Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт / ОТА
#51

Аз така и не можах да подкарам SDK и ще чакам зипнат файл директно за инсталация. Само искам да питам колегата naskox -когато инсталира L версията нужен ли е Factory reset. Имам доста неща на телефона и не ми се минава през всичко отново.

neXus 5 running M (rooted)
Цитирай
Аксесоари
#52

Да, задължителен е. Но скоро в XDA ще портнат само рома. Ден-два максимум...

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#53

Да страхувах се от този отговор Smile Нищо де като ми писне със сегашния ще пробвам и този. Rock

neXus 5 running M (rooted)
Цитирай
#54

Аз си поръчах лаптоп и утре пристига че точно една година нямах и започвам отново с манипулациите наляво надясно ииии първото нещо е да туря Л-ката Smile)

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#55

Колеги как мога да разбера дали един телефон е бил руутван преди... сега и да не е руутнат, има ли начин? Мерси предварително!  Smile

 Nokia 7 Plus Black
Цитирай
#56

http://forum.xda-developers.com/google-n...w-t2796003

Слагам го в момента ... L - Много е различен от 4....

POCO F1
Цитирай
#57

tansityyy написа:Колеги как мога да разбера дали един телефон е бил руутван преди... сега и да не е руутнат, има ли начин? Мерси предварително!  Smile

Тотално няма как.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#58

nikkor2011 написа:http://forum.xda-developers.com/google-n...w-t2796003

Слагам го в момента ... L - Много е различен от 4....

Много различен в добрия смисъл на думата.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#59

Работи ли му всичко? И мен ме сърбят ръчъчките да го сложа, даже да и се наложи ресет, но ако има нещо неработещо ще трябва да се връщам назад. И пак ресет........

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#60

За момента не съм видял нещо което да не работи, но със сигурност има. До колкото разбрах Facebook не работел добре, както и някой други проложения. Лично аз ще си остана с L, и ще чакъм упдейте. Много добре изглежда, и за момента вече 12 часа върви като по вода. И да за момента може само с пълен уайп да се инсталира. Лично наблюдение, мисля че е оправен бъга с микрофона Smile

Ето и списък с приложенията които не работят:
http://forum.xda-developers.com/google-n...w-t2796176


[center]LG Nexus 5 [/center]
Цитирай
#61

Най - много ме интересува дали работи блутута. По цял ден съм със слушалка и без него няма да ми върши работа.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#62

И аз преди час флашнах, много приятно се държи. Бързо, плавно, красивичко (изчистено), клавиатурата за мен е най-големия плюс - досега в стоков Андроид винаги ми се е налагало да слагам някаква друга клавиатура, която да ми е удобна. Тази е уникална - леко напомня на iOS и може би заради това няма толкова spelling mistakes. Smile


Цитирай
#63

Снощи го сложих, всичко е много плавно и най-накрая има battery saver. Но имам проблем с LTE-то, не намира мрежа....

Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Watch 46mm
Цитирай
#64

tansityyy написа:Колеги как мога да разбера дали един телефон е бил руутван преди... сега и да не е руутнат, има ли начин? Мерси предварително!  Smile

И да е бил, или сега да е, това не е проблем. Като флашнеш фабричен фърмуер и закючиш буутлоудъра, става като от магазина (ако това те тормози).

За подобни въпроси обаче, ползвай тази тема - https://www.androidbg.com/forum/topic756...xus-5.html

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#65

sasho997 написа:Снощи го сложих, всичко е много плавно и най-накрая има battery saver. Но имам проблем с LTE-то, не намира мрежа....

Сваляш 4G Toggle Viaero, или нещо такова, напиши 4g toggle и второто и от там пускаш го, после инфорнамация за устройството и после по-надолу от падащо меню даваш LTE only и рестартираш.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#66

За сега не работи Xposed Instaler, dropbox. Връщам се на 4.4.4 - ще изчакам още малко Android

POCO F1
Цитирай
#67

naskox написа:
sasho997 написа:Снощи го сложих, всичко е много плавно и най-накрая има battery saver. Но имам проблем с LTE-то, не намира мрежа....

Сваляш 4G Toggle Viaero, или нещо такова, напиши 4g toggle и второто и от там пускаш го, после инфорнамация за устройството и после по-надолу от падащо меню даваш LTE only и рестартираш.
Работи, благодаря Smile

Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Watch 46mm
Цитирай
#68

Ето го и в zip за инсталация през TWRP. Аз го сложих, но нещо не иска да влезе в Google Play.


https://www.dropbox.com/s/47k18v0vcjdyui...erhead.zip

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#69

e34v8 написа:
tansityyy написа:Колеги как мога да разбера дали един телефон е бил руутван преди... сега и да не е руутнат, има ли начин? Мерси предварително!  Smile

И да е бил, или сега да е, това не е проблем. Като флашнеш фабричен фърмуер и закючиш буутлоудъра, става като от магазина (ако това те тормози).

За подобни въпроси обаче, ползвай тази тема - https://www.androidbg.com/forum/topic756...xus-5.html
Мерси колега :thumbup:

 Nokia 7 Plus Black
Цитирай
#70

nikkor2011 написа:За сега не работи Xposed Instaler, dropbox. Връщам се на 4.4.4 - ще изчакам още малко Android
И аз ще чакам да подкарат Xposed. И преминавам и аз.

neXus 5 running M (rooted)
Цитирай
#71

Да, Xposed все още не работи с ART.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#72

[Изображение: 10336745_10152517331342248_4182403343527932115_n.jpg]

Dance

Входящите обаждания са много странни Wink
Цитирай
#73

Много са готини. Заради тях LTE картата ми събира прах вече.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#74

^скрийнче може ли?

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#75

[Изображение: 7430749N.png]

[Изображение: 7430750L.png]

[Изображение: 7430759I.png]


Направо детска радост. Мисля, че иконата за вдигане беше зелена, но не съм много сигурен, а и звъня от домашен.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)