Първо мнение - Закупуване на стоки от онлайн магазини - препоръки, насоки и диску
#1

Здравейте, мисля да закупя телефон от въпросният интернет магазин: gsm-bg.eu.  Моля ако някой е имал вземане-даване с магазинът, нека да сподели своят опит.
Поздрави.
Извинявам се ако темата не е в точният раздел. Преместете я ако е нужно.



Малко преработих заглавието. Поради зачестилите теми за този или онзи магазин, вдигам темата като "Важна" .



Ще помоля:


В темата да НЯМА работещи линкове към онлайн магазините! 
vladdark

HTC Desire HD/ Lg G3 32gb/ Lg G6
Цитирай

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Закупуване на стоки от онлайн магазини - препоръки, насоки и диску

(2020-09-08, 21:47:10)anatol06 написа:  Въобще не мисля,че България е консервативна в това отношение. Дори напротив.

О, на колко хора съм поръчвал телефони от Алиекспрес... В щатите всичко е през Амазон и дори започнаха да затварят традиционни вериги магазини, а верига супермаркети бяха придобити отново от Амазон. Така че има още накъде. Последните 2-3 години наистина напреднахме (личи си по офисите на Еконт/ Спиди, поникнали навсякъде), но преди това беше мъка.


Цитирай
Аксесоари

Здравейте,някой да си е закупувал нещо от ОфисиТе,разглеждам им сайта ето линк и видях,че телефоните са доста по-евтини сравнение с Технополис. Ако някой има мнение за тях нека да сподели,имал ли е проблем с гаранцията, всякакви мнения ще са ми от полза. Благодаря предварително!
Цитирай

някой може ли да обясни какво значи delivery failed... за първи път се "сблъсквам" с това! Това е малко преди последната стъпка на доставка!

Sent from my Redmi 4 Prime using Tapatalk
Цитирай

Emag отвори първият си шоурум в България в мол Сердика център. Интереса е бил огромен- в първите 3 дни през него са преминали хиляди потребители, а преди отварянето хората са се редяли на опашка над 2 часа:

https://www.capital.bg/biznes/kompanii/2..._v_sofiia/

В шоурума ще може да се поръчват стоки онлайн, да се получава поръчана стока, да се връща закупена стока, да се видят определени продукти, преди да бъдат закупени. След големият успех на тези шоурумове в Румъния, където са над 15, а отскоро и в Будапеща, се очаква разширяването на мрежата в България да продължи. С приходи от 106 милиона лв. за 2019 г. Емаг е най-големият онлайн търговец на българският пазар. В Унгария Емаг планира да отвори още 3 шоурума до края на годината, приходите и да нарастнат до 300 милиона евро за 2020 година и да надхвърлят 1 милиард евро до 5 години. Дано същото да стане и тук!


Цитирай

(2020-05-04, 15:22:41)ostava123 написа:  Вземал съм gsm от Allgsm коректни са.

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Интересуваме телефоните на Xiaomi кой сервиз ги обслужва.Налагало ли ти се е да ползваш гаранция на телефон закупен от тях.Питането ми е по повод на мое предложение за закупуване от техния магазин,ето темата и пост #265  https://forum.androidbg.com/showthread.p...90&page=11
Цитирай

Здравейте , смятам да си закупя нов телефон . Моля дайте мнение за някой от следните онлайн магазини :
smartfoni.bg
smartphonesbg.com
ByuBest
ALL Phone
ALL GSM
Интересуваме качество , доставка и коректност , както и гаранционна подържа (ако някой е имал проблем със закупен апарат )

SiemensM50->SiemensCX65->SonyJ70->SET230->SEW880->SEW200->SonyTipo->SonyM2->Huaweip9lite ->Honor8X-> Redmi Note 9 Pro



Цитирай

(2020-11-22, 11:35:30)androidcho0 написа:  Здравейте , смятам да си закупя нов телефон . Моля дайте мнение за някой от следните онлайн магазини :
smartphone.bg
ByuBest
ALL Phone
ALL GSM
Интересуваме качество , доставка и коректност , както и гаранционна подържа (ако някой е имал проблем със закупен апарат )
Можеш да се довериш на smsrtphone bg.За Best By незнам,но мисля че е от скоро в Бг или се бъркам.,макар че съществува одавна в чужбина този сайт
Цитирай

Не е BestBuy, а BuyBest.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2020-11-22, 12:22:41)hazART написа:  Не е BestBuy, а BuyBest.

Все пак това сайт в Бг ли е или от чужбина?
Цитирай

Бълраски е, просто използват името и същото лого, само че по малко различен начин, но щомпо е в pazaruvaj, не е много качествен, кой знае откъде са и гаранцията колко е читава.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2020-11-22, 11:35:30)androidcho0 написа:  Здравейте , смятам да си закупя нов телефон . Моля дайте мнение за някой от следните онлайн магазини :
smartfoni.bg
smartphonesbg.com
ByuBest
ALL Phone
ALL GSM
Интересуваме качество , доставка и коректност , както и гаранционна подържа (ако някой е имал проблем със закупен апарат )
Щях да питам същото !
Цитирай

(2020-11-27, 19:07:30)Only_rock написа:  Щях да питам същото !

