Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Изображение: 560980_3620825567430_584969079_n.jpg]
[Изображение: 561603_3620825887438_1611616016_n.jpg]

Confusedtupid:

Samsung Galaxy S GTI9000 (Sold) - > Samsung Galaxy S III Pebble Blue ROM : Желиран Боб 4.1.2 VikingWay Snowstorm
Цитирай
Аксесоари

Нещо не схванах...

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай

Тук има безброй много варианти Rock

Google Nexus 5 - 16GB Black
Цитирай

Днес направих нов tutorial, който искам да споделя с вас тук. Той е за това как да използвате последния ми setup - pages:

[Изображение: Pages1.png]

Ето тук може да намерите и самия tutorial - SFdroid blog - How to...pages

Samsung Galaxy S III 4.1.2 AOKP
SFdroid blog
Цитирай

Някой пробвал ли е това http://mycolorscreen.com/2012/10/31/shortcut-ring/

П.П. Аз го пробвах но екрана ми е много малък и не става както е показано на видеото има малко разминаване.



obionetr ето това е подобно http://mycolorscreen.com/2012/09/14/modi...ed-for-s3/

Iphone
Цитирай

mi6096 доста яко ,ще го пробвам

Samsung Galaxy S GTI9000 (Sold) - > Samsung Galaxy S III Pebble Blue ROM : Желиран Боб 4.1.2 VikingWay Snowstorm
Цитирай

Цитат:2.Реално създаваме това което трябва да се случи, когато условието и контекста се срещнат.
-тоест сега създваме задачата, която ще се изпълни при получаване на SMS - New Task>оставяме името празно>натискаме +>Variable>Variable Set
-на name пишем %MSGCOUNT
-на to - %MSGCOUNT + 1 задължите с разстояния и сме чекнали "do maths"

[Изображение: aefd5a5f-0c7e-d84b.jpg]

-цъкваме done и отново + в предното меню за да добавим нова задача - Plugin>Minimalistic Text variable>Edit
Виждаме този екран и попълваме като име - %MNMLMSGCOUNT
и като съдържание - %MSGCOUNT

Добре само аз ли немога да разбера къде е :

-цъкваме done и отново + в предното меню за да добавим нова задача - Plugin>Minimalistic Text variable>Edit
Виждаме този екран и попълваме като име - %MNMLMSGCOUNT
и като съдържание - %MSGCOUNT

Samsung Galaxy S III - 4.1.2 IPMART 2.1
Цитирай

myx4oo написа:
Цитат:2.Реално създаваме това което трябва да се случи, когато условието и контекста се срещнат.
-тоест сега създваме задачата, която ще се изпълни при получаване на SMS - New Task>оставяме името празно>натискаме +>Variable>Variable Set
-на name пишем %MSGCOUNT
-на to - %MSGCOUNT + 1 задължите с разстояния и сме чекнали "do maths"

[Изображение: aefd5a5f-0c7e-d84b.jpg]

-цъкваме done и отново + в предното меню за да добавим нова задача - Plugin>Minimalistic Text variable>Edit
Виждаме този екран и попълваме като име - %MNMLMSGCOUNT
и като съдържание - %MSGCOUNT

Добре само аз ли немога да разбера къде е :

-цъкваме done и отново + в предното меню за да добавим нова задача - Plugin>Minimalistic Text variable>Edit
Виждаме този екран и попълваме като име - %MNMLMSGCOUNT
и като съдържание - %MSGCOUNT

Като цъкнеш Done добавяш още един Task с плюсчето и избираш Plugin>Minimalistic Text variable>Editq но примерно на моята версия го няма това variable, а е само Minimalistic Text.

А аз имам проблем със същата модификация. Правя всичко, излиза си ми Sms или текста, който съм въвел но брояча го няма. Предложения?
Цитирай

Здравейте,искам да попитам приложението Minimalistic text дали работи за модел HTC Wildfire S,и ако "да" нека някой обясни как по точно.Аз го изтеглих и пробвах по дадените стъпки но не се случва това което е показано.

HTC Wildfire S
Цитирай

Ако може някой да го напише хубаво стъпка по стъпка ще съм му много благодарен Smile

Samsung Galaxy S III - 4.1.2 IPMART 2.1
Цитирай

myx4oo написа:Ако може някой да го напише хубаво стъпка по стъпка ще съм му много благодарен Smile

Достатъчно добре и описателно е написано!

revention написа:А аз имам проблем със същата модификация. Правя всичко, излиза си ми Sms или текста, който съм въвел но брояча го няма. Предложения?

Оправих го. Оказа се, че "излекуваната" версия на Tasker, с която бях не работи. Но сега имам проблем с стоковите приложения. Не искат да го нулират.
Цитирай

Как мога с Minimalistic Text да създам прозрачен widget, който да спуска notification bar-a?

Samsung Galaxy S4
Цитирай

Малко да съживя темата: @SFTangra- можеш ли да качиш последния си icon pack и да ъпдейтнеш линка за RoundCony Icons?

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)