Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Много лесен начин за връщане на стоков ром на LG G2
#51

Тези цифри показват региона или оператора ако не се лъжа.Както виждаш по-важно е ,че пише 20h.Другото не те интересува.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
Аксесоари
#52

ОК разбрах,благодаря.
Цитирай
#53

(2015-02-22, 23:21:32)predator_v_bg написа:  А тези последните пет цифри (Преди флаша- lg g2 d80220c-466-92 След D80220h-466-92 ),защо са еднакви ?
Благодаря ти отново.

Теб болднато те интересува, останалите цифри са мрежови означения по спомен. Smile

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#54

Да както казваш мен ме интересува флаша да е бил успешен.
Само да спомена нещо,което ми направи впечатление.След като дадох ОК на LGFlashTool2014 без моя намеса се включи и LGMobile Support Tool,като на него се отброяваха процентите от флаш процедурата! Просто ако и  някой друг има инсталирани двете програми да го има в предвид. Много интересно как и двете работеха заедно Smile
Цитирай
#55

Ами така трябва да е.Програмата работи със или без LG MOBILE SUPPORT TOOL.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#56

След флаш(CSE Flash) къстам рекаварито изчезва ли?
Цитирай
#57

(2015-02-23, 19:12:34)predator_v_bg написа:  След флаш(CSE Flash) къстам рекаварито изчезва ли?
Да изчезва. CSE е чист флаш. Всичко на вътрешната памет заминава.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#58

Здравейте,колеги.Наложи ми се да ползвам тази полезна програма отново за да флашна стоков ром на G2-та.Нямам инсталиран на компютъра LG Mobile Support Tool.Стартирах програмата отвори ми се прозорчето,където трябва да се отброяват процентите.След това веднага ми написа ,че не може да се свърже със сървъра и можеше да се натисне единствено "OK".В този момент обаче на телефона тръгна да се флашва .KDZ-то и всичко мина,както трябва.

Пиша ви това за да знаете ако на вас ви излезе това да погледнете какво става на телефона.Защото ако бях натиснал "ОК" програмата щеше да спре и аз сега щях да пиша в една друга важна тема Tooth  Така,че внимавайте и винаги гледайте телефона какво показва и ако тръгне на него не натискайте  "OK".

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#59

Здравейте,имам един проблем.Преди време имаше метод за връщане на сток ром през LG MOBILE SUPPORT TOOL,но методът беше ofline и си спомням че се заместваха някакви файлове в windows system32 за да може lg tool да бъде офлайн.Търсих доста но темата е изтрита вече предполагам,проблема ми сега е че не мога да си ъпдейтна G3-ката защото lg tool ми е офлайн и на мога да го стартирам изобщо,моля ако някой си спомня да ми каже къде точно беше това в windows за да го изтрия и да си оправя lg tool пишеше се някаква команда или нещо подобно.
Цитирай
#60

Ето я темата https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=58204
Цитат:3.) Отидете в C:/windows/system32/drivers/etc / и отворете hosts файлa! (Отворите го с Notepad, WordPad или Notepad++)
и добaвете този ред в крaя нa фaйлa: 127.0.0.1 csmg.lgmobile.com
Зaпишете промените в hosts фaйлa и го зaтворете.

Тук трябва да изтриеш този ред: 127.0.0.1 csmg.lgmobile.com

Цитат:5.) Нaпрaвете видими скритите фaйлове и пaпки. - Отидете в:
Зa Windows XP C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\LGMOBILEAX
Зa по-новa версия Windows :
C: \ ProgramData \ LGMOBILEAX
и изтрийте всички файлове и папки

- Копирайте всички файлове и папки от директориятa LGMOBILEAX която разархивирaхте в стъпкa 2 и ги постaвете в:
Зa Windows XP C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\LGMOBILEAX
Зa по-новa версия Windows :
C: \ ProgramData \ LGMOBILEAX

Тук трябва да изтриеш папката LGMOBILEAX.
Ако не стане, деинсталирай LG Mobile Suport Tool и го инсталирай отново.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#61

Здравейте ,колеги.Искам да ви питам имали ли сте някакви проблеми при използването на програмата под Windows 8.1?

