Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт
#1

Здравейте,

На телефона ми излиза ,че има системен ъпдейт версия 1.54.401.10.

Подобрява главно стабилността на радиото,камерата и барометъра на времето.

Чета в xda developers,че нещо след ъпдейта имало лек дрейн на батерията вече.

Има ли някой,който го е сложил и да може да даде мнение ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз , но не виждам някаква разлика преди и след Dance Dance

S6 EDGE GREEN EMERALD 32GB + S6 EDGE GOLD PLATINUM 32GB
Цитирай
#3

Аз го сложих преди седмица две непомня вече няма голяма разлика уникален телефон Lock

Ericsson A1018s-Motorola C 350-Motorola L6-Motorola RAZR V3i-Sony Ericsson K750i-Sony Ericsson W910i-Nokia X6 16GB-HTC Desire-HTC Sensation-HTC EVO 3D-HTC One X-HTC One-HTC ONE M8-Lenovo vibe Z2-Iphone 6s plus-HTC 10-Samsung note 8
Цитирай
#4

mikichan написа:Здравейте,

Чета в xda developers,че нещо след ъпдейта имало лек дрейн на батерията вече.

Според мен има такова нещо ... пачнах се и не съм доволен от батерията... Sad
Цитирай
#5

Май няма разлика, чак като прочетох темата се замислих а не съм забелязал такова нещо.

MaxonBenefon Spica -Nokia 6210 - Nokia 6310 - Nokia N65 - Blackberry 8520 - Blackberry Curve 9380 - HTC One mini - HTC One M8 - HTC M10 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note10 plus - Samsung Galaxy Note 20 ultra , Samsung Galaxy S23 Ultra.
Цитирай
#6

Колеги, преименувах темата, надявам се колегата да не се сърди. Предлагам тук (както е и в другите раздели) да обсъждате всички официални актуализации на софтуера.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#7

И аз го изтеглих и го инсталирах. Не намирам разлика в батерията преди и след ъпдейта. Телефона е перфектен и батерията ми държи по два дена.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#8

Скоро 4.4.3


Galaxy S9+/128GB: 9.0 Galaxy S8+: 8.0 Galaxy S7 edge: 7.0
HTC One М8: 6.0 HTC One X: 4.4.2


Цитирай
#9

БраТ и да ми даващ и да не ми даваш минус на коментара , батерията няма да почне да ми кара по една седмица.
Много сте ми странни такива .. :facepalm: Човека пита , аз му отговарям Smile Все пак лека ти и доходна
Цитирай
#10

bga написа:Скоро 4.4.3



А дано! А после и 5.0! :thumbup:

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#11

Не мога да се ориентирам налична ли е вече новата версия Android 4.4.3 или още чакаме. Телефона не я намира, а в сайта на НТС има някаква програма. Някой по в час да ни светне, че и по чуждите сайтове не мога да се ориентирам.

MaxonBenefon Spica -Nokia 6210 - Nokia 6310 - Nokia N65 - Blackberry 8520 - Blackberry Curve 9380 - HTC One mini - HTC One M8 - HTC M10 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note10 plus - Samsung Galaxy Note 20 ultra , Samsung Galaxy S23 Ultra.
Цитирай
#12

alex70 написа:Не мога да се ориентирам налична ли е вече новата версия Android 4.4.3 или още чакаме. Телефона не я намира, а в сайта на НТС има някаква програма. Някой по в час да ни светне, че и по чуждите сайтове не мога да се ориентирам.

Все още я няма. Чакаме!

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#13

Май направо ще минем към L версията на Андроида, аз все още не мога да ъпдейтна до 4.4.3. При вас как е..

MaxonBenefon Spica -Nokia 6210 - Nokia 6310 - Nokia N65 - Blackberry 8520 - Blackberry Curve 9380 - HTC One mini - HTC One M8 - HTC M10 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note10 plus - Samsung Galaxy Note 20 ultra , Samsung Galaxy S23 Ultra.
Цитирай
#14

днес поднових dot view и мога да каца ,че има лекии приятни промени Dance Dance

S6 EDGE GREEN EMERALD 32GB + S6 EDGE GOLD PLATINUM 32GB
Цитирай
#15

HTCONEXXX написа:днес поднових dot view и мога да каца ,че има лекии приятни промени Dance Dance

И при теб ли темата е по бледа в горния край на дисплея? Иначе новите функции са много добри :cheers:

HTC One M8
Цитирай
#16

До края на седмицата 4.4.3 : http://www.mobilebulgaria.com/news/31675...ескочи-444 :cheers:
Цитирай
#17

Здравейте,

Наличен ли Ви е ъпдейта 4.4.3. Аз съм закупил телефона си от Виваком и все още не е получен!

Учи се от всеки, не подражавай на никого.
Цитирай
#18

Здравейте,

Наличен ли Ви е ъпдейта 4.4.3. Аз съм закупил телефона си от Виваком и все още не е получен!

Учи се от всеки, не подражавай на никого.
Цитирай
#19

И при мен няма никой :mad: :angry:

S6 EDGE GREEN EMERALD 32GB + S6 EDGE GOLD PLATINUM 32GB
Цитирай
#20

Нито Google Play :?

Учи се от всеки, не подражавай на никого.
Цитирай
#21

При мене вече излезе и го свалям Smile
Цитирай
#22

И на мен дойде :cheers:
Цитирай
#23

Доста е 613 MB , като са включени и нещата от 4.4.4 Smile Следващият ъпдейт ще е Android L, като се надявам до Нова година да е наличен :cheers: Offtopic На редовно даващия ми минус лека и безаварийна работа на машинката ти :cheers:
Цитирай
#24

Smile
Цитирай
#25

И при мен дойде! :tease: :tease: :tease:

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)