Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo S660 - ROOT,Recovery,Custom ROM,Stock Rom
#51

Това в момента вече е съвсем друга бира. Сега батерията е на 33%, зареден от вчера сутринта в 9:00. Точно тогава го и калибрирах. Ползвам го нито малко, нито много. Цяла нощ бях с изключени данни и wi-fi. 3g не съм включвал изобщо. Следващите 2-3 цикъла от 0 до 100 ли трябва да са пак? Надявам се да се подобри още.
Цитирай
Аксесоари
#52

rusnakaa написа:Това в момента вече е съвсем друга бира. Сега батерията е на 33%, зареден от вчера сутринта в 9:00. Точно тогава го и калибрирах. Ползвам го нито малко, нито много. Цяла нощ бях с изключени данни и wi-fi. 3g не съм включвал изобщо. Следващите 2-3 цикъла от 0 до 100 ли трябва да са пак? Надявам се да се подобри още.
Ами хубаво е поне още един пълен цикъл!

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#53

Така и ще бъде! Wink
Между другото, забелязах сега като си пуснах телефона, че излиза един надпис, нещо от рода на "... denied superuser to interactive shell". Та се чудих дали му трябват права на това...
Цитирай
#54

rusnakaa написа:Така и ще бъде! Wink
Между другото, забелязах сега като си пуснах телефона, че излиза един надпис, нещо от рода на "... denied superuser to interactive shell". Та се чудих дали му трябват права на това...
Трябват му да. Ти не му ли даде при първо пускане? Ако не си все едно не я калибрирал. :proud:

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#55

На програмата и дадох, ама това не съм обръщал внимание да ми е излизало.
Като вляза в SuperSU, ми свети червено само на Blackmarket и User Experience.
Цитирай
#56

rusnakaa написа:На програмата и дадох, ама това не съм обръщал внимание да ми е излизало.
Като вляза в SuperSU, ми свети червено само на Blackmarket и User Experience.
Е няма ядове тогава. Това се появява за да ти напомни, че програмата има разрешени руут права.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#57

Аз по-скоро си мисля, че това се появява, за да ми напомни, че не съм дал руут права на някакво приложение (има ли такова "interactive shell" или това не е приложение?). Това е само, когато е изключен телефонът и го включа - еднократно се появява след въвеждането на пин кода. Това "User Experience" за какво е? На "Blackmart" умишлено не съм му дал права, защото иска да ми пуска реклами на телефона по всяко време...
Иначе, днес при минимално ползване с изключени данни и включено само WI-FI (не съм го спирал), в момента съм на 53 процента, при условие, че е изключен от зарядното вчера рано сутринта! Снощи като си лягах беше на 63%. Между другото, имам някакви леки съмнения за нещо - при включени данни, дори и без да правя нищо, май хаби страшно много батерията (повече отколкото на предишните ми телефони, макар че не съм 100% сигурен), а при включено WI-FI, не хаби почти нищо.
Цитирай
#58

Действително! С включени данни ми яде батерията за отрицателно време. Цяла нощ не е мръднало и 1 процент, а в момента съм вече 36 с включени данни и то без 3g.
Цитирай
#59

Много странно. При мен при включен WIFI събаря батерията за норматив, а при 3Г по-бавно. Естествено е най-добре да изключиш данните, но тогава се губи пък смисъла от този мобилен интернет. Smile

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#60

Здравейте, флашнах със стоковия ром от 1та тема и сега имам проблем с SMS ите. Ползвам exdialer, но за смс ите си е стоковия дайлър , номера на центъра си е записан, има ли някаква друга настройка?

Lenovo S660 JB 4.2.2 -> Huawei P7 Lollipop 5.1 EMUI 3.1 ->Huawei P9 7.0 EMUI 5.1 ->Asus Zenfone 8 Android 11
Цитирай
#61

biser77 написа:Здравейте, флашнах със стоковия ром от 1та тема и сега имам проблем с SMS ите. Ползвам exdialer, но за смс ите си е стоковия дайлър , номера на центъра си е записан, има ли някаква друга настройка?
Здравей,
Извинявам се че отговарям толкова бавно, но май ще сменям раздела. Поръчах едно ТАКОВА и докато го чакам, преравям форумите и събирам информация. В какво се състои проблема със СМС-ите? Иначе ексдайлъра е само за телефона и контактите. От SIM managment избрал ли си картата за СМС-и или и двете ще ползваш?

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#62

За съжаление, лично аз не мога да помогна с нищо...
Цитирай
#63

С една карта съм само, оправи се не знам как, благодаря.

