Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Откъде да си поръчам Original Xiaomi Power Bank 10400mAh?
#1

Виждам че е, Out Of Stock в Ibyugou.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
Аксесоари
#2

В проавалника един пич от Стара Загора май се беше запасил и преди няколко седмици взех 2 броя от него, че ми трябваха по спешност. Точен е и батериите са оригинални, май по 49лв ги продаваше.

Samsung Galaxy S Advance --> Mi2s --> Mi Note --> Mi Mix 2 --> Mi8 --> Pixel 3 XL --> Pixel 6 Pro --> Samsung S23 Ultra
Цитирай
#3

А за хора извън БългарияSmile Като мен.


В ебай, намерих за 22,99$, има 4 цвята, дали е оригинал?
Да поръчвам ли?
Ето и линк, ако нямате нищо против
http://www.ebay.com/itm/10400-mAh-Origin...19ee602a42

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#4

Батерия от Китай с обикновени пощи няма да бъде пусната на митницата, само с куриер, но и там имаха проблеми май - нека се изкаже някой по-запознат.

Samsung Galaxy S Advance --> Mi2s --> Mi Note --> Mi Mix 2 --> Mi8 --> Pixel 3 XL --> Pixel 6 Pro --> Samsung S23 Ultra
Цитирай
#5

Поръчвал съм батерии, минават като по вода и по обикновена поща и по куриер.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#6

И аз от Стара Загора взех една от този човек. Оригинални са, но свършиха.

Няма как да знаеш дали е оригинална докато не дойде тук. Новата партида power bank си имат код за верификация и при проверка на сайта на xiaomi - виждаш дали е оригинална.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#7

Поръчах от ibuygou, но изобщо не ми я пратихаSad Имали проблем с транспортните компании. Сега си чакам парите обратно. Не мога да разбера защо изобщо я предлагат за извън Китай.

MI 2S 32 GB > MI 4W 16 GB  > MI 5 4/128 GB > MI MIX 6/256 GB > MI MIX 2S 8/256 GB 
Цитирай
#8

Поръчах на 30.07.14 от ibuygou, заедно с батерия за MI2S и още някои дребни аксесоари по DHL, платих с PayPal веднага. На 01.08.14 съм получил писмо с което ме уведомяват, че power-bank и батерията спадали към чувствителниte продукти и дали съм имал нещо против да платя допълнително още US$13 на Magi@ibuygou.com, че да ми пратят power-bank-а с холандските пощи, които да чакам около 20 работни дни! :angry:

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#9

Be6i4 написа:И аз от Стара Загора взех една от този човек. Оригинални са, но свършиха.

Няма как да знаеш дали е оригинална докато не дойде тук. Новата партида power bank си имат код за верификация и при проверка на сайта на xiaomi - виждаш дали е оригинална.

Колегата от Стара Загора последно пак имаше бройки на външната 10400mAh (взех си една миналата седмица), можете да го откриете сами да не излезе че му правя реклама.
Иначе на мен батерия за MI2s си ми дойде с калъфа за таблета и още много други аксесоари по DHL от ibuygou абсолютно без никакъв проблем в края на миналата седмица.

Samsung Galaxy S Advance --> Mi2s --> Mi Note --> Mi Mix 2 --> Mi8 --> Pixel 3 XL --> Pixel 6 Pro --> Samsung S23 Ultra
Цитирай
#10

krassiy написа:Поръчах на 30.07.14 от ibuygou, заедно с батерия за MI2S и още някои дребни аксесоари по DHL, платих с PayPal веднага. На 01.08.14 съм получил писмо с което ме уведомяват, че power-bank и батерията спадали към чувствителниte продукти и дали съм имал нещо против да платя допълнително още US$13 на Magi@ibuygou.com, че да ми пратят power-bank-а с холандските пощи, които да чакам около 20 работни дни! :angry:
Пак е някакво решениеSmile

MI 2S 32 GB > MI 4W 16 GB  > MI 5 4/128 GB > MI MIX 6/256 GB > MI MIX 2S 8/256 GB 
Цитирай
#11

texasvalden написа:
krassiy написа:Поръчах на 30.07.14 от ibuygou, заедно с батерия за MI2S и още някои дребни аксесоари по DHL, платих с PayPal веднага. На 01.08.14 съм получил писмо с което ме уведомяват, че power-bank и батерията спадали към чувствителниte продукти и дали съм имал нещо против да платя допълнително още US$13 на Magi@ibuygou.com, че да ми пратят power-bank-а с холандските пощи, които да чакам около 20 работни дни! :angry:
Пак е някакво решениеSmile

Само да предупредя!
На Илиенци от оня ден има батерии "Mi Power bank" - при една китайка - но са ментаци и то от най-добрите!
ДА не се излъже някой да вземе от там!

Даже и в цветове ги предлага! Smile

Като и казах че такова нещо няма и започна да вдига стойки, как били истински! Показах и мойта и я попитах я дай скрач-кода да видим дали са истински - тя гледа очудено - каза нещо на китайски и каза че не знаела!
Викам и - ами не знаеш, защото си гаражна търговка и продаваш ментета! Smile - и така приключи разговора ни!

