Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт / ОТА
#76

мерси :cheers:
не виждам какво му е странното. доста си е добре

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
Аксесоари
#77

Колеги минах на Нексус 5 и ъпдейтнах до 4.4.4 и реших да включа ART. Има ли нещо на което да пречи, т.е. дали ще има проблем с нещо или някое приложение? Мерси предварително! Smile

 Nokia 7 Plus Black
Цитирай
#78

mita6ki9 написа:мерси :cheers:
не виждам какво му е странното. доста си е добре


Бях го пшробвал при работещ дисплей Wink При заключен телефон всичко си е нормално Wink Но когато дисплея свети ... и някой те търси ... изглежда ето така =>

[Изображение: 10444421_10152517793522248_3736427783567838581_n.jpg]

Което не е чак толкова странно Smile Някой беше писал, че Фейсбука или Месинджъра не работели ... при мен си работят, поствам снимки на стената, лайквам коментари ... пиша през месинджъра ... Само една игра не ми тръгна /Talking Tom/ Smile
Цитирай
#79

Много ми харесва това.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#80

Аз вече си го рутнах и всичко засега е наред. Dropbox - а ми нещо се пъне, ама предполагам че ще го оправят скоро. Надявам се скоро повечето приложения да бъдат оптимизирани и да работят нормално.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#81

@Dmitarcho, според мен е по-добре така. Смисъл ако правиш нещо и няма да ти се закрие/минимизира/затваря всичко.
просто decline и си продължаваш моментално Big Grin

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#82

Съгласрн съм. Всучко ново е странно в началото.
Цитирай
#83

Не знам дали така ми се струва, но май L дърпа доста от батерията. За една нощ при спрян нет ми падна 12 процента. Ще изчакам да минат няколко цикъла на заряд за да преценя дали наистина батерията не държи.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#84

Заредих го до горе /вече не показва проценти, а като наближи да с енапълва показва след колко минутки ще е пълна/, когато се напълни, показа, че остават около 1 ден и малко. Нормално е да хапва повечеко батерия, не е оптимизирано това L Wink А какво е това "Over-counted", което е изяло "цели" 3 процента от батерията Wink
Цитирай
#85

Аз съм на 76 процента и ми показва че ми остават 1 ден и 11 часа. Най - фрапиращото от консуматорите е че нещо е използвало 11 процента, но ми казва че няма информация какво е.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#86

За мен е нормално ... Андроида не е оптимизиран за нищо Wink С напредване на времето .. ще се оправят нещата - надявам се. А за него ще получаваме ли ъпдейти пре ОТА ? Или чак когато излезне официално ?
Цитирай
#87

И аз това щях да пиша. Все пак това е още много ранна версия и тепърва ще я оправят.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#88

Това е най-важният въпрос в момента. Дали ще получаваме някакви ъпдейти. Според мен не.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#89

Това все пак е Preview. Още доста работа ще имат, но началото изглежда обещаващо. Относно входящите обаждания, които се показват като нотификация, докато дисплея е включен, аз го имам това с Xposed. Молбата ми е някой да сложи една снимка на клавиатурата на L версията да я видим колко е различна.

neXus 5 running M (rooted)
Цитирай
#90

mohax43 написа:Това все пак е Preview. Още доста работа ще имат, но началото изглежда обещаващо. Относно входящите обаждания, които се показват като нотификация, докато дисплея е включен, аз го имам това с Xposed. Молбата ми е някой да сложи една снимка на клавиатурата на L версията да я видим колко е различна.

Заповядай - https://play.google.com/store/apps/detai...thod.latin

LG Nexus 4 - Stock 4.4.2
Цитирай
#91

Единствената разлика в клавистурата е цветовете, просто е една тема Material върху основната. С малката разлика, че запетайката вече е на основния панел, а аудиото е горе най-вдясно при предположенията.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#92

Някой да ме светне за предимството на АРТ-а пред Делвик, че аз нещо не виждам разлика? :unknw:

Google Nexus 5X Black 16 GB - 7.0
Цитирай
#93

Ето обяснение какъв е този компилатор - http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2622098

Съвсем накратко с две думи, цели се предварително компилиране, с което да се намали времето за изпълняване на задачите и пестене на енергия.

Цитат:Advantages of ART over Dalvik
The apps launch speed is amazingly fast in case of ART since nothing is compiled at execution.
Boot speed is faster than dalvik since nothing is execued from dalvik partition as in case of odexed ROM in dalvik
Increases battery backup by reducing CPU work due to absence of compilation work on apps execution.
And finally it is a great reward to developers because most of developers are worried that odexed ROMs are faster than deodexed ROMs but they will deodex their ROMs since they heavily theme it. In case of ART whether the ROM is odexed or deodexed it doesn't matter, it compiles the full code into machine language on installation of apps. so even deodexed ROMs are as fast as odexed in ART

Откакто съм взел Нексъса съм го избрал и за сега не съм видял проблеми (само една игра не ми тръгна, но разработчика ми писа, че работели по въпроса).

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#94

Ха! Добре, мерси за отговора, но ... той Нексуса и така си е светкавично бърз, явно мойто око не хваща разликата. А що се отнася за пестенето на батерията - ще видим, едва от снощи го обърнах, още не съм имал време да усетя пониженото потребление. :thumbup:

Google Nexus 5X Black 16 GB - 7.0
Цитирай
#95

Колеги, препоръчайте РОМ за Nexu5 + някой свестен кернел. В момента съм с някакъв Mahdi ROM http://forum.xda-developers.com/google-n...6-t2540455 ,но нещо не ми вдъхва доверие. Други предложения?

Beware of Котка!
Цитирай
#96

vickpayne написа:Колеги, препоръчайте РОМ за Nexu5 + някой свестен кернел. В момента съм с някакъв Mahdi ROM http://forum.xda-developers.com/google-n...6-t2540455 ,но нещо не ми вдъхва доверие. Други предложения?
Моето мнение е Сток ром с Франко кернел. Слагаш си после Xposed и си готов. Нищо друго не ти трябва.

neXus 5 running M (rooted)
Цитирай
#97

Хора help! Флашнах си Android L и като се включи имаше само бак бутона, нито хоум нито за мултитаскинга какво да правя? И също така като сваля notification бара и не мога да сваля още надолу за това падащото меню за настройките .. HELP

Sansung Galaxy S6 Edge Black Sapphire 32 GB 
Цитирай
#98

niksan99 написа:Хора help! Флашнах си Android L и като се включи имаше само бак бутона, нито хоум нито за мултитаскинга какво да правя? И също така като сваля notification бара и не мога да сваля още надолу за това падащото меню за настройките .. HELP

Флашни го отново или слагай стария ром.

POCO F1
Цитирай
#99

Флашнах го пак и пак е същото Sad

Sansung Galaxy S6 Edge Black Sapphire 32 GB 
Цитирай

Чистиш ли wipe data/factory? От developers.Android. ли свали ими ром слагаш?

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)