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#62

(2015-03-20, 20:24:56)ganchev написа:  Здравейте ,колеги.Искам да ви питам имали ли сте някакви проблеми при използването на програмата под Windows 8.1?

Колега сори за късният отговор - НЕ.

П.П. Само нагласи езика защото излизат йероглифи иначе.

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#63

Колеги, ако някой има 20H може ли да го качи някъде, че го тегля по метода от 1 страница и сигурно до утре няма да мога да го изтегля....

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#64

КDZ файл ли го искаш или зип за флашване през рековери?
Само kdz го имам и ще ти го кача в Mega.


Ето колега заповядай - https://mega.co.nz/#!x0J2HKzA!psot9wwRS3...rFAtP2Ydhk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#65

Изтегли се колега всичко е точно. Много страно както беше на 1.0% и изведнъж се изтегли мислех, че не е целият файл, обаче си го флашнах всичко си е точно явно нещо хрома ми е откачил...

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#66

Сега съм с Cloudy. Ако искам да флашна на лолипопа kdz-то, нужно ли е да се връщам на сток 4.4.2 или по описания на 1ва страница начин директно флашвам лолипопа? МммWink
Цитирай
#67

Флашваш директно Лолипопа ,като дадеш CSE флаш.Всичко се изтрива да знаеш включително и вътрешната памет.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#68

(2015-04-01, 16:01:49)ganchev написа:  Флашваш директно Лолипопа ,като дадеш CSE флаш.Всичко се изтрива да знаеш включително и вътрешната памет.

Ясно, мерси колега. Smile
Проблем, вкарвам телефона в Download mode, почва да си инсталира автоматично някакви си драйвери, от които обаче един не може да се инсталира - failed ..  и това е lge androidnet usb modem.
Ако продължа с флашването, да не стане БРИК Smile
Цитирай
#69

Тръгнах да слагам Lollipop-a, с root-нат КитКат съм, и следвам стъпките както са описани в началото, но стига до 40% и пише ASSERT с червено и спира като се връща на 0%. Някакви идеи?
Цитирай
#70

Сигурен ли си ,че си изтеглил правилно .kdz файла?Да не е прекъснало нещо при изтеглянето?

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#71

(2015-04-01, 18:23:27)ganchev написа:  Сигурен ли си ,че си изтеглил правилно .kdz файла?

Да, от тук http://forum.xda-developers.com/lg-g2/ge...z-t3069500

Стига до 40-45% изписва ASSERT и екрана просто става черен и лентата е на 0% като все едно сега съм го включил
Цитирай
#72

Колко GB ти е kdz-то?И кое точно си изтеглил?
Такава грешка не съм срещал при друг да е излизала.Драйверите наред ли са?За първи път ли флашваш с програмата?

Стартирай програмата ,като администратор и пак опитай.Това е ,което се сещам за сега.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#73

1.77 Gb, свалих ги всичките и всичките са по толкова, сега ще пробвам едно по едно дано да стане. Драйвърите уж открива телефона, а това с администратора сега ще го пробвам. Да за първи път.

/ докато пишех, стигнах 80%та и пак същата работа Sad явно ще е голяма играчка...

//edit2: стана с Испанското kdz и всичко изглежда точно с Близалката! Мерси за предложенията, но не знам защо ставаше така и съответно не мога да кажа къде е бил проблема.
Цитирай
#74

Аз се оправих, флашването мина без проблем, въпреки че ми изписа failed при чекването на драйвърите в даунлоуд мод.
Мерси на колегата Ганчев Smile
Цитирай
#75

Радвам се колеги ,че всичко се оправи.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)