Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всички известни проблеми при Samsung Galaxy S5

Здравейте!Аз имам проблем с камерата сега.Не иска да се пусне.Изписва ми : Предупреждение!Не успешно отваряне на камерата.
Натискам ОК и се затваря.От какво може да е?И къде мога да го оправя?

Bulfleet.com - най-добрата масова онлайн игра в България. 101%-та адреналин.
Цитирай
Аксесоари

Изчисти кеша и данните на Камера от Настройки>>Приложения>>Всички и рестартирай

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Или си с малко батерия.

Samsung Galaxy S5
Цитирай

Здравейте! От скоро имам Галаски С5 и досега съм много доволен от телефона, но се натъкнах на един проблем. Вчера направих около 60 снимки, като съм избрал опцията да се записват в картата памет. След това в края на деня реших да ги разгледам и в галерията снимките излизат, но със символа на приложението и не се отварят. В приложението "Снимки" излизат нормално само част от изображенията, но отново всички не се отварят от тази фотосесия.
Прехвърлих ги на компютъра, но и там не се отварят с всички налични програми :/ . Пробвах да направя само няколко снимки и няма такъв проблем. Изтеглил съм и доста картинки и тях галерията ги отваря мигновено. Страхотен е телефона, но ако не мога да снимам повечко снимки направо не знам :wall:
Цитирай

Каква е картата с памет? Разкажи ни за нея.аз например съм с карта Самсунг клас 6 и нямам никакви проблеми.

Samsung Galaxy S5
Цитирай

Картата памет е Samsung 64gb class 10 ,но съм заел около 4 gb, така че не мисля че е от препълване. Моля , ако можете да ми помогнете.
Цитирай

Аз имам 104 снимки в картата и нямам забиване или каквото и да е било. Защо не пробваш с някаква друга карта например 16 гб или 8 и пробвай как е.

Samsung Galaxy S5
Цитирай

Ето как ми излизат снимките.
Цитирай

Това според мен е проблем с външната памет. Или поради някаква причина слота ти е прецакан, или външната ти памет не е наред. Пробвай с една карта с втора карта виж как ще се държи телефона и сподели после.

Samsung Galaxy S5
Цитирай

Пробвах с една карта 8gb клас 2 и нямаше такав проблем. След това направих , така че снимките да се запаметяват в устройството и отново всичко беше добре. Явно наистина е от картата памет , ама как да я хвърля като е 64gb Big Grin . Пробвах да я форматирам и ми изписа: " Windows не може да завърши форматирането".
Цитирай

Картата ти е прецакана и изобщо Самсунг ли е?Ако си я закупил от някъде на тънка цена (ebay,olx...),най-вероятно е менте и дори може би не е 64гб.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

andrei4o1995 написа:Пробвах с една карта 8gb клас 2 и нямаше такав проблем. След това направих , така че снимките да се запаметяват в устройството и отново всичко беше добре. Явно наистина е от картата памет , ама как да я хвърля като е 64gb Big Grin . Пробвах да я форматирам и ми изписа: " Windows не може да завърши форматирането".

пробвай да я форматираш на някоя нокия със симбиан аз имах проблем с една карта която компа не можа да форматира и свърших работа с нокията

HTC Desire X / 4.1
DIVA 8 IPS / 5.1
Redmi Note 7 / 10 / 4/64
Цитирай

andrei4o1995 написа:Картата памет е Samsung 64gb class 10 ,но съм заел около 4 gb, така че не мисля че е от препълване. Моля , ако можете да ми помогнете.
100% си попаднал на менте карта. Погледни поста на nikolov89.
Реално тя е 4GB, но са й сложили надпис 64GB и ако и цената е тънка ... си се хванал на въдицата, че ще ти излезе по-евтино, отколкото тук.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

При мен проблема е с дисплея . Понеже го нося в джоба с дисплея навътре и след като го заключа пробирам го в джоба и всичко е 6. Проблема идва щом получа смс ,вайбър или нещо което да ми събуди дисплея , започва да прави каквото си иска . Набира влиза къде ли не и ми е правил доста поразии . Има ли вариант да се оправи този досаден проблем ,освен заключване с код или нещо др. понеже го ползвам доста интензивно и това не е решение.

