Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всички известни проблеми при Samsung Galaxy S5
#76

Здравейте, имам едно предложение! Към темата не може ли да се закачи една анкета, колко от потребителите имащи S5, имат проблем с нея? Дали не би било полезно?
Цитирай
Аксесоари
#77

Привет колеги, телефона го ползвам един месец вече, но от вчера ми се появи тракане в камерата, при бързо разклащане на телефона. Дали този дефект се покрива от гаранцията??? Може би и снимките са е една идея по некачествени и фикуса понягога не работи, дано не си въобразявам че е от тракането.
Цитирай
#78

macrosito написа:Привет колеги, телефона го ползвам един месец вече, но от вчера ми се появи тракане в камерата, при бързо разклащане на телефона. Дали този дефект се покрива от гаранцията??? Може би и снимките са е една идея по некачествени и фикуса понягога не работи, дано не си въобразявам че е от тракането.

Offtopic 'фикуса' :capitulation:


п.с.: Иди да питаш дали минава гаранционен.

Phone: Samsung, Model: Galaxy S9, Color: Midnight Black, Storage: 64GB, Android: 8.0 Oreo
Цитирай
#79

macrosito написа:Привет колеги, телефона го ползвам един месец вече, но от вчера ми се появи тракане в камерата, при бързо разклащане на телефона. Дали този дефект се покрива от гаранцията??? Може би и снимките са е една идея по некачествени и фикуса понягога не работи, дано не си въобразявам че е от тракането.

Това при изключена камера ли е ? Ако да, пробвай при включена камера - тогава не трябва да трака. Ако пак трака - на сервиз. Тракането при изключена камера е нормално.

 S7Edge  MiMax  Mate20Pro S21Ultra
Цитирай
#80

Да, колега при изключена камера. Найстина като я включа, не трака. Но като го купих, предварително проверих за това тракане и при изключена го нямаше отначало.
Цитирай
#81

След ъпдейта днес клавиатурата ми се оправи. Вече се сменят езиците.

SGS 7 Edge
Цитирай
#82

Някой може ли да каже дали телефона лаги при heavy-medium ползване ? Смисъл с няколко приложения на заден фон и играене на тежки игри (GTA, NFS и т.н.). Благодаря предварително Smile

[Изображение: G6HYac9.jpg]

I love rock/metal/pop but don't mind any other music genre except чалга...that thing sux
I also love cars

PS I'm friendly
Цитирай
#83

От споменатите проблеми,мога само да кажа че по скоро съм имал проблем с недостатъчно рам при тежки игри,както пита колегата по горе.Но след рестарт и чиста памет,проблема го няма.Преди да играете някоя тежка игра е хубаво да почистите профилактично рам-а.Колкото до скърцането на капака,аз съм с капак за уаерлес зареждане и твърдя че с него няма грам скърцане.Това тракане на камерата го има но е едвам доловимо и то при силно тръскане на телефона.

Samsung Galaxy S IV [Black Mist]
Цитирай
#84

Ползвам го от 2 месеца и няма абсолютно никакви проблеми. Единствено рамта се ползва повечко, но това е нормално за един умен телефон с много функции, за разлика от празните шитни и хтц-та, които трудно могат да се нарекат smart.

Samsung Nexus S i9023 16GB -> Samsung Galaxy S III I9300T + Google LG Nexus 4 -> S5 Shimmery White/iPhone 5
Цитирай
#85

Здравейте, имам един въпрос. Закупих си Galaxy S5, преди това бях с Galaxy Ace, обаче клавиатурата ми е проблемна... Когато пиша ми дава предложения и го замества с това, което съм написал, което е дразнещо. Как мога да го оправя? На старият(Android 2.2) имаше опция тук не мога да намеря такива опция.
Може ли помощ?

Samsung Galaxy Ace -> Samsung Galaxy S5
Цитирай
#86

Вторият бутон долу от ляво надясно,задържаш го,виждаш колелцето за настройки,натискаш и после изключваш опцията "Текст с предвиждане".

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#87

а някой да знае кога ще имаме андроид 4.4.4 официален?
Цитирай
#88

Определено ще е когато след като пуснат в магазините Alpha, може и Note 4 да изчакат и чак тогава след още време ще пуснат и за нас Smile

Samsung Galaxy S5
Цитирай
#89

Някакви новини за GPe версията има ли, че ми се иска да пробвам Android l

S5
Цитирай
#90

Пичове имам 78% батерия и ми пише че ми остават 2 часа и 30 минути... мисля че трябва да ми показва доста повече? Помощ!

Sony Xperia Go>Sony Xperia Z>Samsung Galaxy S5
Цитирай
#91

Проблема идва от там като сте на вормално заключване и ви дойде смс или цат бързото меню е активно. Ако сложите алтернативно заключване то не розволява на бързото меню да де спусне при допир докато е в джобави. Това е при всички с андроид
Цитирай
#92

fesenko написа:Проблема идва от там като сте на нормално заключване и ви дойде смс или чат бързото меню е активно. Ако сложите алтернативно заключване то не позволява на бързото меню да се спусне при допир докато е в джобави. Това е при всички с андроид
Цитирай
#93

Камерата на моя s5 ми върти номера.. нагласям опциите така както аз ги искам и след ден два те са променени. Молбата ми е да обърнете внимание дали и при вас става така. Да отбележа не неволна промяна или да съм забравил. Знам какво съм променил и съм направил снимка за всеки случай
Цитирай
#94

fesenko написа:Камерата на моя s5 ми върти номера.. нагласям опциите така както аз ги искам и след ден два те са променени. Молбата ми е да обърнете внимание дали и при вас става така. Да отбележа не неволна промяна или да съм забравил. Знам какво съм променил и съм направил снимка за всеки случай

Колега, мисля че опциите на камерата се нагласят за момента, когато затвориш приложението те се нулират

Android Samsung Galaxy S5 Android
Цитирай
#95

Пичове имам страшен проблем...телефонът сам почна да ми показва че включвам слушалки,а реално няма слушалки и като ми се обадят не ги чувам...

Sony Xperia Go>Sony Xperia Z>Samsung Galaxy S5
Цитирай
#96

SenA написа:Пичове имам страшен проблем...телефонът сам почна да ми показва че включвам слушалки,а реално няма слушалки и като ми се обадят не ги чувам...
Мокрил ли си го? Обикновено, това става, като влезе вода в отвора за слушалките. Ако е мокрен, като изсъхне, ще се оправи.







Цитирай
#97

Мерси,а сега да попитам мога ли да си сменя бг клавиатурата (реда на буквите) с нормалната?

Sony Xperia Go>Sony Xperia Z>Samsung Galaxy S5
Цитирай
#98

Оригиналната клавиатура е BDS ако говориш да си я направиш фонетична просто си изтегли клавиатура.

Samsung Galaxy S5
Цитирай
#99

STUFFF написа:Оригиналната клавиатура е BDS ако говориш да си я направиш фонетична просто си изтегли клавиатура.

Стоковата клавиатура на Самсунг след КитКат верисята на Андроид има избор между БДС и фонетика.
Цитирай

:o :o :o :o :o :o :o :o :o asbozh , Защо не каза по-рано :bow: ? Мерси за инфото сега разцъках и верно го има. А аз сменям като хамав между swift keyboard и стоковата на самсунг....

Samsung Galaxy S5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)