Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всички известни проблеми при Samsung Galaxy S5
#51

Здравей колега направи ето тази манипулация http://www.youtube.com/watch?v=qd3GOdYnhlE и проблемът ти ще бъде решен

SGS5, SGS4
Цитирай
Аксесоари
#52

При мен точка 8 сензорите светят а дисплея не някои намери ли решение
Цитирай
#53

Аз съобщих за този проблем и все още решение не съм открил Big Grin Дори и "фабрични настройки" не помага. По-малко се случва, но се случва.

И други проблеми има този телефон, но какво да го правя. Виждам ги лесно, все пак идвам от iPhone Big Grin

Samsung Galaxy S5 ---> Samsung Galaxy Note5
Цитирай
#54

Да нищо не помага,направих и Hard Reset но същата работа :mad: :mad:
Цитирай
#55

Да ви резюмирам на кратко...спасение НЯМА. От 6 бройки само моя прави така, без значение софт, мофт и т.н. Реших, както му казват хамериканите - да копая на дълбоко, та поразходих се до оторизираните сервизи на самсунг + един магазин /представителство някакво/. ДА, има такъв проблем с дисплея, и причината не сте вие Sad ; ДА, има и проблем с предната камера /някакъв о-пръстен/; ДА, закъснелите с това да предявите, че телефона ви не работи както трябва, т.е. ВЕЧЕ ГИ РЕМОНТИРАТ, което на чист български език означава едно - пре**ани сте. ; ДА, ще ви го ремонтират, докато не им омръзне Tooth
В Омниаком просто казаха - това си кофти ремонт ( смяна дисплей, отваряне на телефон и т.н. ) не се наемаме гаранционно, а само ако е екрана е спраскан и т.н
В магазина казаха - да, ремонта е много кофти, загряване, лепила, тест във вакуум за водо и прахо, мембрани разни...после колко е водо и прахо - амин!
В К§К може би доста от вас се досещат - да, пре**нисте, сори оставете го за ремонт Smile

п.с. Забравих да спомена, че проблема с дисплейя зачестява, когато нивото на зараяд на батерията спада. При мен до 50% няма никакви ядове, после се почва все по-често и по-често отивайки към 0-лата
Цитирай
#56

Здравейте! Smile От няколко дни имам S5,всичко е перфектно,но имам един проблем със снимките.Като снимам отблизо снимките са много хубави и чисти,но като реша да снимам нещо от далеч стават размазани...предполагам е нещо от настройките. Благодаря предварително !! Smile Wink
Цитирай
#57

а някой да знае нещо за новият ъбдейт? кога ще дойде?
Цитирай
#58

Колеги моля опишете по-подробно проблем N8.

Samsung S8+  - no root




Цитирай
#59

Хаха като написах в FB на под една снимка на S5 на страницата на Samsung,че е проблемен и ми изтриха коментара.Дали да не ги бомбандирам със спам тия измамници.

Maximus VII Ranger | i5-4690K@4.4GHz+NH-U14S | G.SKILL 2x4 RipjawsX 1866M C9 | SS-660XP2 | Corsair Obsidian 750D | WD5000HHTZ | Dell U2414M | Vengeance® 1500 | Xbox 360 Wireless Controller
Цитирай
#60

Вчера си поиграх с една С5-ца на един приятел, който твърдеше че не снима хубаво. Аз разбира се невярвах и отидохме с още един приятел, който има Айфон5 за да сравним. Ужасно много снимки направих, какви ли не настройки не става и не става. Снимките стават размазани. Когато камерата е включена на дисплея всичко е ок. След като снимката е готова, когато я отворя е размазана, още на телефона, на компютър дори не си направихме труда да я качваме. Четох някъде, че някои бройки го имат тоя проблем. Да го караме ли на сервиз, в смисъл гаранцията ще го покрие ли? Значи при нас е наличен проблем номер 2.
Цитирай
#61

Здравейте, след хардресета се рестартира, но по-рядко. Сега ново 20! Когато говоря с някого,не ме чува или ме чуват много тихо. Обхвата ми е на максимално. Не знам вече какво да правя. 1300лв не са малко пари Sad

~Great Design isn't Good Enough~
Цитирай
#62

Не се пускат две последователни мнения. Ще ти направят забележка.

Samsung Galaxy S5
Цитирай
#63

jpm_design написа:Здравейте отново колеги,
някой с проблема описан по-горе?
Относно това, че не ме чуват добре.
Благодаря предварително!

Ако и С5 има опция за подтискане на шума и е включена я спри,търси я в повиквания, настройки.При С3 и 4 правеше така когато е включено.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#64

Благодаря на колегата Николов,
спрях го, сега ще наблюдавам дали има разлика и ще споделя.

~Great Design isn't Good Enough~
Цитирай
#65

Аз си реших всичките проблеми с една манипулация :proud: Продадох го , и си взех отново ноте3 и честно не мисля да го сменям скоро, за С5 мога да кажа че е добре замислен телефон като цяло но много лошо изпълнение просто супер много проблеми с този телефон съм имал , докато при Ноте 3 никакви

  iPhone 13 pro 256GB , Samsung Note 20 Ultra ,Samsung Note 10 +, Samsung S10+,Samsung S9 + ,Samsung Note 5,Samsung Galaxy note 2 ,Note 3, Note 4/Samsung Galaxy S2, S4, S5, S6/ Samsung Galaxy A3 2016/ Samsung Galaxy J5 2015, 2106/Htc desire X , One X,  One M7 ,Desire 816/ Sony Xperia Tipo , Z, Z1/ Zte Blade 2/ Lg G2 , G3, G3s Leon/.