Poco F3 5G Black
Цитирай

Това не е проблем на телефона!!! ами си спри поп ъп нотификейшъните на вайбър и на чат он и въобще всичко, което има поп ъп нотификейшъни.

Samsung Galaxy S5
Цитирай

Хм, вчера забелязах нещо интересно! До като бях на плажа, си ровя из телефона - имейли, чат, фейс и т.н., и реших да снимам детето. Понеже светкавицата ми е на режим авто, /не че ми е необходима на дневна светлина/, ми излезе съобщение - "светкавицата не може да се включи, защото устройството е загряло" или нещо такова беше...
Освен това, ми направи впечатление, че в горещината на плажа, батерията се изтощава доста по-бързо!







Цитирай

Това със светкавицата не знам защо го изписва, но на всеки смартфон батерията пада по-бързо, ако е загрял или времето е горещо.

[Изображение: G6HYac9.jpg]

I love rock/metal/pop but don't mind any other music genre except чалга...that thing sux
I also love cars

PS I'm friendly
Цитирай

Аз също заблязах че като е загрял и му отказват някой от функцийте.Моя като беше загрял след ъпдейт и не искаше да снима видео
Цитирай

Здрасти колеги.. Пиша тук, за да не пускам нова тема.. Забелязах, че когато дисплея се осветява от много силна слънчева светлина или пък просто осветен силно от лампа, фенер и тн.. (следователно си е нацепил и яркостта докрай) - в долната му част започва да прозира (или.. не знам как точно да го нарека) една фигурка.. някакъв лентов кабел ли .. не знам.. най-добре се личи на бял или светъл фон на екрана.. Но дори и при изгаснал екран, на силна слънчева светлина или друга такава - пак се забелязва тази "фигурка" .. Като направя сянка с ръка и изчезва.. Първия път като го забелязах помислих, че е отражение.. Но не е.. На нормална светлина изобщо не се личи.. Не го смятам за дефект, но силно се заинтригувах дали само моят е така или и вашите? Пробвайте да насочите някаква силна светлина към телефона, пуснете нещо с повече бял фон на екрана и се загледайте в долната част и ако може споделете.. .. Дано сте разбрали какво описвам, ако не - ще се опитам да направя снимка, с която да ви покажа..
Цитирай

колеги как да ползвам светкавица на предна камера?
Цитирай

yordanpeev написа:колеги как да ползвам светкавица на предна камера?

Предната камера няма светкавица - така, че няма как да я ползваш :facepalm:

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Някой има ли наблюдение ,че имам две или повече едни и същи програми в различни отдели например имам двапати datausege незнам нещо като бъг ли е

nonebasi@gmail.com
Цитирай

Извинете за нахалството, че пиша в тази тема след като заключиха моята тема, но май не ме разбраха какво исакам да кажа:
Здравейте, имам следния проблем: подарихами Самсунг С5 модел : SM -G900f. По спецификация той би трябвало да има 16 GB вътрешна памет. Когато погледнах в хранилището видях, че ми е запълнено 14 gb пространство, което се запълва много бързо при инсталиране на програми. Интересното е , че бара показващ със сиво свободното пространство отчита много повече простраство спрямо другите цветни дялове. Имам чувство че е разменено пълното с празното пространство. Възможно ли е това?

https://www.androidbg.com/forum/topic907...ng-s5.html

Аз не мога дори една по-голяма игра да инсталирам при положение че имам уж 9 гб свободно пространство.Пробвах но не ми позволи - нямах свободно място.
Мерси
Цитирай

Здравейте,
За да не почвам нова тема, ще попитам тук. Четох в пълната характеристика, че е водоустойчив. Живо ме интересува дали е така. Някой използвал ли го е под вода и може ли да се направят 1-2 снимки? :confused: Благодаря предварително!
Цитирай

АКо си на ти с английския - Water resistant това е нашия телефон, което е мнооооооого различно от waterproof.

Samsung Galaxy S5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)