Първо мнение - Закупуване на стоки от онлайн магазини - препоръки, насоки и диску
#1

Здравейте, мисля да закупя телефон от въпросният интернет магазин: gsm-bg.eu.  Моля ако някой е имал вземане-даване с магазинът, нека да сподели своят опит.
Поздрави.
Извинявам се ако темата не е в точният раздел. Преместете я ако е нужно.



Малко преработих заглавието. Поради зачестилите теми за този или онзи магазин, вдигам темата като "Важна" .



Ще помоля:


В темата да НЯМА работещи линкове към онлайн магазините! 
vladdark

HTC Desire HD/ Lg G3 32gb/ Lg G6
Цитирай

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Закупуване на стоки от онлайн магазини - препоръки, насоки и диску
#26

Аз останах много доволен от smartphone bg. Да не говорим, че си имат и реален магазин в София, а не само виртуалния. Моя телефон го поръчах в петък сутринта и в събота сутрин пристигна в Пловдив без никакви такси по доставката.

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай
Аксесоари
#27

зенит-е написа:Аз останах много доволен от smartphone bg. Да не говорим, че си имат и реален магазин в София, а не само виртуалния.
Аз не съм доволен от тях. Според мен не са коректни търговци (само мое мнение). Насочих се към тях заради реалния магазин, който ми е на удобно място. Поръчах такава микроСД карта, но без адаптор:
хттп://smartphone.bg/microsds-samsung-samsung_16gb_micro_sd_card_evo_usb
Тогава на сайта пишеше, че гаранцията е 120 месеца. Когато отидох да си взема МикроСД картата, отказаха да ми издадат гаранционна карта. Нямало нужда. Получих само фактура и касова бележка. Това ми дава право само на 24 месеца гаранция. Потвърдиха го и от КЗП. Разбира се върнах покупката и повече няма да пазарувам от тях.

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай
#28

Здравейте! Обмисли съм да си пазаря от един сайт (ще*сел бг), гледам цените са сравнително по ниски от технотата. Позачудих се доста и следователно изчетох доста мнения из и-нет пространството и все са добри. Главно ме интересува опцията им с лизинга и въпроса ми е насочен изцяло натам.. мога да им се обадя направо да ги питам как стоят нещата, но искам първо да се допитам до вас, ако някой е пазарил на лизинг от там, как стоят нещата с тоя кредит и дали си заслужава да си усложнявам живота за 30 лева по- малко за Нексус 5 и 130 лева по- малко за LG G2 спрямо цените в технотата ?
:cheers:

Samsung Galaxy S2+ < пенсиониран
Samsung Galaxy S4 Value Edition Silver < пенсиониран
Samsung Galaxy A5-2016 GOLD < пенсиониран
Huawei P20 Blue
Цитирай
#29

Freddo написа:130 лева по- малко за LG G2 спрямо цените в технотата ?
:cheers:
Тук като че ли е малко по-ниска цената:
хттп://****/WxrGyT
Имат и реален магазин. Що се отнася до кредита - условията зависят от банките, не от магазина. Ползвал съм кредит от TBI и Unicredit. При TBI лихвите са малко по-ниски и имаш интервал, в който да направиш вноската. Unicredit държат да е точно на датата.

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай
#30

Благодаря за отговора^ И да TBI и Unicredit са ми до болка познати, само живота си не съм си купил с тях... Lol Просто в сайта никъде не пишеше с кой се работи и ми мина през акъла да не е кредит от тия с шатрите по центъра, дето са десетки различни, май при тях стават големите далавери

Samsung Galaxy S2+ < пенсиониран
Samsung Galaxy S4 Value Edition Silver < пенсиониран
Samsung Galaxy A5-2016 GOLD < пенсиониран
Huawei P20 Blue
Цитирай
#31

Тъй, драмата е следната - искам да купя HTC One онлайн, от магазин, който приема плащане с кредитна карта (или като краен случай - и Пейпал). До тук единствения, за който се сещам е Гет.бг (смъртфоун.бг също работят с CC, но при тях този модел го няма от доста време), а тях не ги долюбвам особено и бих предпочел да ги пропусна. Някакви други магазини, които да отговарят на горното условие да се сещате?
Цитирай
#32

imthedevil написа:Тъй, драмата е следната - искам да купя HTC One онлайн, от магазин, който приема плащане с кредитна карта (или като краен случай - и Пейпал). До тук единствения, за който се сещам е Гет.бг (смъртфоун.бг също работят с CC, но при тях този модел го няма от доста време), а тях не ги долюбвам особено и бих предпочел да ги пропусна. Някакви други магазини, които да отговарят на горното условие да се сещате?
Цък Smile Сигурно има и други, но не съм търсил по-задълбочено.

