Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ROOT при 4.4.2 със запазване на KNOX 0x0 от Geohot !!!

Ехеее, чудесна новина. Вижда му се вече края на чакането! Дано по-скоро ни зарадват и нас с 5-ците! Smile

SGS5 (SM-G900F) ROOT при 5.0 със запазване на KNOX 0x0
След какъвто и да е ъпдейт, ресетът до заводски настройки е задължителен.
Цитирай
Аксесоари

Аз след успешно руутване и запазване на кнокс-а днес реших отново да пробвам новия британски лолипоп и още преди да го кача като влезнах в даунлоуд режим забелязах, че кнокса вече е 0х1 ... нз каква е причината. Когато го руутнах специално проверих 2 пъти 0х0 си беше. Та да си имате едно на ум!

Samsung Galaxy S20 Plus

Цитирай

Е,колега ти гледам си писал и в другата тема за руут.И не си руутвал по тази,нормално е да ти отчете Кнокса.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

В онази писах преди малко, защото сега сложих лолипоп и съответно руутнах. Но преди месец свалих до кит кат и тогава руутнах по тази тема, даже няколко поста нагоре радо ми помагаше.Справихме се без проблеми. Всичко си беше 6. Днес след като видях, че кнокса е отчел реших да руута лолипопа така и така вече няма смисъл да се кахъря  Big Grin Иначе споделям просто за информация.

Samsung Galaxy S20 Plus

Цитирай

Ти как си рутнал при лолипоп? Там няма без да те хване кнокса и веднъж активиран ли е няма връщане назад, като да знаеш, че много често минават сервиз с Knox 0x1 така, че не е толкова страшно Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Търся да купя SGS5 и искам да го взема с гаранция малко ползван. Как се проверява KNOX и дали му важи гаранцията ? Код за набиране ли има или в менюто се вижда в setting
Цитирай

С това https://play.google.com/store/apps/detai...info&hl=en
Цитирай

Става ли с Towelroot да се руутне С5 мини /с 4.4.2/?
Цитирай

До колкото ми е известно , Не Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Да питам след хард резет остава ли руута.
Цитирай

да рута остава след хард ресет. само ако го флашнеш със стоков ром изчезва.

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай

Ясно благодаря
Цитирай

Работи ли програмката на S5 Duos с 5.0 Lollipop ? От доста време искам да руутна, но не искам да ми изгърми гаранцията. Ненавиждам notification центъра просто ...
Цитирай

Изравям темата, но ми трябва съвет и помощ как мога да сложа рутнат стоков Лолипоп 5 на рутнат 4.4.2 по метода на Geohot?

Xiaomi Mi9T  6/64
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)