Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт
#76

Аз още голямата не съм получил защо така =( :mad: :angry:

S6 EDGE GREEN EMERALD 32GB + S6 EDGE GOLD PLATINUM 32GB
Цитирай
Аксесоари
#77

И при мен дойде последната актуализация. Телефона е от Глобул.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#78

Не знам за вас, но аз съм много доволен от HTC. Преди М8 имах Note2 и да ви кажа честно, откъм ъпдейти са много зле от Самсунг. Едва ли не, трябва да им се молиш да ти пуснат актуализация на софтуера. Offtopic

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#79

Най - накрая ъпдейта и при мен се появи но след като го изтеглих и инсталирах и сега се появи нещо горе ""Как да статии"" стои от 1 час и се зарежда и все е на 45% някой да знае как да го спра или за какво е това рестартирах телефона и продалжава да си стои . Мерси много предварително

S6 EDGE GREEN EMERALD 32GB + S6 EDGE GOLD PLATINUM 32GB
Цитирай
#80

Дай скрийншот, защото така не го разбирам за какво иде реч ?
Цитирай
#81

https://www.dropbox.com/s/lh1epgz13sozyx...3.png?dl=0
Отваряли го ?

S6 EDGE GREEN EMERALD 32GB + S6 EDGE GOLD PLATINUM 32GB
Цитирай
#82

HTCONEXXX написа:https://www.dropbox.com/s/lh1epgz13sozyx...3.png?dl=0
Отваряли го ?

Отваря го и според мене това е програмата ,,Съвети и помощ" , но аз съм го деактивирал още когато го взех телефона Smile
Цитирай
#83

Boby13 написа:Дай скрийншот, защото така не го разбирам за какво иде реч ?

Според мен е NFC
Изключва се от настройки / Още / и след това най долу NFC (служи за пренасяне на данни м/у телефони само като се допрът Wink

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#84

Boby13 написа:
HTCONEXXX написа:https://www.dropbox.com/s/lh1epgz13sozyx...3.png?dl=0
Отваряли го ?

Отваря го и според мене това е програмата ,,Съвети и помощ" , но аз съм го деактивирал още когато го взех телефона Smile

заради това е но как да го спра , нещо не успявам да се справя

S6 EDGE GREEN EMERALD 32GB + S6 EDGE GOLD PLATINUM 32GB
Цитирай
#85

Отиваш в приложения-всички-намираш го и го деактивираш Smile
Цитирай
#86

Продалжава да си стои горе , а сега виждам че яде и от батерията ...

S6 EDGE GREEN EMERALD 32GB + S6 EDGE GOLD PLATINUM 32GB
Цитирай
#87

https://www.dropbox.com/s/tfpibw5k2pjnnj...2.png?dl=0 ?

S6 EDGE GREEN EMERALD 32GB + S6 EDGE GOLD PLATINUM 32GB
Цитирай
#88

Не си го деактивирал Smile Не синхронизация, а приложения и там действаш Smile
Цитирай
#89

https://www.dropbox.com/s/l9h7j400ibeicv...1.png?dl=0 , и пак така ...

S6 EDGE GREEN EMERALD 32GB + S6 EDGE GOLD PLATINUM 32GB
Цитирай
#90

Рестартирай телефона Smile Виж при данните за батерията коя програма и процес са най-активни Smile
Цитирай
#91

И теб те занимавам колега след рестарта пак същото .. 4% показва батерията за тази програма

S6 EDGE GREEN EMERALD 32GB + S6 EDGE GOLD PLATINUM 32GB
Цитирай
#92

Деактивираната програма ли ? Виж и в приложения работи, която е вляво от всички приложения Smile
Цитирай
#93

Мерси много , за сега успях да я премахна ... макар че се появи после още 3-4 пъти но сега я няма Smile

S6 EDGE GREEN EMERALD 32GB + S6 EDGE GOLD PLATINUM 32GB
Цитирай
#94

Имам ново съобщение за ъпдейт 4.4.3-2.22.401.5/613мб/.Какво е това?

HTC H8 .Xperia Go 2.37. Nexus 7,32,3g Timur's kernel,CM 10.1 usb ROM
Цитирай
#95

Markony_RS написа:Имам ново съобщение за ъпдейт 4.4.3-2.22.401.5/613мб/.Какво е това?

613мб ? Мисля ,че се бъркаш колега. При мен беше 47мб.

Подобрявал гпс-а ,иначе чета по форуми,че подобрявал и батерията. Може би има нещо вярно,а може и да си въобразявам аз.
Цитирай
#96

Това е малкият ъпдейт , който дойде скоро и е основно за GPS-a Smile
Цитирай
#97

Markony_RS написа:Имам ново съобщение за ъпдейт 4.4.3-2.22.401.5/613мб/.Какво е това?


Това ти е първия ъпдейт, големия. След него ще получиш и малкия, който е за GPS - а. Слагай го смело, всичко си работи перфектно след него.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#98

Проблеми нямам след ъпдейта , нито дрейн на батерията видях нито проблеми със софта.


НО това което разбрах след няколко часа опити е , че на 4.4.3 ( версията HTC са пачнали възможноста за S-off.

Тествах го рутнат с firewater .... Единственият начин ЗАСЕГА е S-OFF чрез приложението SunShine за 25$...... :o :o :capitulation: :facepalm:

Бачка с PayPal или картово плащане в приложението . Още се чудя дали да го направя ... хубаво е да се подкрепят дивелопърите , но просто ми е тъпо от една стана ...
Преди време (преди пача конкретно) имаше няколко начина за S-off напълно безплатни !!! И сега когато ние,вие-те сме/са свикнали да натискат 3 копчета и да напишат 3 реда в cmd adb , се появява едно безплатно-платено apk което има за цел да ви направи щастливи ..

Хм ...

Живея в чужбина , чета и гледам хората как реагират на това събитие ... 99 процента не са се замисляли дори дали да платят ... плащат и след няколко секюрити чек-а от апк-то тела става S-off ... its ok ..

Но подяволите защо се родих в България и съм свикнал по този начин да мисля .....
25$ ... цигарите ми за една седмица , бирата ми за 2 седмици , новите ми 2 чифта боксерки или дори новия сутиен на жената ...

Подяволите....
Цитирай
#99

Щом нещо ти трябва си го купуваш и последното нещо за което мислиш е цената :cheers:
Цитирай

Кеф цена няма!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)