Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ROOT при 4.4.2 със запазване на KNOX 0x0 от Geohot !!!
#26

Аз имам въпросче. От два дни притежавам S5 и реших че ще го рутвам. Та въпроса ми е има ли значение за рутването това че съм инсталирал вече няколко приложения (бг фонетика,clean master, една две игрички и т.н.) или трябва телефона да е абсолютно чист

xiaomi 13
Цитирай
Аксесоари
#27

Никакъв проблем....инсталираш като обикновено апк...и след като се рестартира телефона си е както преди,но с root Big Grin

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#28

Пичове, аз искам да освежа първия пост с нова версия на програмата и да добавя един FAQ но не мога :whistle:
Не ми дава да правя редакция!

Samsung S8+  - no root




Цитирай
#29

http://prikachi.com/images/519/7461519s.jpg Това е след роота мда KNOX OxO мерси много ся как ще си update-вам андроида можели някои да ми обясни ??? Confusedtupid: :wall:
Цитирай
#30

Hacker написа:http://prikachi.com/images/519/7461519s.jpg Това е след роота мда KNOX OxO мерси много ся как ще си update-вам андроида можели някои да ми обясни ??? Confusedtupid: :wall:
Обяснявам....с Odin Big Grin

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#31

Случайно дали рута ще работи след последния ъпдейт 4.4.3 ? Че на един приятел се оплеска телефона заради Freedom програмата, изгуби рут правата и сега не може да се свърже към play store. Телефона е с английски ром и е ъпдейтнат вече на 4.4.3 (без рут в момента) Какво да правя ? Ако го върна към фабрични настройки дали ще се оправи?
Цитирай
#32

Как мога да видя KNOX да ли се е променил?
Цитирай
#33

lubo-6669 написа:Как мога да видя KNOX да ли се е променил?

Влез в download режим и ще видиш.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#34

pcheliu написа:Случайно дали рута ще работи след последния ъпдейт 4.4.3 ? Че на един приятел се оплеска телефона заради Freedom програмата, изгуби рут правата и сега не може да се свърже към play store. Телефона е с английски ром и е ъпдейтнат вече на 4.4.3 (без рут в момента) Какво да правя ? Ако го върна към фабрични настройки дали ще се оправи?

Никой не ти отговаря защото не пишеш в правилния раздел....това е друга тема

Да ти отговоря>

Не...




Докато не влезеш в програмата Freedom и не си оправиш акаунта както е описано в темата няма да можеш да се оправиш колкото и ресети да правиш...

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#35

Мерси все пак
Цитирай
#36

Добавено в първи пост !

Нова версия на Towelroot 3 fix

След ъпдейта до ANG2 програмата Towelroot не работи! Аз си ъпдейтнах телефона през Kies, но загубих рута. За да рутнете отново има елементарна процедура.



Метода е тестван от мен и работи!
Успех на всичkи и не забравяйте за резервното копие! Rock

Samsung S8+  - no root




Цитирай
#37

Готов си Smile Малки корекцийки направих,почти незабелижими,надявам се не се сърдиш Smile


Не знам за S5 ,но аз ъпнах с Root Mobile Odin pro със запазване на root,има си го в опцията на приложението Smile Knox 0x0 ,ако някой има смелост да пробва и на вашите устройства.Много по-бързо се инсталира от Odin на комоютъра .


Гугъл Магазин https://play.google.com/store/apps/detai...leodin.pro

XDA http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1347899

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#38

viki72 написа:Добавено в първи пост !

Нова версия на Towelroot 3 fix

След ъпдейта до ANG2 програмата Towelroot не работи! Аз си ъпдейтнах телефона през Kies, но загубих рута. За да рутнете отново има елементарна процедура.



Метода е тестван от мен и работи!
Успех на всичkи и не забравяйте за резервното копие! Rock

Здравейте, само да кажеш с один коя опция се избира за флашване на ядрто (AP, BL) или друга?

Samsung galaxy note2 7100, Android 4.4.2
Цитирай
#39

gojko написа:Здравейте, само да кажеш с один коя опция се избира за флашване на ядрто (AP, BL) или друга?

AP (бившата PDA в по-старите версии на Odin).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#40

мерси за отговора, ще пробвам по-късно!

Samsung galaxy note2 7100, Android 4.4.2
Цитирай
#41

Стана и при мен! :bow:


[note=centur]8. Публикуването на няколко поредни мнения в рамките на 48 часа едно от друго не се разрешава. Редактирайте първото![/note]

Samsung galaxy note2 7100, Android 4.4.2
Цитирай
#42

Метода е тестван и от мен и работи! :bow: Rock

Samsung Galaxy S5 Shimmery White 16GB SM-G900F [root-knox 0x0]
Цитирай
#43

masterross написа:
koragg написа:Защо да е проблем CR ?

Защото не може да флашнеш CWM без да задействаш Кнокс.
Правилно ли разбирам, че ако се рутне телефона по този начин без да отчете knox, ако след това инсталирам CWM (с цел backup, а не инсталиране на custom rom) то knox ще отчете? И как може да се ползва CWM без knox да отчете?
Цитирай
#44

Няма как Sad ,а без къстъм рековъри ,няма къстъм РОМ.Радвайте се ,че поне може да се рутне,че преди и това не можеше без да се изгуби завинаги гаранцията Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#45

rado__8 написа:Няма как Sad ,а без къстъм рековъри ,няма къстъм РОМ.
Имаа имаа. И кастъм ром и бекъп и всичко си има. Пуснал съм инатрукция как става малко по-долу в раздела!
https://www.androidbg.com/forum/topic910...x-0x0.html

Samsung S8+  - no root




Цитирай
#46

Браво :thumbup: Как съм пропуснал тази тема не знам!


:cheers:

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#47

Извинявам се, но не ми стана ясно - ако телефонът е рутнат с towelroot без knox да отчете - ако след това се инсталира CWM дали knox ще отчете нещо?
Цитирай
#48

Да!

Ще отчете !

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#49

ori написа:Извинявам се, но не ми стана ясно - ако телефонът е рутнат с towelroot без knox да отчете - ако след това се инсталира CWM дали knox ще отчете нещо?
А можеш ли да кажеш за какво ти трябва толкова кастъм рековъри? Стоковото може всичко но с определени програми без за дразни knox.

Online Nandroid Backup * ROOT прави пълно копие на телефона.
Mobile ODIN Pro * ROOT инсталира ромове и ъпдейти (Само цели .apk без декомпилация)
Titanium Backup * ROOT работи чудесно
Root Explorer * ROOT работи чудесно

Samsung S8+  - no root




Цитирай
#50

При положение, че съм със стария 4.4.2 (ANCE) с кернел от март 2014 мога ли да ползвам направо новата версия Towelroot 3 fix или трябва да ползвам първия Towelroot версия: 1.0 от 16.06.2014 ?

Просто искам първо да направя пълно копие на телефона с Online Nandroid Backup, а след това да update-вам до ANG2.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)