Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт / ОТА

(2016-09-05, 09:19:15)gelermo написа:  Сustom rom-ове.......... добре!
Обаче новата функция МултиУиндоу или ползването на две приложения едновременно на екрана,става възможна именно благодарение на новите видео драйвари,който ми е много чудно,при положение че самият производител не е написал.......дали някой от екипа на CyanogenMod или пък било то който и да е ще успее да създаде?
Лично мен,много ме съмнява че чрез Сustom rom-ове,ще получим пълната функционалност.....

Multi-Windowа си е напълно функционален при AOSP rom-овете. Новите видео драйвъри са по-скоро, заради тази виртуална реалност според мен.

ZTE BLADE with CyanogenMod 11.0(4.4.2)
Цитирай
Аксесоари

Някакви проблеми с новият ъпдейт? При мен дойде вчера, но след предната издънка вече питам. Big Grin

LG Nexus 4/LG Nexus 5/LG G2/LG G4/LG G6/Samsung S23+
Цитирай

Няма аз съм с него от миналата седмица ръчно през adb.

One+ 3Т
Цитирай

И аз го качих нямам грижи за сега.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Цитирай

Никакви проблеми.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Вие Литекс сте и на....... 
Цитирай

(2016-09-16, 20:16:36)Gamma написа:  Някакви проблеми с новият ъпдейт? При мен дойде вчера, но след предната издънка вече питам. Big Grin

Ако става дума за МОВ31Е - имам усещането, че батерията ми свършва по-бързо, без да съм променил нещо в ежедневното използване на телефона.
Цитирай

Нещо забелязах по-бавна работа на телефона след последния ъпдейт. Скоро ще му прасна един ресет, че вече над година не е ресетван. 
Ако и при вас го има това дали Гугъл не започват да убиват умишлено плавната работа на старите Нексуси за да се премине към Пикселите? От познати с айфони знам, че при Ейпъл е практика това.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

И аз имам чувството ,че след всяка нова кръпка тела става по-бавен и батерията пада по-бързо....

Google Nexus 5 =>Bluboo S1 (много зле)=>Xiaomi Mi A1 Android 9.0 Pie

Teclast x80pro android 5.1 
Цитирай

Пробвайте пресен флаш на нов фърмуер. Ако не ще да се оправя -> xda -> нефабричен андроид. За телефон като 5-цата има мноого такива. ;]

LG Nexus 5X H791 32GB | Stock | AOSP 8.1.0
LG Optimus L7 II P710 4GB | TWRP 3.0.2.0 | CyanogenMod 10.2
Цитирай

[Изображение: c324169b8ea9ecb5d7eb4404273978f7.jpg]
За час и половина липсват 7% А са използвани 2% като с опера-та съ отворил два-три сайта за 1 Мин.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Вие Литекс сте и на....... 
Цитирай

Вече няма да има кръпки, тази от октомври била последната или поне така пишат xda

One+ 3Т
Цитирай

Брейй Гуугле яко умеят да изненадват, или им е дошло коледното настроение Big Grin
Декемврийския ъпдейт link
Линк към нови драйвъри за декемврииския ъпдейт link

ZTE BLADE with CyanogenMod 11.0(4.4.2)
Цитирай

От няколко часа съм с него. Засега няма проблеми. Изключително много ме радва добавената опция за "Restart" на смартфона.
А, доколкото разбрах от чужди статии, голяма част от този ъпдейт ще заемат така наречените GIF-ове и много емотиконки за понижаване на половата дискриминация по света и у нас
Smile
Цитирай

Няма ли да дойде като OTA UPDATE?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Цитирай

От къде излиза опцията за рестарт, нещо не я намирам?

One+ 3Т
Цитирай

За опцията "Restart":
Излиза на дисплея като задържите Power бутона за 2-3 сек, точно под "Power off" опцията...
Цитирай

Ако е за стоков ром, рестартира със задържане това ли новото? Друг бутон на дисплея освен power off не излезе.

One+ 3Т
Цитирай

Това за рестарта най-вероятно на Nexus 5 няма да излезе..тъй като получава само кръпка за декември,предполагам.Коригирайте ме ако греша?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Извинявам се, колеги. Моето устройство е Nexus 5X...Объркал съм темата, лекичко...
Цитирай

(2016-12-08, 21:10:29)sashkyyy написа:  Брейй Гуугле яко умеят да изненадват, или им е дошло коледното настроение Big Grin
Декемврийския ъпдейт link
Линк към нови драйвъри за декемврииския ъпдейт link

Добре, а ако го флашна с FlashFire дали ще се получи, така че да стане като OTA Update, без да изтрива данните. Някой да го е пробвал? Ще трябва ли да сваля и драйверите или той сам ще си ги намери? Ъпдейта вече съм ги свалил на телефона.
A някой изобщо получил ли го е като OTA ъпдейт или само ръчно?
Цитирай

Ето го линка към OTA имиджа. Предполагам се флашва през стоковото рекавъри, и до колкото проверих zip файла, не се правят никакви промени на USERDATA дела.

ZTE BLADE with CyanogenMod 11.0(4.4.2)
Цитирай

(2016-12-11, 12:43:25)sashkyyy написа:  Ето го линка към OTA имиджа. Предполагам се флашва през стоковото рекавъри, и до колкото проверих zip файла, не се правят никакви промени на USERDATA дела.

с този архив ли трябва да флашна през FlashFire ?

Phone: LG Nexus 5 D821 16GB Black | ROM: Stock | --> Dead
Phone: Xioami Mi A1 64GB Black | ROM : Stock |
Цитирай

(2016-12-12, 12:27:50)renzor написа:  с този архив ли трябва да флашна през FlashFire ?

Аз мисля, че не е този, понеже е FULL OTA. Аз успях някак си да сваля ZIP с размер 20 и няколко MB, което е точно като другите месечни ъпдейти и му се чудя още, но не посмях да го пробвам през FLASH FIRE. Ще изчакам още малко белким си дойде сам от GOOGLE. Страх ме е да не стане каша!
Цитирай

някой ако може да обясни стъпка по стъпка ка да сложим андроид 7 на Наксус 5
Цитирай

Lineage 14.1

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Има клипове в You tube гледай ги по-добре от колко да ти го описваме!

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)