Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

най сетне го портнаха,с малко проблеми разбира се.още малко работа и ще се стабилизира Smile
Цитирай
Аксесоари
#27

http://forum.xda-developers.com/nexus-4/...a-t2807446
Ето, за който иска да го пробва.
Аз от днес съм с него и проблеми няма, всичко си работи, за да имате руут трябва да флашнете това, което е в 3-4 мнение в темата в хда.
Единствено има проблем с някои приложения, но това ще се оправи от разработчиците на приложенията. Примерно на GO launcher не е толкова прозрачен статус бара...

Huawei P20 Pro - Blue
Цитирай
#28

Браво на момчетата от xda аз снощи го сложих и всичко работи без проблеми. Мислех обаче, че гугъл ще се постараят повече с реновирането на дизайна, но... както и да е порта работи много добре, който иска да го пробва няма да съжалява.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#29

има доста сходни неща с UI на. лг Г3
Цитирай
#30

Както и със С5, нищо чудно Гугъл да ги е понатупал с прекаляването на къстомизирането на Андроид.

Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Black 256 GB ANDROID 11
Galaxy Watch3 46 mm LTE  Galaxy Buds+ | RED
Цитирай
#31

колега бърз ли е портнатия,че гледах клип и лагваше доста и как да го сложа.В момемта съм със 4.4.4 роот и къстим тврп рекавъри

Sony Xperia M4 Aqua White
Цитирай
#32

danito987 написа:колега бърз ли е портнатия,че гледах клип и лагваше доста и как да го сложа.В момемта съм със 4.4.4 роот и къстим тврп рекавъри
Теглиш бета 3 от тука : http://forum.xda-developers.com/nexus-4/...a-t2807446
Следваш стъпките написани в темата и си направи и преди това back up.
Само аз ли имам проблем с GO Launcher на Android L, статус бара и бутоните не са толкова прозрачни, а леко тъмни, този проблем го няма на стоковия лаунчър.

Huawei P20 Pro - Blue
Цитирай
#33

Пробвах го заради спорта, но не изкара и 24 часа! Уж работи добре, но когато го претовариш и сам започва безспирен bootloop, докато не изтриеш кешовете . Поне при мен крашна 2-3 пъти. Иначе всичките ми приложения работеха на 99% (Dropbox така и не успях да го подкарам). Много далеч е от нужната стабилност за ежедневната стабилна работа, но ще следя развитието...

За мераклиите - не пропускайте важната част в описанието: Warning. This has heavy ramdisk mods that are essential for it to work. Tooth
Цитирай
#34

Чудно как ти се е рестартирал като аз съм с него от вчера и нито веднъж не се рестартира. Но наистина си е далеч от стабилен и май ще се връщам към PA.

Huawei P20 Pro - Blue
Цитирай
#35

последно ще има ли android L официялно или не се знае още

Sony Xperia M4 Aqua White
Цитирай
#36

много ясно че ще има,щом гугъл дадоха част от код-а.
Цитирай
#37

А дали ще пести повече батерията, че сега съм със стоков андроид и сток кърнъл и не съм доволен.

Sony Xperia M4 Aqua White
Цитирай
#38

не ми зарежда батерията ........ смисил слагам го на зарядното и показва че заржда , но процентите не се вдигат а почват да падат ...........

някой ако има тоя проблем и се е справил може ли да даде мнение как си е решил проблема ............................................ :capitulation: :capitulation: :capitulation:

Sony Ericsson Xperia™ X8 black | Bootloader Unlocked | > OC 787 MHz DUALtouch
------>> HTC DESIRE 500 STOCK ------->> LG NEXUS 4 > S-OFF > Bootloader Unlocked > Rooted Android L ----> LG G2 ------->> LG G PRO 2....
Цитирай
#39

Пробвай с wipe cache при мен от това се оправи .
Цитирай
#40

очаква се около 20-30% подобрение на батерията при L
Цитирай
#41

Това ще важи ли при нексус 4 защото аз се разкарвам с power bank из улиците и е малко неудобно
Цитирай
#42

знам че не е това темата,но предложете комбинация да е бърз и да педти батерията сега съм със роот,4.4.4,twrp recovery,с друг кърнъл ли дс пробвам не знам вече :/

Sony Xperia M4 Aqua White
Цитирай
#43

ами аз последно ползвах махди и хеллсдоктор и ми изкарваше над 4ч. Сот,сега при нежната половинка си гурно по 1 седмица ще кара Smile.иначе мисля да и сложа velocityrom,че май беше по енергоспестяващ.каквото и ядро да сложиш,не го ли настроиш за тебе,файда голяма няма.
Цитирай
#44

някой може ли да каже добра програма за PIE бутоните да са като на Android L , че много ми липсват .......... 2 дена съм с девелоперския ром и всичко е OKEY дори си оправих проблема със зареждането на батерията само ми трябва приложение за PIЕ i всичко окей Wink :cheers:

Sony Ericsson Xperia™ X8 black | Bootloader Unlocked | > OC 787 MHz DUALtouch
------>> HTC DESIRE 500 STOCK ------->> LG NEXUS 4 > S-OFF > Bootloader Unlocked > Rooted Android L ----> LG G2 ------->> LG G PRO 2....
Цитирай
#45

някой ако следи порта на андроид L,има ли нови buildo-ве,стабилни,че със стоковия не ми допада разхода на батерия искам да тествам,сърбят ме ръцете..

Sony Xperia M4 Aqua White
Цитирай
#46

ако имах пълен достъп до апарата,досега да съм го пробвал 100 пъти Smile,колегите от хда казват че става за всекидневна употреба
Цитирай
#47

колега писах ти на лично,отговори ми,за да не спамя тук със глупавите си въпроси.

Sony Xperia M4 Aqua White
Цитирай
#48

danito987 написа:колега писах ти на лично,отговори ми,за да не спамя тук със глупавите си въпроси.
днеска и утре нямам възможност,нито комп,после с удоволствие.
Цитирай
#49

последната версия е много добра, аз лично го ползвам (android L ) от около месец и съм много доволен макар, че апарата ми е от най старите излезли на пазара . така че ако искаш бързина и батерията да ти държи теставай го една седмица но преди да го сложиш направи си back up

успех ако решиш да го тестваш !!!!!!!!!

Sony Ericsson Xperia™ X8 black | Bootloader Unlocked | > OC 787 MHz DUALtouch
------>> HTC DESIRE 500 STOCK ------->> LG NEXUS 4 > S-OFF > Bootloader Unlocked > Rooted Android L ----> LG G2 ------->> LG G PRO 2....
Цитирай
#50

може ли линк към последните buildove на рома,най-стабилния.

Sony Xperia M4 Aqua White
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)