Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос.Как се влиза в "recovery" менюто?
#1

Здравейте колеги.Имам СЕ арк с и преди време с един приятел се опитахме да му качим киткат.Свалихме всичко необходимо,но не знам как се влиза в рековери менюто,накрая с много четене успяхме чрез някаква програма която свалихме от appstore и след изтриването на датата програмата изчезва и нищо не можем да направим.Бръщолевя някакви глупости защото нищо не помня и не разбирам.Флашвал съм симбиан,но това отмина.С андройд не съм се занимавал.Буутлодер-а ми е отключен,въпроса ми е как се влиза в това меню пък натам ако не мога да се оправя пак ще питам.Благодаря ви предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Колега,за да влезнеш в рекавъри и за да можеш да си модифицираш телефона ти е необходимо потребителско такова.Специялно при теб тук :
http://forum.xda-developers.com/xperia-arc/development
е описано

Motorola X Play
Samsung Galaxy S III Neo GT-I9301I-Rooted
Samsung Galaxy Nexus GT-i9250
Цитирай
#3

От дадения линк не можах да разбера как се влиза в рекавъри менюто на ARC-S
Цитирай
#4

Цитат:To boot into recovery, turn on your phone and in the Sony Ericsson splash screen (not the boot animation, the first screen) and when the LED indicator turns blue, press volume down, then you'll be in recovery.

Ето цитат от xda форума. Ако не разбираш кажи да превеждаме.
Сори не можах да сложа кирилицата отгоре

Motorola G5s XT1793
Цитирай
#5

@koravski, Като допълнение мога само да кажа, че Xperia няма стоково рекавъри.
За да се влезе в него, първо е необходимо да има руут над устройството и софтуера, след което инсталирано такова рекавъри.
При отключен буутлоудър, както е споменал колегата в мнението си по - горе от дата 29.06.2014, то след отключването, се флашва при желание къстъм кернел, в който има интегрирано рекавъри, като за влизането след това в него, има съответна комбинация от натискане на бутон за намаляване на звука например, в определен момент след стартирането на телефона.
Метода за влизане в рекавъри, обикновено е описан в съответната тема, откъдето се свалят и необходимите файлове за това.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#6

Колега рутваш и след това инсталираш това приложение като не го актуализираш, ако те попита >> http://dox.bg/files/dw?a=8f493d1ef0
Разрешаваш на SuperSU или SuperUser и натискаш Install CWM и после влизаш в рековъри от самото приложение Reboot to Recovery Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)