Lenovo S660 JB 4.2.2 -> Huawei P7 Lollipop 5.1 EMUI 3.1 ->Huawei P9 7.0 EMUI 5.1 ->Asus Zenfone 8 Android 11
Цитирай
#64

biser77 написа:С една карта съм само, оправи се не знам как, благодаря.
Може просто да е било проблем с оператора. При мен вчера, мои приятели се опитаха да ми звъннат, а им казало, че телефона ми спрян(мтел). А бях с една обикновена Нокия в града.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#65

Правили ви впечатление ,че когато телефона е в джоба автоматично силата на звука се увеличава.Това го има и при S650 само ,че може да се спре.Много е дразнещо.С 026 ром съм -така както са го сложили от минидеал.
Цитирай
#66

Здравейте колеги,като се рових из телефона Леново S660 попаднах на това и се чудя дали да натисна ъпгред.дали нама да се напълня с ейроглифи
Цитирай
#67

tit64 написа:Здравейте колеги,като се рових из телефона Леново S660 попаднах на това и се чудя дали да натисна ъпгред.дали нама да се напълня с ейроглифи
Пробвал съм го, но изписва, че няма ъпдейти.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#68

Благодаря driver_sl! Явно си навътре в нещата и затова искам да те питам още 2 неща.
1. от къде се изключва тая локация ,че да изчезнат ейроглифите под номерата?
2. когато провеждам разговор след като допра тела до ухото си екрана угасва...но след като го махна не светва.трябва да го закрия и открия за миг и тогава светва...някаква идея,дали това може да се оправи?
Цитирай
#69

Този проблем че не светва идва от сензора-не винаги сработва.Аз също имам такъв проблем.Чета в друг форум и там се появява.Пробвах с няколко рома ама е същото.Не съм особено доволен от телефона имах С650 и съжалявам ,че го махнах.На този с660 дори и сензора за светлина не е достатъчно чувствителен спрямо тестове с други телефони.
Цитирай
#70

tit64 написа:Благодаря driver_sl! Явно си навътре в нещата и затова искам да те питам още 2 неща.
1. от къде се изключва тая локация ,че да изчезнат ейроглифите под номерата?
2. когато провеждам разговор след като допра тела до ухото си екрана угасва...но след като го махна не светва.трябва да го закрия и открия за миг и тогава светва...някаква идея,дали това може да се оправи?
Здравей,
По първия въпрос, някъде в настройките на дайлъра има опция за локация. Влизайки вътре, има само една настройка, която не се пипа, натиснете menu бутона, advanced и там ще се появят две опции с отметки. Махнете ги и Йероглифите ще изчезнат.
По втория въпрос, единствено с вайб работи коректно на 100%. Иначе може да проверите метода от ТАЗИ ТЕМА. При мен имаше подобрение по този метод и стоковия ром. Но както писах и преди, аз си карах с Вайб-а.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#71

Благодаря driver_sl ! Махнах ейроглифите и съм много доволен.Радвам се ,че има хора като теб дето помагат.Бъди здрав и успешен във всичко!По втория въпрос ще пробвам и Вайб-а,но все още не мога да събера смелост Wink
Цитирай
#72

buberon4o написа:Този проблем че не светва идва от сензора-не винаги сработва.Аз също имам такъв проблем.Чета в друг форум и там се появява.Пробвах с няколко рома ама е същото.Не съм особено доволен от телефона имах С650 и съжалявам ,че го махнах.На този с660 дори и сензора за светлина не е достатъчно чувствителен спрямо тестове с други телефони.

Според мен вината не е в сензора.Набирам другия си телефон и когато започне да звъни,но не е вдигнато, започвам да закривам сензора.Там няма значение за колко време ще го закрия,винаги като си махна ръката екрана светва.Правих опита много пъти.когато обаче се приеме повикването при закриване за по вече от 4-5 секунди и след това при откриване на сензора екрана не светва.Ако го закрия и открия за момент светва.ако затворят преди мен,пак светва.....ако го закривам за 1-2 секунди,може и 100 пъти да е,си работи правилно.Не знам как се правят настройките в инженерното меню където има раздел "сензори",Някой ако знае,нека да пише....
Цитирай
#73

Аз руски не знам,но доколкото разбрах с помощта на google translate и този метод не работи на 100%.Най добре е да пробваш с ром на vibe ,но не версия 4 след ден пак се прецаква.Втори ден съм са vibe 5 които е на база s650 и засега е добре,но няма български.
Цитирай
#74

Ами реших се аз да правя промени,но не става.Компютъра не вижда тела когато е махната батерията (с батерия го вижда) ,,,, някой има ли някакви идеи как да стане това?С Win7 съм като сложа тела в USB компа почва да търси драйвери за тела,но не ги намира.
Цитирай
#75

tit64 написа:Ами реших се аз да правя промени,но не става.Компютъра не вижда тела когато е махната батерията (с батерия го вижда) ,,,, някой има ли някакви идеи как да стане това?С Win7 съм като сложа тела в USB компа почва да търси драйвери за тела,но не ги намира.
Прочети първи пост от темата. Там има линкове и обяснения за всичко.
Аз последно бях качил 026 заводския, който е само с 2 езика. Той се ъпдейтна до 032 и до колкото помня проблема беше отстранен. Не е хардуерно това. Можеш да пробваш 035, който е от портнат от европейски апарат за нашите китайци. Там мисля че нямаше проблем със сензора. 026 се инсталира през Флаштула, а 035 през рикавъри.
ПС: Току що видях, че руснаците са изкарали и 039. Smile

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)