Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#76

Добре се държи(дори много добре) и не е нужно да пишеш в 2 теми.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
Аксесоари
#77

И аз си сложих последния Android L. Мога да кажа, че дизайна ми допада, работи бързо. Удобен е за ползване.

Nexus 5x 16GB Carbon / Android Nougat
Цитирай
#78

Може ли някой да ми прати линк от който да дръпна hellsdoctor r25, защото никъде не намерих.
Благодаря предварително!

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#79

icaka2001 написа:Може ли някой да ми прати линк от който да дръпна hellsdoctor r25, защото никъде не намерих.
Благодаря предварително!
http://dox.bg/files/dw?a=118179e9cf
Ето колега,аз лично пробвах почти всички ромове,от стоков 4,4,4 със gravity box и hellsdoctor по-добро няма Smile

Sony Xperia M4 Aqua White
Цитирай
#80

danito987 написа:
icaka2001 написа:Може ли някой да ми прати линк от който да дръпна hellsdoctor r25, защото никъде не намерих.
Благодаря предварително!
http://dox.bg/files/dw?a=118179e9cf
Ето колега,аз лично пробвах почти всички ромове,от стоков 4,4,4 със gravity box и hellsdoctor по-добро няма Smile

Мерси много Smile

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#81

някой знае ли кога е официялния ъпдейт,смисъл има ли някаква дата на която,ще излезе?

Sony Xperia M4 Aqua White
Цитирай
#82

ами те гугъл никога не казват кога точно ще пускат новите версии.казаха есента преди коледа :rofl:
да се надяваме малко след нексус 9 да получим и ние,че за нексус 6 още нищо не се вижда
Цитирай
#83

Ноември мисля, че винаги пускат нексусите, а андроид Л ще го пуснат с излизането на нексус 6 може би. До Коледа би трябвало да го има и за нас сигурно.

Huawei P20 Pro - Blue
Цитирай
#84

Някой да каже дали мога да флашна Hells doctor2 r25 върху Андроид Л ?

LG G2 16GB with OrionOS -2.2
Цитирай
#85

Ако не е изрично упоменато, че става, недей! В най - добрия случай ще добиеш биитлууп

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#86

Pepifness написа:Някой да каже дали мога да флашна Hells doctor2 r25 върху Андроид Л ?
можеш естествено

Sony Xperia M4 Aqua White
Цитирай
#87

Мерси, щего пробвам след малко. Днес флашнах Л-ката, добре върви засега, но има някой неща, които ме ми харесват :
-Не мога да си сложа уиджети на локскрийна.
-На самия локскрийн излизат нотификации на бял фон - това също неми харесва.
-Chronus weather- програмата която ползвам за времето е несъвместима с Андроид Л.
+Батерията държи малко повече
+Дайлъра е готин

LG G2 16GB with OrionOS -2.2
Цитирай
#88

Pepifness написа:Мерси, щего пробвам след малко. Днес флашнах Л-ката, добре върви засега, но има някой неща, които ме ми харесват :
-Не мога да си сложа уиджети на локскрийна.
-На самия локскрийн излизат нотификации на бял фон - това също неми харесва.
-Chronus weather- програмата която ползвам за времето е несъвместима с Андроид Л.
+Батерията държи малко повече
+Дайлъра е готин

Аз изкарах една две седмици с Android L но забелязах battery drain. Т.е преди да го сложа изкарвах ден и половина, сега изкарвам само ден. Върнах се на Stock, и ще чакам официалния ъпдейт.

Nexus 5x 16GB Carbon / Android Nougat
Цитирай
#89

От няколко дни има L stable 9002 + Unleashed Kernel, резултатът като батерия е мнооого добре. Единствените проблеми са новите приложения на Гугъл - новите Play Newstand и Play Store 5 крашват при старт, а Google+ Settings не работят. Явно докато портват за нас L Preview няма да има пълно щастие, чакаме още малко...
Цитирай
#90

Днес добра новина, официално ще получим Androd Lolipop през ноември. :bow:

Huawei P20 Pro - Blue
Цитирай
#91

BuRn написа:Днес добра новина, официално ще получим Androd Lolipop през ноември. :bow:

Ще го получим но не е сигурно че ще се казва lollipop може да се казва и lion

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#92

Има близалка до Некса, а не лъв, нека да се говори по темата, моля!
Интересно ми е какво се очаква от близалката.
Хайде да залагаме какви ще са бъговете в новата версия!

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#93

Официално името вече е Lollipop а официалния release ще е на 17 октомври /петък/

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#94

На 17-ти ще пуснат последните превю-та, които са съвсем близки до финалната пълна версия на 5.0 , за да могат разработчиците да тестват приложенията си за последно, преди офоциалните ъпдейти. А в следващите няколко седмици (това означава до края на този месец, или в първата седмица на следващия) ще започне ОТА ъпдейтването на следните Nexus-си : 7 (2012) , 7 (2013) , 10 , 4 и 5 .

В общи линии, само можем да поздравим Гугъл :cheers: .

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#95

Евала на зеленото човече тоя телефон го изкарахме безсмъртен с 2 години ъпдейти почти читав модел нали ?
Цитирай
#96

Кога, горе долу се очаква да излязат на Нексусите?

.::..::.....X10.........BOOTLOADER:..:UNLOCKED.......::..::.
Цитирай
#97

CsAnimal написа:Кога, горе долу се очаква да излязат на Нексусите?

От 3ти Ноември започват ъпдейтите(някъде из android police го четох), както обикновено няма да е едновременно за всички у-ва, а постепенно. Тоест първата седмица на Ноември вероятно ще започне да изниква при всички.

LG Nexus 4 | 8GB | Black | 4.4.4 stock
Всичко е на нервна почва
Цитирай
#98

В темата в хда форума са пуснали алфа рилийз на последния Андроид Л, но някои потребители се оплакват от Forceclose на доста приложения..

LG G2 16GB with OrionOS -2.2
Цитирай
#99

Pepifness написа:В темата в хда форума са пуснали алфа рилийз на последния Андроид Л, но някои потребители се оплакват от Forceclose на доста приложения..
Единствените force close -и получих като инсталвах Ingress и го свързвах с Google Play service (оправя се като махнеш актуализациите и на ново ги оставиш да се ъпдейтнат ) , другия force close при Chrome като гледам нещо в Twitch и обърна телефона за full screen.
Цитирай

Флашнах бета 1, обаче има голям battery drain. Върнах се на 9002,където живота на батерията е много по-добре и от киткат.
Иначе имах 1-2 пъти force close, но след рестарт се оправи всичко. И при AOSP браузъра имаше гличове, докато при Гугъл Хром ги нямаше

LG G2 16GB with OrionOS -2.2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)