Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Alcatel 6030X 4.2.2
#26

profesor-glavcho написа:фантазирай си колкото искаш за руски ром-ове :rofl: Tooth

Ок ве пич. Я тогава си сложи въпросното не фантазирано Глобулско РОМ-че , дай factory reset от рекавърито и буутни! Направи ми снимка на екрана още в началото като тръгне мениджъра по настройки искам да видя на какъв език започва Big Grin После моля ти се сложи си една сим карта (къв е тоя телефон имаш го пък нямаш сим карта Huh ) и ми направи снимка на регистриран телефон в мрежата ! После ако може ми направи и снимка на дравера за да видя глобулските приложения и после ако може и в custpack-a една снимка да ми направиш и ще ти повярвам.
Ся тука да пилиш бош лафове няма смисъл!!! Давай да те видим и ще ти повярвам. Ако не знаеш как се прави снимка натискаш POWER+ VOLUMEDOWN едновременно.

Ако ли не моля ти се напусни темата и не спами излишно защото дразниш и ще се наложи да викам Администратора Wink

Sony Ericsson Xperia X10 mini R.I.P. > Alcatel one touch IDOL 6030X STOCK 4.2.2 > iPhone 5S 64GB >iPhone 6> iPhone 6S >iPhone 8> iPhone X > Huawei P20 
Цитирай
Аксесоари
#27

не ме плаши с администратор ,че току-виж те баннали на 4pda.ru Crazy

сега по същество:
можеше да пакетираш файловете в зип/тар за да не се мъчиме да ги сваляме един след друг
хареса ми че липсва recovery.img

GLav 4.0
Цитирай
#28

profesor-glavcho написа:не ме плаши с администратор ,че току-виж те баннали на 4pda.ru Crazy

сега по същество:
можеше да пакетираш файловете в зип/тар за да не се мъчиме да ги сваляме един след друг
хареса ми че липсва recovery.img

Сиреч русначе си ти и лъжеш народа български , че това което си дал е българско а? Tooth
Кой ще ме банне от 4pda ти ли? Big Grin

Няма рекавъри да за какво ти е нали съм писал , че е за версията TWP дето всички я имаме на 6030X.

Прави ми снимки ти екранни искам да ти видя "Глобулския'' РОМ и сложи ся и моя тествай да видим кажи как е! Ама снимки направи преди да го сложиш!!!! Big Grin

Sony Ericsson Xperia X10 mini R.I.P. > Alcatel one touch IDOL 6030X STOCK 4.2.2 > iPhone 5S 64GB >iPhone 6> iPhone 6S >iPhone 8> iPhone X > Huawei P20 
Цитирай
#29

телефона ми е купен от глобул и направих бекъпа защото ме помоли един колега тук.впрочем аказуу-то го добавиха с ъпдейта 01004

p.s : нали без рекавърито от 6030д не ставаше магията с българския език?

GLav 4.0
Цитирай
#30

profesor-glavcho написа:телефона ми е купен от глобул и направих бекъпа защото ме помоли един колега тук.впрочем аказуу-то го добавиха с ъпдейта 01004

p.s : нали без рекавърито от 6030д не ставаше магията с българския език?

Не става да но рома си тръгва и така Smile

Sony Ericsson Xperia X10 mini R.I.P. > Alcatel one touch IDOL 6030X STOCK 4.2.2 > iPhone 5S 64GB >iPhone 6> iPhone 6S >iPhone 8> iPhone X > Huawei P20 
Цитирай
#31

Ferotakis написа:
profesor-glavcho написа:телефона ми е купен от глобул и направих бекъпа защото ме помоли един колега тук.впрочем аказуу-то го добавиха с ъпдейта 01004

p.s : нали без рекавърито от 6030д не ставаше магията с българския език?

Не става да но рома си тръгва и така Smile

дано.само да направя пълен бекъп и ще го пробвам.

GLav 4.0
Цитирай
#32

флашна се без проблем..само че всичко ми е на украински и ...това е ром за 6030д Tooth

GLav 4.0
Цитирай
#33

Сигурен ли си в това? Сърди се на себе си тогава Smile

На мен ми е на български и е за 6030Х . Ти просто явно завиждаш , че има хора които могат да направят това което ти не можеш :rofl:

Sony Ericsson Xperia X10 mini R.I.P. > Alcatel one touch IDOL 6030X STOCK 4.2.2 > iPhone 5S 64GB >iPhone 6> iPhone 6S >iPhone 8> iPhone X > Huawei P20 
Цитирай
#34

не се шегувам.на мен ми е все тая,но не знам как ще работи при колегите които имат сим-карти :coffee:

GLav 4.0
Цитирай
#35

Сложи си другото рекавъри , ресторни от него и после виж на какъв език ще ти се стартира Smile

Sony Ericsson Xperia X10 mini R.I.P. > Alcatel one touch IDOL 6030X STOCK 4.2.2 > iPhone 5S 64GB >iPhone 6> iPhone 6S >iPhone 8> iPhone X > Huawei P20 
Цитирай
#36

Ferotakis написа:Сложи си другото рекавъри , ресторни от него и после виж на какъв език ще ти се стартира Smile
езика не е важен..модела на телефона трябва да е същия Smile

GLav 4.0
Цитирай
#37

Човек стига си се правил на интересен. Ти дори не си флашнал това което аз съм качил тук ,а ми постваш от руския форум скрийшот . Айде моля ти се вече взе да ме дразниш.

