Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Урок] Как да инсталираме Custom Rom на ZTE BLADE (GEN 2) устройства ?
#26

Значи по дефолт така да се каже, ЗТЕ-то няма рекавъри? Тоест като дам рестор на оригиналния ром, няма да имам рекавъри, нали?
Цитирай
Аксесоари
#27

ще има рековъри независимо какъв ром слагаш.ромовете и рекавърито са различни неща.

HTC 526 dual sim, HTC A9S 32gb
Цитирай
#28

Така и не ми отговорихте на въпроса, извинявам се че пак питам - като сложа оригиналния ром, рекавърито оригиналното ли ще е ?
Цитирай
#29

Ето ви версия на z4root, с която можете да руутнете блейда постоянно:
Цитирай
#30

колеги извинявайте за тъпия въпрос ама как трябва точно да клокна блейда и как да разбера че съм го клокнал помагаите плс Cry :capitulation: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
Цитирай
#31

Добре вмомента дадох recovery install и седи вече от 1 час и ми дава да дам само cancel нищо друго някакви идей?
Цитирай
#32

lentinko написа:Добре вмомента дадох recovery install и седи вече от 1 час и ми дава да дам само cancel нищо друго някакви идей?

Ами да Big Grin , щракни върху името на .img файла , за да го инсталираш в момента те чака да го избереш !

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай
#33

олее много съм глупав объркал съм се както и да е няма значение ам ако може да те помоля за 1 услуга Smile да ми дадеш линк към CyanogenMod който е най-добър за ZTE Blade и на който повечето игри не лагват Smile и ако може и линк към инструкции как точно се инсталира уж знам ама за всеки случаи абе направп ще си златееен, ще те черпя :cheers:
Цитирай
#34

Аз ползвам този CM Green V5 и за сега съм много доволен Smile http://www.4shared.com/file/FqA0zv3m/CM_Green_V5.html
Цитирай
#35

lentinko написа:олее много съм глупав объркал съм се както и да е няма значение ам ако може да те помоля за 1 услуга Smile да ми дадеш линк към CyanogenMod който е най-добър за ZTE Blade и на който повечето игри не лагват Smile и ако може и линк към инструкции как точно се инсталира уж знам ама за всеки случаи абе направп ще си златееен, ще те черпя :cheers:
Ами ти си в темата, в която пише как да се инсталира Big Grin.

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай
#36

niksapz написа:Аз ползвам този CM Green V5 и за сега съм много доволен Smile http://www.4shared.com/file/FqA0zv3m/CM_Green_V5.html
Как се държи батерията с този ром? Ако си ползвал swedish spring дай мнение кой е по-добър.
Цитирай
#37

awsom50 написа:
niksapz написа:Аз ползвам този CM Green V5 и за сега съм много доволен Smile http://www.4shared.com/file/FqA0zv3m/CM_Green_V5.html
Как се държи батерията с този ром? Ако си ползвал swedish spring дай мнение кой е по-добър.
Много добре се държи, ползвал съм и Swedish Spring и честно да ти кажа мисля, че на цианоген-а е малкооо по- добре , но не очаквай чудеса, ако с единия си изкарвал 2 дни с другия да е 2 дни и 2-3 часа.

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай
#38

Страхотно описание! Всичко мина по мед и масло! Dance Rock Благодаря! :bow:

Galaxy Note II
Цитирай
#39

Дано и аз съм бил полезен като го качих и ти пратих линка Smile Иначе и аз съм много доволен от модчето Tongue Преди бях с CayanogenMod 7, но имаше много дефекти, а с този си лети
Цитирай
#40

сложих го най-после. лудница е. по-красив, по-бърз. сега батери уиджет, 2г-3г, оверклок уиджета - и въобще старите неща да ги забравя и наново да тегля ли? рековери мениджъра? с две думи някой да ми каже мога ли да ги взема пак отнякъде? каза ми че ги е ресторнало. но не ги намирам из телефона нещо...

мерси за темата. само оттука успях - без никакви операции с компа. Smile

ZTE Blade / Ginger Stir Fry Beta 22 / Android 2.3.4
Цитирай
#41

Цитат: наново да тегля ли? рековери мениджъра?

Няма нужда да го инсталираш наново , има го вграден в повечето къстъм ромове !

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай
#42

оправих се - оказа се, че съм бекапнал всичко и си ги ресторнах. а гледам, че в настройките на цианогена има овърклок. него ли ползвам ли или уиджета? кое е по-добре? сори, ако ми е тъп въпроса. не знам и дали се изразих правилно. Smile

май ми изчезна wifi-то. не мое се включи нещо...хелп?
и се растартва отвреме на време - на 729 мхц съм. съвети?

мерси предварително.

ZTE Blade / Ginger Stir Fry Beta 22 / Android 2.3.4
Цитирай
#43

niksapz написа:Аз ползвам този CM Green V5 и за сега съм много доволен Smile http://www.4shared.com/file/FqA0zv3m/CM_Green_V5.html


Знаеш ли дали този ром има опцията, като набираш номер и да ти изкарва и съвпадащо име от контактите?

Иначе сега си рутнах тела по описанията, всичко стана перфектно :coffee:
Цитирай
#44

И да я няма тази опция , винаги можеш да си смениш dialer- a с някой от маркета и да я имаш опцийката !

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай
#45

Не знаех, благодаря за отговора и още веднъж браво на автора за добрата тема :cheers:
Цитирай
#46

Братлета...аз почнах да слагам уж нов ром ама нали като задържа бутона за намаляне на звука и ми се пояжяват 3 Андроитчета и дотам...какво трябва да стане нещо сам пропуснал от по напред ли ?
Или трябва да чакам ?
Или какво?

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#47

Инсталирах си Swedish Spring RLS5 по описания начин...всичко се получи перфектно. Dance Имам само един въпрос - задължително ли е,преди смяната на всеки ром да се вади батерията?Не че е нещо сложно но...
Confusedtupid: Confusedtupid: Confusedtupid:

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#48

forbidden8 написа:Инсталирах си Swedish Spring RLS5 по описания начин...всичко се получи перфектно. Dance Имам само един въпрос - задължително ли е,преди смяната на всеки ром да се вади батерията?Не че е нещо сложно но...
Confusedtupid: Confusedtupid: Confusedtupid:
Не е задължително, просто така е написано и съм го превел от английския форум .

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай
#49

Здравейте,
може ли някой да отговори, как точно се инсталира ъпдейт на даден ром и далии след ъпдейт програмите и данните остават инсталирани на телефона? Не можах да намеря инфо никъде. Мерси предварително.
Цитирай
#50

nikolaiooo написа:Здравейте,
може ли някой да отговори, как точно се инсталира ъпдейт на даден ром и далии след ъпдейт програмите и данните остават инсталирани на телефона? Не можах да намеря инфо никъде. Мерси предварително.
За какъв ъпдейт говориш ? Ако става въпрос за ъпдейт от една версия към друга на един и същи ром (примерно от cyanogen nightly 90 към nightly 110) става с clockwork recovery без да даваш wipe data / cache !

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)