Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Alcatel Idol 2 Мнения
#51

Здравеите,купих си Alcatel One Touch Idol 2 http://products.globul.bg/catalogue/mobi...uch-idol-2 много съм доволен ама едно нещо ме тревожи като играя игри на телефона например subway или csr или някоя друга ми загрява доста в горната част до камерата иначе ако сам в facebook или в интернет не загрява.Искам да попитам това проблем ли е?
Цитирай
Аксесоари
#52

alca написа:Здравеите,купих си Alcatel One Touch Idol 2 http://products.globul.bg/catalogue/mobi...uch-idol-2 много съм доволен ама едно нещо ме тревожи като играя игри на телефона например subway или csr или някоя друга ми загрява доста в горната част до камерата иначе ако сам в facebook или в интернет не загрява.Искам да попитам това проблем ли е?

Здравей , не се притеснявай , не е проблем , това загряване за което говориш се получава при всички , все пак като играеш на игри натоварваш и процесора от там идва това загряване , но не е никакъв проблем Smile Играй си игрите и да не ти пука Big Grin

••• HUAWEI P30 LITE •••
Цитирай
#53

Nea_93 написа:Здравейте!

Имам проблем със звука на алармата от телефона. Въпреки че силата на звука е настроен на максимална степен, звъни много тихо. Някой може ли да помогне?


Благодаря!

Здравей, и при мен в началото беше така , решението е като се включи алармата , просто усили с бутона за звука и всичко ще е ок :thumbup:

••• HUAWEI P30 LITE •••
Цитирай
#54

Здравейте, колеги. Преди една седмица си купих ALCATEL one touch idol 2. Понеже това ми е първият телефон с андроид и ме интересува отпред където ми е декстопа като плъзна настрани ми излизат др страници на декстопа има ли някакъв начин да ги махна тези други страници. Мерси предварително
Цитирай
#55

Не това не е проблем и при всички се среща , интерестното при мен е че днес си смених сим картата и когато сложих новата менюто което беше преди със син цвят стана оранжав и пише мтел 1 :Д на какво ли се дължи това не знам

Samsung Ace 2.3.3 -> Alcatel One Touch Idol 6030X -> Alcatel One Touch Idol 2 ( 6037Y )    x 2 
Цитирай
#56

Здравейте искам да попитам бутоните долу светят ли
Цитирай
#57

Здравейте, моля да ми кажете каква е разликата в OT-6037X , OT-6037K, ОТ-6037Y ? и мога ли да закупя калъф, предназначен например за OT-6037X, a моят да е ОТ-6037Y?
Цитирай
#58

ver0nika_ написа:Здравейте, моля да ми кажете каква е разликата в OT-6037X , OT-6037K, ОТ-6037Y ? и мога ли да закупя калъф, предназначен например за OT-6037X, a моят да е ОТ-6037Y?

разликата е като при първия Айдъл...по малко рам или пък 2 сим карти и по-голяма вградена памет. калъфите ще станат на всички модели
Цитирай
#59

Благодаря Smile
Цитирай
#60

jivako250399 написа:Здравейте искам да попитам бутоните долу светят ли

Да!

••• HUAWEI P30 LITE •••
Цитирай
#61

Здравейте, отскоро имам телефона и днес попаднах на това видео
https://www.youtube.com/watch?v=QxGAaY1SPB0
Знаете ли, дали може да се купи от някъде такъв калъф - aero flip case - показан на края на клипа.
И също да ми препоръчате някакъв качествен калъф/гръб.
Цитирай
#62

Здравейте! Ще може ли някой притежател на телефона да качи няколко снимки с него и да каже как е качеството на видеото, защото гледах клипче от idol 2 mini и камерата постоянно префокусираше?
Цитирай
#63

проблема не се оправи след смяна на сим картата предложиха ми сервизиране но ще откажа като знам майсторите от предния път

Samsung Ace 2.3.3 -> Alcatel One Touch Idol 6030X -> Alcatel One Touch Idol 2 ( 6037Y )    x 2 
Цитирай
#64

Здравейте,

Мисля да си взема този модел, да има нещо за което трябва да внимавам преди да го платя? И видях коментар, че има проблеми със звука на алармата ( свикнала съм да ме събужда тел. ако наистина е тих звука , май ще ми е нужен будилник Tooth )

Благодаря Angel
Цитирай
#65

бартеросвам Идол 2 Сив, за Бял или Розов SmileТелефона е със залепен протектор и силиконов гръб + оригиналните неща от глобул Smile

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
#66

Слагайте протектор, много лесно се драска дисплея.
Цитирай
#67

Моя вече два пъти ми пада от чантата, изподраска се яко а дисплея е тръгнал да се разлепва. Много ниско качество на изработка, поне сравнено със стария ми HTC Desire.
Цитирай
#68

Здравейте не мога да намеря калъфче за телефона, моля ако някой намери да ми прати едно линкче тук + скрийн протектор Smile Smile Smile
Цитирай
#69

nasko_1_2_ написа:
Nea_93 написа:Здравейте!

Имам проблем със звука на алармата от телефона. Въпреки че силата на звука е настроен на максимална степен, звъни много тихо. Някой може ли да помогне?


Благодаря!

Здравей, и при мен в началото беше така , решението е като се включи алармата , просто усили с бутона за звука и всичко ще е ок :thumbup:

И аз имам същия проблем със звука на алармата, но в режим на аларма бутоните за усилване и намаляне не работят или имат друго предназначение,как си успял да я усилиш.
Цитирай
#70


[box]| Phone: hTC Sensation 4G | Status: S-OFF| CID: 11111111 | HBOOT: 1.29.0000 | Radio: 11.24A.3504.31_М |
| ROM: ViperS 3.1.4 Sense 4+ | Kernel: 3.4.10-Sebastian FM 1.0.3 | Recovery: 4Ext 1.0.0.6 RC1| Анкер 1900|[/box]
Цитирай
#71

Auris 1.6 vvt-i написа:

Това е направено усилена е докрай,но като се включи алармата е тиха,става въпрос за alcatel idol 2 с idol-а нямах този проблем с алармата,но тука не става.
Цитирай
#72

Някой виждал ли е готини кейсове в али или ибей от рода на бъмпер или само което е около корпуса без на гърба защото намирам само едни и същи и са супер грозни повечето

Samsung Ace 2.3.3 -> Alcatel One Touch Idol 6030X -> Alcatel One Touch Idol 2 ( 6037Y )    x 2 
Цитирай
#73

Алармата е постепенно усилваща се, поне при мен де Smile . Имам го от 2-3 седмици, перфектен и бюджетен телефон. Dance
Цитирай
#74

ivailo_p.s написа:Здравейте! Ще може ли някой притежател на телефона да качи няколко снимки с него и да каже как е качеството на видеото, защото гледах клипче от idol 2 mini и камерата постоянно префокусираше?
Цитирай
#75

chippen написа:Някой виждал ли е готини кейсове в али или ибей от рода на бъмпер или само което е около корпуса без на гърба защото намирам само едни и същи и са супер грозни повечето

Погледни тук http://alcatelonetouchshopping.com/en/16-accessories#/

••• HUAWEI P30 LITE •••
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)