Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Alcatel 6030X 4.2.2

Ferotakis написа:Някакъв лог можеш ли да качиш тука да видя на какво може да се дължи тоя проблем . Благодаря

Дай идея с каква програма да изкарам лог ?

<--
Цитирай
Аксесоари

Logcat

[box]| Phone: hTC Sensation 4G | Status: S-OFF| CID: 11111111 | HBOOT: 1.29.0000 | Radio: 11.24A.3504.31_М |
| ROM: ViperS 3.1.4 Sense 4+ | Kernel: 3.4.10-Sebastian FM 1.0.3 | Recovery: 4Ext 1.0.0.6 RC1| Анкер 1900|[/box]
Цитирай

има сорс кода на МТК за киткат .вярно ,че e за mt6582 ,но може и ние да го ползваме :whistle:
ако има някой с мощен компютър и свободно време ...

GLav 4.0
Цитирай

profesor-glavcho написа:има сорс кода на МТК за киткат .вярно ,че e за mt6582 ,но може и ние да го ползваме :whistle:
ако има някой с мощен компютър и свободно време ...
Това ми звучи много гот

XiaoMi HougMi RedMi1S
Follow Me On Twitter / Viber beta User
Цитирай

Пробвах и не става. Нямам мрежа и ми дава грешка в ИМЕЙ. Смених модеми файлове и пр. Дайте съвети.

Благодаря,

ALCATEL One Touch Idol 6030x
Цитирай

Искам да попитам коя от инструкциите за инсталиране на РОМ-а да ползвам тази на първата страница или тази на петата мнение 110.Благодаря предварително.
Цитирай

Здравейте,

Някой може ли да даде нови линкове към рома, понеже на тези им е изтекъл срока или нещо такова.
Цитирай

здр направих всичко стъпка по стъпка , но след ребоота телефона заби в началото където изписва логото на телефона.
Някой знае ли как да го оправя ? Благодаря предварително !
Цитирай

здр направих всичко както е описано във вариянт 1 стъпка по стъпка и накрая като ресетнах телефона като се включи остана на логото на телефона и до там ?
Някой ако може да помогне?
Благодаря предварително !!!
Цитирай

Как се затварят отворените приложения на alcatel idol 2 , понеже като задържа back нищо не става или бутона стрелка нагоре ( ми изчислява някакъв маршрут) и е доста досадно да ми работят в бекграунд
Цитирай

как да маунтна вътрешната памет на телефона с TWP?
Цитирай

И моето алкателче е ъпдеитнато успешно Rock Rock Rock Rock Rock Rock Rock
Цитирай

bar91 написа:И моето алкателче е ъпдеитнато успешно Rock Rock Rock Rock Rock Rock Rock
Какво е твоето телефонче и до къде си ъпдейтнал

XiaoMi HougMi RedMi1S
Follow Me On Twitter / Viber beta User
Цитирай

alcatel 6030x ....напулно е ъпдеитнат .....но искам да си вурна оригиналния софт а не мога
някой знае ли как като нямам бекъп
много е бъгав този ром
Цитирай

здравейте колеги,този ром въпросния при вас изцяло ли е на български защотото при мен не е само някой икони са на бг, език има ли начин да стане като заводския ром изцяло на български
Цитирай

Здравейте, някой дали ще може да ми изпрати апк-то на камерата за този софт., че го флашнах с DARK_ANGEL_for_6030X_Beta_2, а там камерата прави отвратителни снимки. Ще бъда много благодарен Tooth

Huawei Mate 20 pro + Samsung S21 5G 256gb
Цитирай

С тоя РОМ нали не е проблем да се ползва с карти в целия свят?

HUAWEI P9 LITE
Цитирай

Здравейте,
мъча се от два дни да флашна въпросния 4,2,2, но удрям на камък ... Ще обобщя какво правя:
-Първо руутнах у-вото с Framaroot - всичко точно 
-Смених рекавърито с recovery.TWRP -качвам го с помощта на Mobileuncle tools - пуска ми се новото рекавъри 
И от тук нататък нищо не мога да направя качил съм зип файла с 4,2,2 на сф и на вътрешната памет, но нещо не ми се получават нещата - пускам рекавърито и доколкото разбрах трябва да флашна бекъпа от инстал навигирам до папка TWP/Alcatel/2014-06-01--03-19-08.zip след това слайдвам "Swipe to Confirm Flash" и в лога отгоре ми пише следното:
Updating partition details...
E:Unable to mount /emmc during GUI startup.
E:Unable to mount /emmc when trying to read settings f
E:Mount: Unable to find partition for path '/emmc'
E:Mount: Unable to find partition for path '/emmc'
Instaling '/sdcard/TWP/Alcatel/2014-06-01--03-19-08.zip
Checking for MD5 file...
Skiooing MD5 check: no MD5 file found.
Error flashing zip 
Updating partition details...

Не че претендирам, че много разбирам, но врякаш нещо липсва и не мога да флашна въпросния зип?

SE G700 Symbian UIQ > iPhone 3G 8GB iOS 3.1.3> Sony Ericsson X8  > HTC Desire X  > Alcatel One Touch Idol 2  > Huawei P9 > Huawei P10 > Huawei P20 Pro > Samsung S22 Ultra 
Цитирай

Някои може ли да ми изпрати линк към TWRP Recovery или CWM, стига да работят?
Аз свалих от http://www.alcatelroot.com/2013/08/cwmr-...-spop.html TWRP, но нещо не става както трябва.
Мерси предварително!
Цитирай

(2015-12-13, 16:57:47)petko93 написа:  Някои може ли да ми изпрати линк към TWRP Recovery или CWM, стига да работят?
Аз свалих от http://www.alcatelroot.com/2013/08/cwmr-...-spop.html TWRP, но нещо не става както трябва.
Мерси предварително!

П.П. Оправих се с помощта на http://4pda.ru/
Цитирай

Хора телефона ми не се зарежда и ми казаха от ментела, че ми бил овлажнен. А всъщност не съм го мокрил или нещо такова?! WTF?! Бях им го дал на поправка защото е още в гаранция преди 4 седмици....обадиха ми се преди 2 да си го взема...взех го и пак същия проблем и пак го занесоха на сервиз и днес отивам да си го взема и пак не са ми го оправили и ми казаха че няма да ми го оправят. Колко ще струва един ремонт. Не иска да се зарежда  Bu
Цитирай

Хора след флаша на този роом проблема ми остана иска някакъв МЕ код за отключване нак да оправя проблема? Тела ми беше брикнат нямаше нищо в него качих twrp рекавъри след това качих един роом само той стана и тела се заключи от тогава какво ли не правя само ми седи локнат към операторите

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)