Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[УПЪТВАНЕ]Towelroot Root като запазваме knox 0х0 само при 4.4.2 Кит Кат стр.3 #71
#26

нещо не виждам линк за сваляне в темата

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
Аксесоари
#27

Благодаря! Така всичко е наред Smile

Samsung Note 3
Цитирай
#28

Да, вярно че е махнал линка, аз бях го свалил от тук

http://download.chainfire.eu/450/SuperSU...-v2.00.zip
Цитирай
#29

изтеглих го от този линк и пак ме пита същото,дали да заобиколи кнокс?

Samsung Galaxy Note - Note 3 - Note 4 - Note 8 - Note 9 - Note 10+ - Note 20 Ultra 
Цитирай
#30

Заобикаляй.
Цитирай
#31

Aeolus написа:
mapexdrum написа:И никой ли няма да каже кой точно firmware да изтеглим, за да сме с желаното ядро? И да попитам само, ако сме вече с "knox void 0x1", няма вариант за връщане в "knox 0x0" ?
Има само едно изискаване, да е с Changelist 1168347 или по-висок от този..Влизаш в sammobile.com или http://samsung-updates.com, пускаш търсачката, харесваш си един и си готов.Както съм направил на снимката.
[Изображение: ed57a930e09c9e38.png]


изтеглих ХЕО но кнокса ми остана 0х1 как да го направя 0х0? има ли друг начин?
Цитирай
#32

Вече е отговорено на този въпрос.
vladdark написа:За сега няма вариант за връщане до 0х0.
Цитирай
#33

Аз имам проблем...не мога да намеря на Vodafone за Испания...в момента съм Movistar заради кернела,но щом вече става и със стария........искам да си го направя както го взех...защото, ако се наложи гаранция ,нe може боот анимацията да е на Movistar...някой ,ако постне линкче Rock

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#34

Не е толкова трудно просто трябваше да потърсиш за ATL firmware в sammobile и щеше да се оправиш без питане.Все пак ето http://www.sammobile.com/firmwares/3/?download=27259
Цитирай
#35

Офф точно и аз го намерих...снощи ми се спеше и не съм го видял...благодаря ,но вече от 5 мин се сваля ....

Благодаря :thumbup: Dance

Поздрави за хубавата тема :cheers: :thumbup:

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#36

Че може ли да се връща от 3.4.0-1168347 на 3.4.0-636608 ?
Цитирай
#37

Аз не мога...само когато флашна Movistar имам обхват....на всички други включително и Vodafone нямам,защо става така не знам...пробвах и с Phone Bootloader Update в Odin и не става :angry:

Movistar.... SM-N9005 CRM N9005VJUEND1 Android 4.4.2 07.04.2014 1191191

Vodafone .... SM-N9005 ATL N9005XXUENC2 Android 4.4.2 04.03.2014 636608


Поне някой да ми каже как да премахна или да променя boot анимацията...пробвах в system/media да махам разни video и пр.. но успях само картинката да махна,музиката остава....искам да стартира с на Samsung логото

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#38

rado__8 написа:Аз не мога...само когато флашна Movistar имам обхват....на всички други включително и Vodafone нямам,защо става така не знам...пробвах и с Phone Bootloader Update в Odin и не става :angry:

Movistar.... SM-N9005 CRM N9005VJUEND1 Android 4.4.2 07.04.2014 1191191

Vodafone .... SM-N9005 ATL N9005XXUENC2 Android 4.4.2 04.03.2014 636608


Поне някой да ми каже как да премахна или да променя boot анимацията...пробвах в system/media да махам разни video и пр.. но успях само картинката да махна,музиката остава....искам да стартира с на Samsung логото

Аз изглежда съм имал късмет. Избрах да флашна с BTU (England) и нямам логота или тем подобни, но ми се иска да се върна на BGL, а пък понеже знам, че от по-висока на по-ниска версия няма как да стане. Затова ми беше чудно. Другия вариант е да излезе update на Vodafone или някой от форума да дава акъл. Поздрави. Погледни Knoxa между другото.
Цитирай
#39

Внимавайте с това връщане от по-висока на по-ниска версия, защото поне при С4 knox-a отчиташе 0х1. За това най-добре ако държите на определен продуктов код да изчакате да пуснат нова версия за него и тогава да флашвате.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#40

Knox ми е 0x0 Big Grin

Премахнах звука на логото от system/media/UI ,но анимацията като я махна не ми се заключва екрана :angry:

Някой да ми архивира и качи от system папката media ,ако му стартира със Samsung логото :bow:

Благодаря :cheers:

edit:

Оправих се ... Rock

http://dox.bg/files/dw?a=2f3a7e9562

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#41

На мен пък ми се появи проблем с мобилните данни след като флашнах NEE фърмуер с чейнджлист 1168347 от BGL-636608. Правих хард ресет и успешно руутнах, но днес ми се наложи да ползвам мобилни данни от оператора Виваком и не се получава. През повечето време ползвам wifi и там нямам проблеми. Бихте ли ми препоръчали друг европейски ром с въпросният чейнджлист 1168347 и по-голям, с който да няма проблем при ползването на мобилни данни.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#42

Аз имам проблем с outgoing настройките на emaila към абв поща. Дали защото съм в чужбина може да е проблема ?
Цитирай
#43

tonus написа:На мен пък ми се появи проблем с мобилните данни след като флашнах NEE фърмуер с чейнджлист 1168347 от BGL-636608. Правих хард ресет и успешно руутнах, но днес ми се наложи да ползвам мобилни данни от оператора Виваком и не се получава. През повечето време ползвам wifi и там нямам проблеми. Бихте ли ми препоръчали друг европейски ром с въпросният чейнджлист 1168347 и по-голям, с който да няма проблем при ползването на мобилни данни.


Ти провери ли настройките за АPN? Питам такъв въпрос, защото не съм имал проблем с мобилните данни.
Цитирай
#44

Явно при този ром след хард ресет имах само настройки за MMS и WAP. След като въведох ръчно настройките за интернет всичко тръгна нормално. Благодаря vladdark.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#45

Има версия 3 на приложението за руут.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#46

Може и да ми е тъп въпроса, но....при това положение (след руут на 4.4.2), дали има шанс да се върна към 4.2.2 :confused:
Цитирай
#47

Уточни се какво имаш предвид с това 4.2.2 защото телефона доколкото помня го пуснаха с 4.3 първоначално на пазара.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#48

Не можеш...един път инсталиран ли е 4.4.2 променя bootloader-а и няма връщане назад...това няма нищо общо с root-а,той просто ти дава възможност да влезеш в системата :thumbup:

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#49

Май вече има решение за руут с 0х0 на последните фърмуери ufnf4 и ufng2:
http://forum.xda-developers.com/galaxy-n...x-t2840150

Пробвах го при мен на SEE ufng2 фърмуер и работи перфектно. Само като флашнах стария кернел uend3 wifi-то ми спря и не можех да руутна с towelroot, за това пуснах мобилния интернет и от там всичко се получи.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#50

Проверено - работи този начин и Knox брояча остава 0х0.

Каквото дойде
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)