Има тема по  вашия въпрос!
Цитирай

Здравейте, извинявам се, че не става въпрос за мобилен телефон, но някой купувал ли е от xiaomi-shop.bg или xiaomishop.bg Вторият сайт е ясно че доста сериозен и нещата са оригинални, щом дават и сертификат, докато първия е леко съмнителен. Става въпрос за един обикновен фм трансмитер roidmi, но все е пак е кофти, ако е менте. В първият сайт трансмитера и разни други автоаксесоари са с по около 20 лв. по-евтини.
Цитирай

От xiaomishop.bg наскоро купих калъф тип тефтер Nillkin-изглежда много добре,доволен съм(лично си го взех от Белмекен 2А след питане по телефона за наличност).Иначе цените на телефоните им бяха височки,за другия сайт нямам впечатления
Цитирай

Аз съм пазарувал от другия сайт, на мейли отговарят веднага. С пратката получаваш и фактура! От всички онлайн български магазини , тук беше най-ефтино това което търсех. За мен са коректни търговци. Продукта ми беше блутут слушалка.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Привет,
някой дали е пазарувал от mobilestore.bg?
Не мога да намеря никакви отзиви за този магазин.
Цитирай

Здравейте, познат купи nova 5T от емаг сега при промоциите. Въпроса е, кутията била както си трябва, демек опакован заводски, обаче заводски сложения протектор бил надраскан, иначе телефона няма никакви следи от употреба, нито порта за зареждане да има боклуци, Абе изглежда нов телефона. Гаранцията в официалното приложение на Хуауей пише че е до 10 2022. Телефона не е купуван с опция разопакован, а нов. Дали има шанс от фабриката да са сложили такъв протектор, при транспорта да се е надрал или емаг са п..ли и са го преопаковали и продават за нов?
Благодаря предварително!
Цитирай
Question 

Здравейте.
Искам да си закупя смартфон xiaomi 10t Pro(256гб), но не го откривам наличен в по-големи магазини (Техно-..., Мобилни оператори и тн). 
Откъде закупихте вашите устройства?   Huh
Дали имате отзиви за магазините от скрийншота?
За Пл*сио четох, че не са коректни откъм гаранция.
Благодаря   Blush


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Аз ти казах, но да кажа пак тези магазини, не са препоръчителни, защото не знаеш, за кой регион ги внасят, също и сервизите са си техни и не знаеш, какви части им слагат и дали работят както трябва. Тя и заради това цената е по-евтина. Също ако виж в OLX за чисто нови, неразпечатвани с гаранция от оперотор.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Версията с 256GB я има в технополис.
Цитирай

(2021-01-09, 17:02:56)hazART написа:  Аз ти казах, но да кажа пак тези магазини, не са препоръчителни, защото не знаеш, за кой регион ги внасят, също и сервизите са си техни и не знаеш, какви части им слагат и дали работят както трябва. Тя и заради това цената е по-евтина. Също ако виж в OLX за чисто нови, неразпечатвани с гаранция от оперотор.

Да, благодаря,копирах съобщението от мързел.
Отказах се от тях вече, ровя за някой реномиран дистрибутор

(2021-01-09, 17:04:05)DoryanY написа:  Версията с 256GB я има в технополис.

Онлайн няма, а на място имат 1бр мостра в Плевен, ноо Ми се иска да е непипан

A отньосно " в OLX за чисто нови, неразпечатвани с гаранция от оперотор."- заключват ли ги все още операторите?
Цитирай

(2021-01-09, 16:58:24)zd1993 написа:  Здравейте.
Искам да си закупя смартфон xiaomi 10t Pro(256гб), но не го откривам наличен в по-големи магазини (Техно-..., Мобилни оператори и тн). 
Откъде закупихте вашите устройства?   Huh
Дали имате отзиви за магазините от скрийншота?
За Пл*сио четох, че не са коректни откъм гаранция.
Благодаря   Blush
От allgsm съм купувал преди LG G7 . Телефона си дойде запепатан и неотварян с касова бележка и гаранция ,а тя е според сайта им към оторизираните сервизи на продаваните от тях марки телефони. Не знам вече как ще е ,ако се опре до нея как ще реагират,но все пак така е навсякъде по-принцип .Аз лично бих им се доверил отново. Избора е твой.

Забрвих да кажа ,че Г7 беше версията за Европа . И като четох на сайта им предлагат само такива версии на телефоните , които продават.

Sent from my Samsung Galaxy S10 Lite using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Колеги, спечелих търг в ибей, но не може да се плати с Пейпал . Писах на продавача и той ми прати на л.с. пейпала, но сигурно ли е така да му изпратя парите като няма да минат през ибей?
Цитирай

С пей пал е сигурно, не го мисли! Но съм изненадан, в ибей се плаща с пей пал!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Ако му преведеш парите през пейпал като на приятел или семейство нямаш защита. Избери опцията плащане за покупка

Samsung S23+
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)