Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Alcatel Idol 2 Мнения
#1

http://www.alcatelonetouch.com/global-en...6AaoZR_te9


Разглеждам списанието на Мт*л и вътре виждам че от скоро ще го предлагат. Понеже имах проблеми със моя 6030Х и ми върнаха парите и мисля сега да го закупя него вместо идол-а , но ми казаха че ще е към края на месеца Някой има ли впечатления от него в интернет има доста ревюта Какво мислите и вие

Samsung Ace 2.3.3 -> Alcatel One Touch Idol 6030X -> Alcatel One Touch Idol 2 ( 6037Y )    x 2 
Цитирай
Аксесоари
#2

chippen написа:http://www.alcatelonetouch.com/global-en...6AaoZR_te9


Разглеждам списанието на Мт*л и вътре виждам че от скоро ще го предлагат. Понеже имах проблеми със моя 6030Х и ми върнаха парите и мисля сега да го закупя него вместо идол-а , но ми казаха че ще е към края на месеца Някой има ли впечатления от него в интернет има доста ревюта Какво мислите и вие
Вече се предлага от Глобул и то на доста добра цена. Днес го разгледах и ми направи добро впечатление, бърз е има отличен екран и изглежда стилно. Единствено ми се вижда слабичка батерията- само 2000mAh. за този голям екран.
Цитирай
#3

е няма пълно щастие ... :Д Дано да го пуснат по скоро измамниците от М(т... за да го взема а батерията то и на стария не е нещо особено за ден пада ако го мъчиш яко То на кой гсм държи много при такъв екран и експлоатация на макс

Samsung Ace 2.3.3 -> Alcatel One Touch Idol 6030X -> Alcatel One Touch Idol 2 ( 6037Y )    x 2 
Цитирай
#4

xelibry написа:
chippen написа:http://www.alcatelonetouch.com/global-en...6AaoZR_te9


Разглеждам списанието на Мт*л и вътре виждам че от скоро ще го предлагат. Понеже имах проблеми със моя 6030Х и ми върнаха парите и мисля сега да го закупя него вместо идол-а , но ми казаха че ще е към края на месеца Някой има ли впечатления от него в интернет има доста ревюта Какво мислите и вие
Вече се предлага от Глобул и то на доста добра цена. Днес го разгледах и ми направи добро впечатление, бърз е има отличен екран и изглежда стилно. Единствено ми се вижда слабичка батерията- само 2000mAh. за този голям екран.
Дисплея не е с голяма резолюция и това щади батерията, така че тези 2000мАч ще са прилични, иначе много компактен за 5" , кофти, че нашите оператори пускат само едносимовите версии.

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай
#5

според мен още един алкател в топа за тези пари

Samsung Ace 2.3.3 -> Alcatel One Touch Idol 6030X -> Alcatel One Touch Idol 2 ( 6037Y )    x 2 
Цитирай
#6

От 3 дни съм с него и съм адски доволен. Не лагва , камерата снима екстра , батерията се държи много прилично спрямо големия екран , звука е кристален (не преувеличавам) , също така може да се отключва само с почукване на екрана , както е при G2 , има още благинки и е изключително красив Smile Ако мислиш да даваш пари за телефонче горещо ти го препоръчвам , малко пари а е дяволски добър , даже бих го сложил в редиците на едни от най-скъпите телефони на пазара Dance Dance

••• HUAWEI P30 LITE •••
Цитирай
#7

nasko_1_2_ написа:От 3 дни съм с него и съм адски доволен. Не лагва , камерата снима екстра , батерията се държи много прилично спрямо големия екран , звука е кристален (не преувеличавам) , също така може да се отключва само с почукване на екрана , както е при G2 , има още благинки и е изключително красив Smile Ако мислиш да даваш пари за телефонче горещо ти го препоръчвам , малко пари а е дяволски добър , даже бих го сложил в редиците на едни от най-скъпите телефони на пазара Dance Dance
Колега , честито ! Със много кеф да си го ръчкаш !
Понеже по въпроса за процесора , чипсета , има различно и непълно инфо би ли проверил в твоя точно какво са сложили , както и ако не те мързи да му пуснеш един AnTuTu тест и да споделиш резултатите .

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай
#8

nikid написа:
nasko_1_2_ написа:От 3 дни съм с него и съм адски доволен. Не лагва , камерата снима екстра , батерията се държи много прилично спрямо големия екран , звука е кристален (не преувеличавам) , също така може да се отключва само с почукване на екрана , както е при G2 , има още благинки и е изключително красив Smile Ако мислиш да даваш пари за телефонче горещо ти го препоръчвам , малко пари а е дяволски добър , даже бих го сложил в редиците на едни от най-скъпите телефони на пазара Dance Dance
Колега , честито ! Със много кеф да си го ръчкаш !
Понеже по въпроса за процесора , чипсета , има различно и непълно инфо би ли проверил в твоя точно какво са сложили , както и ако не те мързи да му пуснеш един AnTuTu тест и да споделиш резултатите .
Ето ти шотчета Big Grin

••• HUAWEI P30 LITE •••
Цитирай
#9

От 5 дни съм с този телефон. Искам да изкажа най - искренно че си заслужава парите. Не можах да повярвам , че мога да си купя телефон с 4 ядрен процесор на 1.3 медиа тек , видео 1080p и 1 gb ram за тези пари. Вътрешното пространство е достатъчно реално се ползват 5- 5.5 гб. Вечерта не прави хубави снимки ако трябва да бъда искрен , но през деня са кристално чисти. Сравних го с Нексус 4 и ето резултата ( повече от доволен съм , обърнете внимание на 3d графиката ) .