[note=vladdark]Разбрахме се без работещи линкове към магазини![/note]

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай
#33

Дам, емаг-а го знам. Ама като четох отзиви за него (включително и в бг-мама) направо ми се отщя.
Цитирай
#34

Дайте едно мнение: смар*фоун.бг или ще*сел.бг ?? от къде си заслужава да си взема ноут 3
Цитирай
#35

Здравейте можете ли да ми предложите коректен магазин от който мога да си закупя Samsung Galaxy i9506 S4? Smile

EДИТ:
Искам да ви попитам кой от следните сайтове е най-коректен за закупуване на телефона:

Ако някой е пазарувал от някой от тях моля да сподели мнение Smile
Цитирай
#36

Azar написа:Здравейте можете ли да ми предложите коректен магазин от който мога да си закупя Samsung Galaxy i9506 S4? Smile

EДИТ:
Искам да ви попитам кой от следните сайтове е най-коректен за закупуване на телефона:

Ако някой е пазарувал от някой от тях моля да сподели мнение Smile
Cit*tel са коректни, а и имат точно тази разновидност на SGS4. Поръчвал съм два телефона от тях и мога да кажа, че са коректни.

D_coffee
Цитирай
#37

някакви мнения за бросбг?

HUAWEI Ascend P7
Цитирай
#38

Да, скъпотия до шия...

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#39

Аз също ще питам за brosbg.
Само там има засега Асус Зенфоне 5. Някакви мнения за магазина?

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#40

aliexpreхх Наскоро разглеждах в aliexpreхх ключове за Win8.1,Office 2013,windows 7 Ultimate ....,на някакви минимални пари 2-3-5€ за ключ .Интересува ме някой пазарувал ли е от там ключове за антивирусни,windows-и,офис-и?Що за ключове са,мноого евтини ми се виждат?!

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#41

Тия ключове можеш и сам да си ги изтеглиш безплатно от пиратето и замунда и те от там ги имат .... НЯма да намериш легален софтуер на различно място от съответния производител. На всякъде другаде се цакаш много брутално.


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#42

Здравейте, мисля да си купувам телефон от Елит Моб*л , този който е на бул. Мария Луиза гр. Варна направо от магазина им.Та въпроса ми е дали са коректни или ще направя грешка ако купя от тях.
Цитирай
#43

Имам 2 ма приятели , които си купиха телефони от Елитмобил имат си и магазини в градовете. И двамата нямат никакви оплаквания от телефоните и цените са доста по-ниски от операторите и техно магазините

Samsung Galaxy S4 Black Mist
Цитирай
#44

Има закон в който ако не ви продукта, който сте купили, може да го върнете до 7 работни дни и да ви върнат парите. Но това не го казват в онлайн магазините. Даже май има закон че това нещо трябва да се пиши в сайтовете но те обикновено го крият някъде.
Цитирай
#45

Не са 7, а 14
Цитирай
#46

Да реанимирам малко темата. Имам насоки за закупуване на телефон от Slot mobile по простата причина, че на друго място явно няма да го предлагат скоро или въобще. Последните постове за този магазин са доста остаряли. Оттогава някой да купил нещо оттам, промяна има ли? Доверието към въпросната фирма пораснало ли е или.....?  Visslar

 
Цитирай
#47

Когато нещата опират до доставка повечето търговци се справят прилично, Слот се справят и по-добре от това. Видимо е по рейтинга им в картела на Мобайл. Става интересно, когато се стигне до гаранционни претенции, нещо което няма как да се коментира, защото не е предвидено в техните сайтове. От там се получава представа само за способността им да доставят в срок и качествено заявеното. Следствие на което се формират коментарите и рейтинга.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#48

Хвърли един поглед на мобител, имат 2 физически магазина в Пловдив освен електронния. Сравних цените, сервизите и гаранциите там и в Ситител, преди да поръчам. Специално мога да кажа за ЛГ Л90 - корейски за полския пазар /това купих/ няма бг меню - мен не ме притеснява това

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#49

Здравейте колеги,от известно време насам се глася да си купя LG G3 и съм се спрял на оферти от Slot Mobile и Citytel.Ще съм много благодарен ако някой може да сподели мнение за магазините (произход на телефоните най-вече ме интересува) и ако е възможно някой колега закупил G3 от някой от двата сайта да даде отзиви. Smile)))

HTC Hero White -> Samsung Galaxy Nexus 4.2.1-Stock -> LG G3 16GB D855 Titan


Цитирай
#50

(2015-02-24, 03:26:35)GunL0ck написа:  Здравейте колеги,от известно време насам се глася да си купя LG G3 и съм се спрял на оферти от Slot Mobile и Citytel.Ще съм много благодарен ако някой може да сподели мнение за магазините (произход на телефоните най-вече ме интересува) и ако е възможно някой колега закупил G3 от някой от двата сайта да даде отзиви. Smile)))

Аз съм пазарувал от Citytel, за Слот Мобайл не мога да дам мнение. Имат магазин в София, ако си от София можеш да отидеш на място и да си разгледаш телефона. Иначе са като останалите малки магазинчета. Телефоните идват от кой знае къде. Има вероятност зарядното да ти е с преходник, може да няма български. Но това е общо за всички малки онлайн магазинчета. Искай касова бележка, иначе може без да искат да забравят. Гаранцията е поименна т.е. ако тръгнеш да го продаваш може да излъжеш някой, че има гаранция, а те да му я откажат. Иначе държат горе-долу добри цени, не съм имал проблем с телефон закупен от тях (общо 2). Уж твърдят, че телефоните се ремонтират в оторизирани сервизи, но в същото време не можеш да отидеш сам в сервиза, а трябва да го дадеш на Citytel и те ще го оставят. Малко странно по мое мнение. 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)