Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Alcatel Idol 2 Мнения
#76

Телефона има ли бг меню?
Цитирай
Аксесоари
#77

jivako250399 написа:Телефона има ли бг меню?

Да

••• HUAWEI P30 LITE •••
Цитирай
#78

Купих го. Направо съм очарован. Много е бърз. Само мее дразни това че цвета на лентата за уведомления е жълт
Цитирай
#79

jivako250399 написа:Купих го. Направо съм очарован. Много е бърз. Само мее дразни това че цвета на лентата за уведомления е жълт

Смисъл ?? Я дай един скрийншот да видим Smile

••• HUAWEI P30 LITE •••
Цитирай
#80

Не е жълт но е зеленикаво синкав много ме дразни. Дразни ме адски
Цитирай
#81

Някой има ли на представа дали има къстъм ром или рековъри. Като цяло за тези пари е перфектент
Цитирай
#82

jivako250399 написа:Не е жълт но е зеленикаво синкав много ме дразни. Дразни ме адски

Ем ще чакаме обещания ъпдейт до 4.4.2 дано там го променят , но в интерес на истината се свиква след време няма да го забелязваш Smile

••• HUAWEI P30 LITE •••
Цитирай
#83

sabrito написа:Някой има ли на представа дали има къстъм ром или рековъри. Като цяло за тези пари е перфектент

До колкото съм запознат все още няма , но ако искаш да го рутнеш можеш с framaroot . :thumbup:

••• HUAWEI P30 LITE •••
Цитирай
#84

в спецификациите на телефона пише че има гласово набиране но днес пробвахме в един офис на глобул, и на сериз се обаждахме никой не можа да задейства тази команда .. има ли такава функция наистина ?
Цитирай
#85

Искам да ви попитам нормално ли е като го зареждам, зарядното да става толкова горещо
Цитирай
#86

jivako250399 написа:Искам да ви попитам нормално ли е като го зареждам, зарядното да става толкова горещо
Мхм

Alcatel idol 2 mt6582 Rooted 32gb Kingston Class 10

Lenovo k3 note rooted 
Цитирай
#87

nasko_1_2_ написа:До колкото съм запознат все още няма , но ако искаш да го рутнеш можеш с framaroot . :thumbup:
Това съм го пробвал и не върши работа.Коя версия на фрамата си пробвал
Цитирай
#88

sabrito написа:
nasko_1_2_ написа:До колкото съм запознат все още няма , но ако искаш да го рутнеш можеш с framaroot . :thumbup:
Това съм го пробвал и не върши работа.Коя версия на фрамата си пробвал

Виж тук, по това го направих и всичко е ок : http://forum.xda-developers.com/apps/fra...t-t2130276

••• HUAWEI P30 LITE •••
Цитирай
#89

Моя не стана с Framaroot и го рутнах по друг начин Tooth

Alcatel idol 2 mt6582 Rooted 32gb Kingston Class 10

Lenovo k3 note rooted 
Цитирай
#90

Колеги бихте ли споделили колко време ви издържа батерията, защото съм крайно недоволен. Пада много бързо
Цитирай
#91

jivako250399 написа:Колеги бихте ли споделили колко време ви издържа батерията, защото съм крайно недоволен. Пада много бързо

Ако го ръчкаш като мен , един ден максимум , ако го не го пипаш много, много до два дена стига при мен :thumbup: Аз съм напълно доволен защото при този голям екран и допълнителни екстри не можем да искаме повече Angel

••• HUAWEI P30 LITE •••
Цитирай
#92

nikid написа:Да побутнем малко темата . Някой пробвал ли е дали Идол2 поддържа функцията OTG през USB , доста рових , но никъде не пише ясно да или не .

Забелязах че никой не е отговорил на този въпрос и реших да го тествам лично и останах крайно изненадан че OTG работи без пробкем!!! Закачих му флашка разпозна я като външна памет след което продължих опитите и свързах бежична мишка и тя трагна без никакъв проблем 3г. флашка за интернет и всичко друго за което се сетих. Big Grin Честито на всички Big Grin

ASUS MEMOPAD HD 7
ALCATE IDOL 2
Цитирай
#93

Някой знае ли за кога е обещания ъпдейт за 4.4
Цитирай
#94

jivako250399 написа:Някой знае ли за кога е обещания ъпдейт за 4.4

Никъде из нета не се споменава определена и точна дата , но в един форум четох , че до края на септември месец се очаква всички устройства да получат ъпдейта Dance

••• HUAWEI P30 LITE •••
Цитирай
#95

Като цяло перфектен смартфон за цена си , но като си поиграя малко и после мога спокойно да си гладя дрехите с него Tooth

Alcatel idol 2 mt6582 Rooted 32gb Kingston Class 10

Lenovo k3 note rooted 
Цитирай
#96

Здравейте,
в петък си закупих телефончето - изненадващо бързо е, нямам проблеми с него - (никакъв лаг, засичания и т.н), но леко камерата и "сивеят" цветовете когато съм на закрито... не знам това дали е някакъв дефект или.... Иначе чакам ъпдейта до 4.4 и там мога да се възползвам от google camera-та... Иначе то хубаво ще получи ъпдейт до 4.4, то октомври излиза 5.0 (L), така че после пак ще се чакат доста месеци Big Grin

Поддържа OTG което направо ме вкара под релсите... далеч по скъпи телефони не поддържат OTG макар че може да се използват приложения като Nexus importer....

Като цяло - за тези пари си е перфектен и няма втори - стига да внасят повече аксесоари за него (калъфчета, протектори и т.н) - ще стане идеално...

Още си търся custom ромове

Поздрави

Nokia 5230 -> Alcatel Pop C5 -> Alcatel OT Idol 2 -> LG G2 -> Meizu M1 Note -> LG G4 :3
Цитирай
#97

Абе до 4.4 до го докарат 5.0 забрави :huh2:

Alcatel idol 2 mt6582 Rooted 32gb Kingston Class 10

Lenovo k3 note rooted 
Цитирай
#98

Айде бе, давайте подробности за тоя Алкател, че и аз ще го вземам Big Grin
Цитирай
#99

Shmeker1 написа:Айде бе, давайте подробности за тоя Алкател, че и аз ще го вземам Big Grin

Какво по-точно искаш да знаеш за него :thumbup:

••• HUAWEI P30 LITE •••
Цитирай

la_vida_loca написа:Като цяло перфектен смартфон за цена си , но като си поиграя малко и после мога спокойно да си гладя дрехите с него Tooth

Дай пример за телефон с 4 ядра , който не загрява ?

••• HUAWEI P30 LITE •••
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)