П.С. Немога да прикача файла затова пиша:

Алкател Нексус
16978 Total score 16793
4598 3D graphics 3884
Цитирай
#10

От 5 дни съм с този телефон. Искам да изкажа най - искренно че си заслужава парите. Не можах да повярвам , че мога да си купя телефон с 4 ядрен процесор на 1.3 медиа тек , видео 1080p и 1 gb ram за тези пари. Вътрешното пространство е достатъчно реално се ползват 5- 5.5 гб. Вечерта не прави хубави снимки ако трябва да бъда искрен , но през деня са кристално чисти. Сравних го с Нексус 4 и ето резултата ( повече от доволен съм , обърнете внимание на 3d графиката ) .
Цитирай
#11

Здравейте, имам проблем с този модел. Купен е преди два дена от глобул. Батерията пада изключително бързо, дори без да ползвам телефона. Вечер го оставям напълно зареден и като се събудя сутринта телефона е изключен, а батерията е на 0%. От глобул отказват да ми съдействат. Благодаря прдварително за какъвто и да е съвет.
Цитирай
#12

ivo22 написа:Здравейте, имам проблем с този модел. Купен е преди два дена от глобул. Батерията пада изключително бързо, дори без да ползвам телефона. Вечер го оставям напълно зареден и като се събудя сутринта телефона е изключен, а батерията е на 0%. От глобул отказват да ми съдействат. Благодаря прдварително за какъвто и да е съвет.

Ами иди в магазина и им го кажи Big Grin Не знам , аз вече кажи речи една седмица съм с него и нямам какъвто и да е проблем с него , било то батерията или каквото се сетиш :unknw:

••• HUAWEI P30 LITE •••
Цитирай
#13

абе момчета, някои знае ли от каде да поръцам аксесоари от България за това телефонче, че приятелката ми я е страх да не го изтърве или надере ?

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
#14

Честито на колегите с този телефон, аз имам няколко въпроса :
игрите в коя памет ги записва, гпс как се държи
Цитирай
#15

Току що разбрах , че телефончето снима и в 4К

[Изображение: 7426334g.png]

••• HUAWEI P30 LITE •••
Цитирай
#16

Камерата определено е много добра на този модел , направо не повярвах , че направи по-добри снимки от Xperia М2 , само не съм видял какво може на тъмно .

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай
#17

Да побутнем малко темата . Някой пробвал ли е дали Идол2 поддържа функцията OTG през USB , доста рових , но никъде не пише ясно да или не .

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай
#18

здравейте S версията продава ли се в България

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#19

кажете и хитринки за батерията да се държи повече абе всичко което добре за гсм като настройки

Samsung Ace 2.3.3 -> Alcatel One Touch Idol 6030X -> Alcatel One Touch Idol 2 ( 6037Y )    x 2 
Цитирай
#20

chippen написа:кажете и хитринки за батерията да се държи повече...
Играй си игрите на компютъра! Tooth :rofl:

[box]| Phone: hTC Sensation 4G | Status: S-OFF| CID: 11111111 | HBOOT: 1.29.0000 | Radio: 11.24A.3504.31_М |
| ROM: ViperS 3.1.4 Sense 4+ | Kernel: 3.4.10-Sebastian FM 1.0.3 | Recovery: 4Ext 1.0.0.6 RC1| Анкер 1900|[/box]
Цитирай
#21

не играя игри :Д даже го ползвам мн малко и батерията пада бързо нещо явно точи батерията или ми е пуснато :Д

Samsung Ace 2.3.3 -> Alcatel One Touch Idol 6030X -> Alcatel One Touch Idol 2 ( 6037Y )    x 2 
Цитирай
#22

И аз днес си го взех от глобал , перфектен е за тия пари едва ли има по добро ! Сега някой да каже как да го рутна Dance Също така някъде мернах , че ще има 4.4 киткат Rock

Alcatel idol 2 mt6582 Rooted 32gb Kingston Class 10

Lenovo k3 note rooted 
Цитирай
#23

Я споделете дали купените от Глобул са кодирани? Скоро ще преподписвам и може да взема един, но въртя картите и ми трябва да не е кодиран.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#24

Само Ментел си кодират телефоните.

[box]| Phone: hTC Sensation 4G | Status: S-OFF| CID: 11111111 | HBOOT: 1.29.0000 | Radio: 11.24A.3504.31_М |
| ROM: ViperS 3.1.4 Sense 4+ | Kernel: 3.4.10-Sebastian FM 1.0.3 | Recovery: 4Ext 1.0.0.6 RC1| Анкер 1900|[/box]
Цитирай
#25

Някой да пробва слушалките щото моите като ги включа и нещо не е наред , мига индикатора за слушалки и прекъсва зверски звука , пробвах с други изобщо не ги засича. Не , че ми трябват ама да знам що е така Smile

Alcatel idol 2 mt6582 Rooted 32gb Kingston Class 10

Lenovo k3 note rooted 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)