Цитирай
#66

Здравейте, преди 3 месеца си взех s5 от един от нашите мили оператори. Вчера телефона буквално полудя. Като за начало камерата не можеше да се включи. Казах си, че нещо забива и го рестартирах. При включването камерата се затваря, след нея галерията, след това и дисплея, но без да се изключи самия апарат. След няколко минутни мъки и борба ми писна и извадих батерията. Включих го и го оставих без да се опитвам да отварям приложения. След 3 минути телефона ми се беше отбелязал на крака през джоба. Не просто беше топъл, а не можеше да се държи. След нняколко минути се изключи и го оставих на мира да изтине.. сСлед около час и нещо го включих и всичко беше нормално. Телефона не е излагане на пряка слънчева светлина, да не говорим, че е бил на 30 те градуса, които бяха вчера за не повече от 15 20 мин. В последствие прочетох, че има дефектни телефони. Някой с подобни проблеми? А по темата, нищо не ми скърца, външно всичко му е наред, но само външно явно. Утре мисля да им го върна в магазина да си му правят тестове. Реших да споделя, а може да се намери някой, който да предложи друго решение на проблема освен връщането. В телефона имах около 100ина снимки и вайбър, уотсап, фейсбук, една игра, фенерче и един офис пакет, в никакъв случай не е задръстен с приложения. Ако някой има идеи ще се радвам да ги сподели.
Цитирай
#67

Здравейте, ползвам s5 от 3 месеца и телефона ми губи сигнал на мрежата постоянно,губи обхват,ползвам и htc one x с които нямам никакви проблеми. На някой да му се е случвало подобно нещо
Цитирай
#68

Аз до сега не съм имал проблеми с С5 и го ползвам от няколко месеца... Нямам шумове или губене на сигнал или поне не съм забелязал.Иначе се е случвало да забие и да се рестартира.....

''A true master is an eternal student''

           
                
Цитирай
#69

И при мен се появи 3т. .. някакво решение ? И дали гаранцията го покрива

S5
Цитирай
#70

Колеги, имам следния проблем: Когато тръгна да правя снимки (през деня) и като натисна бутона за снимане и не снима веднага, а ми изписва: "моля задръжте устройството неподвижно, докато снимането приключи" и така го чакам по около 20-30 сек. Това нормално ли е? И какво е това нещо да чакам по толкова много време за една снимка??

Samsung Galaxy Note IV (5.0.1)
Цитирай
#71

mentos написа:Колеги, имам следния проблем: Когато тръгна да правя снимки (през деня) и като натисна бутона за снимане и не снима веднага, а ми изписва: "моля задръжте устройството неподвижно, докато снимането приключи" и така го чакам по около 20-30 сек. Това нормално ли е? И какво е това нещо да чакам по толкова много време за една снимка??

Просто си изключи 'Стабилизиране на изображението' от опциите на камерата (Picture Stabilisation)

Phone: Samsung, Model: Galaxy S9, Color: Midnight Black, Storage: 64GB, Android: 8.0 Oreo
Цитирай
#72

Eras3r написа:
mentos написа:Колеги, имам следния проблем: Когато тръгна да правя снимки (през деня) и като натисна бутона за снимане и не снима веднага, а ми изписва: "моля задръжте устройството неподвижно, докато снимането приключи" и така го чакам по около 20-30 сек. Това нормално ли е? И какво е това нещо да чакам по толкова много време за една снимка??

Просто си изключи 'Стабилизиране на изображението' от опциите на камерата (Picture Stabilisation)
..и за какво му е стабилизация на камерата ,след като точно когато му трябва трябва да я изключи?Обикновено този надпис се появава когато се снима на нощен режим.
Цитирай
#73

dodiodi написа:
Eras3r написа:
mentos написа:Колеги, имам следния проблем: Когато тръгна да правя снимки (през деня) и като натисна бутона за снимане и не снима веднага, а ми изписва: "моля задръжте устройството неподвижно, докато снимането приключи" и така го чакам по около 20-30 сек. Това нормално ли е? И какво е това нещо да чакам по толкова много време за една снимка??

Просто си изключи 'Стабилизиране на изображението' от опциите на камерата (Picture Stabilisation)
..и за какво му е стабилизация на камерата ,след като точно когато му трябва трябва да я изключи?Обикновено този надпис се появава когато се снима на нощен режим.

Когато снимам вечер положението е трагично...чакал съм го над 30 сек. Но въпроса ми е защо го прави и през деня, не винаги, но го прави и то при положение че има добро осветление (слънчева светлина).

Samsung Galaxy Note IV (5.0.1)
Цитирай
#74

..ами виж на какви настройки снимаш,да не си го оставил на нощна сцена примерно.Ресетирай му настройките на камерата и пробвай пак.
Цитирай
#75

mitko_malkiaa написа:az imam problem s moai Ima li niakade v menuto da smeniam funkciite na butonite che na moiata S5ca neshto i se draznia poneje imah s2,s3,s4 i vsichki sa savsem ednakvi a na toia s5 neshto sa po promeneni Sad

То си има на телефона помощни анимации и съобщения, които ти казват, че копчето в ляво е за друго вече. Въпрос на навик е и определено е по-удобно. Ама съм сигурен че и С2, С3, С4, които си имал са имали кирилица или за това ще обвиниш С5.

Samsung Galaxy S5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)