Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Показване на контакти от SIM при Motorola moto G
#1

Здравейте,
Някой дали може да ми каже, как да ползвам указателя от SIM картите и как да записвам контакти в тях, а не само в Google акаунта.

Благодаря ви предварително

HtC desire V / Motorola Moto G
Цитирай
Аксесоари
#2

не може
може само да импортнеш контакти от там
или да експортнеш в сим
...това което искаш може би е възможно с външно приложение
Цитирай
#3

PiContacts се казва приложението което ползвам за тази цел.
Цитирай
#4

Мерси за инфото, още сега ще го тествам. А когато съм импортнал контакти в акаунта, предполагам си остават на сима, та ако ми се наложи да сменя апарата пак да си имам номерата.

HtC desire V / Motorola Moto G
Цитирай
#5

kelsoagro написа:Мерси за инфото, още сега ще го тествам. А когато съм импортнал контакти в акаунта, предполагам си остават на сима, та ако ми се наложи да сменя апарата пак да си имам номерата.
При импорта не се трият .
Цитирай
#6

Здравейте, Проблема със сим картата и аз го реших с външно приложение, но не мога да се справя с блокирането на даден телефонен номер. С външно приложение успях да блокирам входящите обаждания но смс - те трудно, някой има ли идея как?
Цитирай
#7

Няма нужда от външно приложение за блокиране на входящи от определен номер, само трябва да се запамети дразнителя в укзателя и да се даде all calls to voicemall от настройките на самия контакт. За СМС не съм запознат как става.

Some folks are just too dumb to have a smart phone..
Motorola Moto G3 6.0.1
Цитирай
#8

(2014-05-26, 20:06:57)pnnlv написа:  PiContacts се казва приложението което ползва
С това приложение просто записваш контакти в сим картата или можеш да го ползваш директно да чете номерата от сим картата и телефона да работи с тях без да ги прехвърляш в телефона?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)