Инак ги дава по 30 кинта! Smile - хахахаха
Цитирай
#12

texasvalden написа:
krassiy написа:Поръчах на 30.07.14 от ibuygou, заедно с батерия за MI2S и още някои дребни аксесоари по DHL, платих с PayPal веднага. На 01.08.14 съм получил писмо с което ме уведомяват, че power-bank и батерията спадали към чувствителниte продукти и дали съм имал нещо против да платя допълнително още US$13 на Magi@ibuygou.com, че да ми пратят power-bank-а с холандските пощи, които да чакам около 20 работни дни! :angry:
Пак е някакво решениеSmile
Отговорът на среднощното ми писмо Smile е, че в момента пращането на power-bank с холандските пощи с тракинг номер за US$13 и ~20 работни дни е единствената възможност за момента. Могат да ми върнат парите и да ме уведомят когато отново стане възможно с DHL. Така че е решение за момента.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#13

От 2 месеца няма решение и се съмнявам да има скоро решение с DHL.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#14

Моята батерия си я взех от търговец от ebay.За 25 долара с безплатна доставка, пристигна за 30- на дена.Оригинална , проверих номера и , на сайта на xiaomi.

Motorola Xoom, HTC u11
Цитирай
#15

Ето как се развиха събитията с покупката на Original Xiaomi Power Bank 10400mAh:
1. iBuyGou ми върнаха сумата за Power Bank на 05.08.14 (PayPal си удържаха 1% от нея, това си е в реда на нещата);
2. Същия ден направих нова поръчка, която платих с доставка US$13 с холандските пощи с тракинг номер;
3. Пратиха ги на 08.08.14, тракинг номера излезе след 7 дни (и това е в реда на нещата);
4. Вчера, 25.08.14, ми го доставиха в къщи.
Be6i4 написа:Новата партида power bank си имат код за верификация и при проверка на сайта на xiaomi - виждаш дали е оригинална.
Сега се главоболя да проверя този код на сайта на xiaomi, твърде ситен е шрифта Big Grin, като го въведох има прозорец в който трябва да се напише някакъв отговор на задача (например: 4-1; 1х6; 3+3 и т.н.) или трябва да се препиша самата задача. Накрая, ако съм видял правилно цифрите от кода за верификация, ми излиза отговор с йероглифи (не може да му се даде copy, за да се преведе от Гугъла) и бутон "Добре" за потвърждаване, който ми дава резултат в превод, все едно, че не съм дал заявка. Може би нещо съм объркал в цифрите на кода. Tooth :unknw:

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#16

Пробвай с google translate от телефона да снимаш, има опция да превежда от снимка.

[Изображение: zorvalth.jpg]
Цитирай
#17

Благодаря, тази опция въобще не ми бе позната! :thumbup:
Оказа се, че съм объркал една цифра. Когато въведох правилния код ми изписа следното:

你的防伪码为小米移动电源官方出品码
此防伪码第1次被查询

което на български ще рече:
"Вашият код за сигурност е просо мобилен енергия, произведена код официален
Това е първият път, заявката за код за сигурност"

Визуално изглежда така:
[Изображение: 7563554v.jpg]

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#18

Има ли проблем да купя една такава батерийка от БГ сайтовете ? Някой купувал ли е ? Оригинални ли са ? вървят между 50-60 лв. ?

NexuS 5, 32GB BlacK !!!
Цитирай
#19

Аз си взех от търговеца от Ст. Загора. Батерията е оригинална, проверен код на сайта на Xiaomi. Имам LG G3 и зарежда 2 пъти и третия до 30%. Взех го преди месец и ми подариха силиконово калъфче.
Тук http://m.dx.com/p/xiaomi-10400mah-usb-mo...ite-311565 е по-евтина и до колкото четох от този форум е истинска.
Цитирай
#20

Някой може ли да ми прати на лично обявата на колегата от Стара Загора?
Цитирай
#21

(2015-03-17, 11:06:06)dfxos написа:  Някой може ли да ми прати на лично обявата на колегата от Стара Загора?

Имаш ЛС Smile

Samsung Galaxy S Advance --> Mi2s --> Mi Note --> Mi Mix 2 --> Mi8 --> Pixel 3 XL --> Pixel 6 Pro --> Samsung S23 Ultra
Цитирай
#22

Здравейте!
Може ли някой и на мен да ми прати линк към обявата на колегата от Стара Загора? Smile
Цитирай
#23

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1013867

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#24

Благодаря Smile
Цитирай
#25

Някой има ли 16000 оригинална на Xiaomi ? Първият път я заредих със зарядно от Нокиа 1020 и в началото бръмчеше батерията може би няколко минути не знам точно колко е продължило. Нормално ли е? Мерси.

Ако някой търси сигурен магазин с добри цени и ако не греша с Free доставка до България(така излиза в сайта) от тук я купих. От години го знам магазина и е ОК.
Ако цената е без намаление да изчака няколко дни и с -40% за 16000 версията или -60% за по старите модели горе долу не е зле на цена.

http://www.banggood.com/Original-Xiaomi-...53908.html

Устройство: Квото падне
Не отговарям на ЛС свързани с тематиката на Форума
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)