Sony Ericsson Xperia X10 mini R.I.P. > Alcatel one touch IDOL 6030X STOCK 4.2.2 > iPhone 5S 64GB >iPhone 6> iPhone 6S >iPhone 8> iPhone X > Huawei P20 
Цитирай
#38

сега вече аз ще повикам администратора
Confusedtupid:

GLav 4.0
Цитирай
#39

profesor-glavcho написа:сега вече аз ще повикам администратора
Confusedtupid:

Повикай го малко да ми разчисти темата от теб :facepalm:

Sony Ericsson Xperia X10 mini R.I.P. > Alcatel one touch IDOL 6030X STOCK 4.2.2 > iPhone 5S 64GB >iPhone 6> iPhone 6S >iPhone 8> iPhone X > Huawei P20 
Цитирай
#40

направих си труда да флешна както си написал във вариант 1
никакви проблеми ,но пак си е ром за 6030д Smile

пардон..6030х е..но горе в статус-бара си стоят 2 сим каррти :rofl: :rofl:

GLav 4.0
Цитирай
#41

Да беше сложил сим карта в телефона си да беше видял как изчезва горе втора сим ама ти нали нямаш ама то и нали е по лесно да се правиш на интересен Big Grin
Ако беше със сим щеше да видиш , че ROM-а всъщност е за 6030Х и е със пачнат модем от 4.1 защото с идващия от 4.2 модем дава невалидно IMEI но все пак това са подробности . Защо не ги оставим и не продължим да се правим на интересни какво ще кажеш?
На скрийновете които съм закачил не виждаш ли , че има само една СИМ карта? Или какво аз съм изтрил иконите с фотошом май а? Tooth

Ама знаеш ли кво то може да е от телефона ти нали е от Руския Глобул та за това викам може да ти излиза втора СИМ знам ли :capitulation: Dance

Sony Ericsson Xperia X10 mini R.I.P. > Alcatel one touch IDOL 6030X STOCK 4.2.2 > iPhone 5S 64GB >iPhone 6> iPhone 6S >iPhone 8> iPhone X > Huawei P20 
Цитирай
#42

много смешно..6030х търси втора сим-карта Tooth

GLav 4.0
Цитирай
#43

Оправете си темата и стига с детинщините за да не излезете и двамата в принудителна почивка!!!

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#44

От снощи и аз вече съм с 4.2. Благодаря на Ferotakis, който ми помогна да си съживя телефона след като сгафих много тъпо :bow: :bow: :bow:
След като подкарах вчера рома ми лагеше ужасно много и то най вече на хоум страниците, но после се оправи само. Мисля че си е напълно нормално. Иначе Рома е много готин, добавили са разни нови функции като ultimate sever, която е доста полезна. Но ми липсва едната добавка в първия стоков ром на алкатела (когато покриеш екрана на телефона с ръка се локваше). Иначе за сега всичко е наре, добре се държи и дизайна определено повече ми харесва от първия :thumbup:

:thumbup: Alcatel ОТ IDOL 6030X STOCK 4.2.2 :thumbup:
Цитирай
#45

Довечера и аз ще го пробвам,а колега сложи си един лок бутон,много по-удобно е от това да закриваш с ръка.

Xiaomi user
Цитирай
#46

niki_letov написа:Довечера и аз ще го пробвам,а колега сложи си един лок бутон,много по-удобно е от това да закриваш с ръка.
Бях свикнал със закриването, а него мога да го използвам докато съм в някакво приложение и ми беше мн удобно, но все пак мисля да те послушам и да сложа един бутон. По добре ще е от нищо все пак Big Grin

:thumbup: Alcatel ОТ IDOL 6030X STOCK 4.2.2 :thumbup:
Цитирай
#47

Здравейте,

при мен се инсталира по първият начин без проблем (освен, че изчетох няколко странични източника)
телефона ми си е 6030х, български език - няма
имаше в началото две сим карти, но след като пуснах веднъж 3g-то или защото мина време се оправи и вече си е само единия знак!

Засега е това, започвам да го тествам Smile

<--
Цитирай
#48

Поправената версия е качена . Ще бъде добавена след като ми се отговори защо не мога да си редактирам темата .

Ще се наложи да сложите и един build.prop файл .

Моля всеки който е с тази версия да сподели как се държи при телефонно обаждане . Изключва ли радиото от само себе си или всичко е гладко и както трябва?

Sony Ericsson Xperia X10 mini R.I.P. > Alcatel one touch IDOL 6030X STOCK 4.2.2 > iPhone 5S 64GB >iPhone 6> iPhone 6S >iPhone 8> iPhone X > Huawei P20 
Цитирай
#49

От време на време ми изчезват приложения които съм инсталирал от плей стора. Снощи си качих месинджъра и то си направи веднага шорткът. Днес го използвах и след около 30 мин (бях спрял да си използвам телефона май) натискам върху иконката на хоум скрийна и ми изписа че приложението не е инсталирано... във свалени приложения също го няма. Сега ми се получи нещо подобно с една игра (Clash of Lords). :wall: :confused:

Също така ми изскачаше по едно време съобщение че нямам достатъчно място на паметта на телефона. Като влязох да видя колко памет има, се зареди наново и изписа че има свободно 1 гигабайт и съобщението спря да се показва :wall:

:thumbup: Alcatel ОТ IDOL 6030X STOCK 4.2.2 :thumbup:
Цитирай
#50

Ferotakis написа:Моля всеки който е с тази версия да сподели как се държи при телефонно обаждане . Изключва ли радиото от само себе си или всичко е гладко и както трябва?

Изчезва радиото при изходящо повикване и ми иска пин код, при рестартиране на телефона се появяват отново две сим карти Tooth

И ми седи съощение: No SIM card detected(Slot2) - съответно телефона ми не е двусимов Big Grin

Добавка, радиото изчезва и при входящо повикване Smile
към момента телефона ми е само за забавление, чакам новия файл ,да си стане и телефон (поне жената не може да ме тормози) :bow:

<--
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)