Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#76

preslav91 написа:Извинявай можеш ли да направиш това което е оградено с червено, защото стой много хубаво и е много полезно, виж го:

Ми за момента не съм успял да направя това но ще поразуча още и се надявам скоро да стане.

@globetrance нещо си объркал. Започни отначало и следвай стъпките една по една точно и ще стане. Вече има много хора които го ползват и си работи перфектно.

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай
Аксесоари
#77

Е браво ще следя и дано стане скоро Smile
Цитирай
#78

Ето един туториал, който не е правен от мен, но ще помогне на начинаещите в използването на minimalistic text widget (на английски е) - [guide] Minimalistic text

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай
#79

Направих темата важна, заради всичкият труд на автора. Смятам, че ще е полезно и по-нагледно.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#80

Откъде мога да се сдобия с MNMLcony ?

LG Optimus 2X Official 2.3.4
HTC Tatoo
Цитирай
#81

Ами съвсем скоро ще ги разпространя, но за момента от никъде. Още не са налични, тъй като не съм завършил пакета.

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай
#82

@SFtangra: Можеш ли да направиш нещо подобно на Андроидче :whistle: ?

[Изображение: sciant_tommyinc_finland1.jpg]

Intel Core i5-4690K | Asus Maximus VII Hero Z97 | EVGA GTX 780 SC ACX 3GB | Corsair Vengeance Pro 8GB
WD 1TB | Crucial MX100 256GB SSD | Corsair RM750 | NZXT H440 | Windows 8.1 Pro
Цитирай
#83

DesireHD-_-Pain написа:@SFtangra: Можеш ли да направиш нещо подобно на Андроидче :whistle: ?

[Изображение: sciant_tommyinc_finland1.jpg]

Ами така като го гледам мисля че може да се направи нещо поне подобно. Определно ще се опитам!

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай
#84

SFtangra написа:
DesireHD-_-Pain написа:@SFtangra: Можеш ли да направиш нещо подобно на Андроидче :whistle: ?

[Изображение: sciant_tommyinc_finland1.jpg]

Ами така като го гледам мисля че може да се направи нещо поне подобно. Определно ще се опитам!

Ако успееш просто ще си велик. Айде успех.

SAMSUNG GALAXY S III white Android
Цитирай
#85

Aко успееш да направиш само, екрана с часа и дата ще си супер Wink.
Цитирай
#86

jenih_a написа:Aко успееш да направиш само, екрана с часа и дата ще си супер Wink.
Ако говориш за екрана в ляво това е екрана за заключване на Windowsphone7:
https://market.android.com/details?id=co...lockscreen

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#87

Здравейте, дойде време и за нов туториал - това ще бъде Launcher Blackberry Pro от преди време. Реших преди да се заема с визията на windows phone от nokia да пусна този за blackberry-то.
Ето самата визия:

[Изображение: Blackberry.jpg]

Tutorial-а е в блога - Launcher Blackberry Pro Tutorial

Ако имате въпроси - питайте!
Ако много държите ще преведа урока и на български, но си мисля че е досат разбираем!
Очаквам вашите мнения и коментари!

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай
#88

Много добър урок , но при мен не иска да се получи. Телефонът е DHD, когато поставям desktop visualizer widget, не става като на картинката в урока, а ето така [Изображение: 3786080k.jpg]

HTc DEsire HD
Цитирай
#89

@marbu кой launcher ползваш? Отиди в опциите в които наместваш колко реда и колко колони да имаш на homescreen-а и си поиграй с бройката. Като гледам по снимката май трябва да зададеш да имаш повече редове с още един и ще се наместят.
Надявам се да стане. Сподели до къде си след това.

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай
#90

Оправих се, а дали можеш да споделиш иконите.

HTc DEsire HD
Цитирай
#91

marbu написа:Оправих се, а дали можеш да споделиш иконите.

Ето тук има архив с иконките - Deviantart

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай
#92

Стигнах до стъпката, където се слага иконата с катинарчето, но в опциите на desktop visualizer не намирам откъде да задам screen off and lock

HTc DEsire HD
Цитирай
#93

marbu написа:Стигнах до стъпката, където се слага иконата с катинарчето, но в опциите на desktop visualizer не намирам откъде да задам screen off and lock

Screen off and lock е отделна програка която се инсталира и в desktop visualizer-а я задаваш като шорткът както другите програмки. Тя е за да може да си заключваш тела без да натискаш хардуерни бутони и задаваш шорткът както за другите неща.

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай
#94

Това с Windows Phone на Nokia ще е наистина интересно да се види ,ако стане ще го пробвам задължително Dance

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай
#95

Fancy weather и fancy forecast:

[Изображение: SC20110528-145707.png]

Искам да си го направя така и не мога да разбера как и точно кое да изтегля?
Става на въпрос за Widget-a за времето Smile
Цитирай
#96

preslav91 написа:Fancy weather и fancy forecast:

[Изображение: SC20110528-145707.png]

Искам да си го направя така и не мога да разбера как и точно кое да изтегля?
Става на въпрос за Widget-a за времето Smile

Използваш Fancy widget Pro, слагаш един widget - Fancy Weather и един Dancy Forecast. Влизаш в опциите и там на appearance settings>hide widget elements си избираш всичко да е скрито освен най-долното - hide weather icon - така ти остава само голямата иконка. Forecast-а мисля че не се променяше той си е такъв и само си оразмеряваш по дисплея да ти харесва как седи и това е!

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай
#97

имам въпрос,дали мога да правя такива ''подобрения'' и без да качвам някакъв вид launcher?Аз съм с HTC Sensation да се знае Big Grin и още нещо но не знам как точно да го напиша и обесня Big Grin картинката която съм си сложил искам като сменям редовете на екрана тя да се мърда Big Grin Big Grin
Цитирай
#98

Може ли да се направи и един туртоал за телефони с по малка резолюция като xperia x8 и galaxy 5?
Цитирай
#99

@plikoto Можеш да правиш визуални модификации и без да качваш допълнителен launcher, но някои от тях ти дават много по голяма свобода. За пример при Sense-а не можеш да оразмеряваш уиджетите по твое усмотрение, докато при Launcher Pro - можеш. А относно другия ти въпрос не разбрах какво имаш предвид с тези мърдащи редове...

@adizero попринцип може, но може би трябва да го направи някой колега с такъв телефон. Аз имам само Galaxy-то и Desire-a на приятелката ми. Евентуален достъп до ZTE Blade, така че мога да направя нещо като за него, но не е лошо преди това да ми кажеш каква точно модификация би искал да правиш.

И сега искам да споделя с вас и следващия ми tutorial - SimpleClockSaver for Android

може да го намерите в блога ми - SFdroid blog

В него ще се поупражним още малко с една от любимите ми апликации - minimalistic text и по точно, в това как да си направим ето такъв часовник с дата:

[Изображение: SC20120217-183845.png]

За направата му се вдъхнових от сегашния ми screensaver - SimpleClockSaver

Какво мислите за tutorial-a?

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай

SFtangra написа:
DesireHD-_-Pain написа:@SFtangra: Можеш ли да направиш нещо подобно на Андроидче :whistle: ?

[Изображение: sciant_tommyinc_finland1.jpg]

Ами така като го гледам мисля че може да се направи нещо поне подобно. Определно ще се опитам!
Опита ли се? :whistle:

HTC One! Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)