Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Много лесен начин за връщане на стоков ром на LG G2

То при самото включване на режима ми дава: fastboot: oops, и после reset, и това е...

Цитирай
Аксесоари

Виж този туул - https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=73281
Може и да ти е от полза. Но трябва да провериш какво ти пише в Device Manager на компютъра. Ако излиза след, като свържиш телефона това qhsusb_bulk) 9006 значи ще може да го ползваш. Другия вариант е да прегледаш важните теми. И там има начин да се излезе от това положение.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Чрез този начин,може ли да се върнеш от Lollipop на Kitkat.Ако ли не,как може?

HUAWEI P8 GRA-L09
Цитирай

Да,може .

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Върнах го без никакви проблеми.Благодаря!

HUAWEI P8 GRA-L09
Цитирай

Може ли линк за стария 4.4.2 20h HUN версия 16GB,моля,че се омотах.Благодаря предварително

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай

@veso99

http://adf.ly/uReyN

Току-що с този метод се върнах безпроблемнно на KitKat
LG Mobile Support Tool ми създаваше проблеми и не можех да го деинсталирам нито с вградения деинсталатор, нито с Рево Унинсталер?!
Накрая просто изтрих папката му и инсталацията протече нормално


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Хиляди Благодарности на колегата Mondiso, благодарение на него и описания тук метод още един разочарован от Лолипопа се върна на Киткат,тоест Аз

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай

@veso99

In Kit Kat we trust Angel


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Благодаря на колегите, бих добавил 1-2 инструкции за по-незапознатите, но иначе всичко е описано добре и направо се родих! Аз лично имах големи проблеми с "близалката".
Цитирай

Кажи ги, тези инструкции . Може да са полезни все пак.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Колеги аз не успях, опитах се 2 пъти но не стана. Направих всичко както е описано, но ми даде грешка в програмата докато се флашваше, на телефона си напълни процентите, и пак лолипоп... Bu
Цитирай

Добре, кажи какво флашваш. Кое kdz?

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

D80230b_00 това е името на файла, свалям го по описания начин. Само че като напиша имея след тиренцето и цъкна ентер, излиза ми страница и трябва да копирам от нея линк и да го сложа в лентата, пак ентер и тогава се сваля... Не знам или не правя нещо както трябва, или има проблем някъде... Undecided
Цитирай

30b си е ЛолиПоп ака Близалка ,какво искаш да е след флаша?
За да върнеш на КиКат трябва да свалиш фърмуер 20 нещо си. Wink

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Абе ,boichev95 защо не каза по-рано какво си свалил? Погледни поста на Mondiso малко по-горе и свали от там 20h .Това вече е Кит Кат.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Ако е този линк: http://adf.ly/uReyN нищо не мога да сваля... А друг не намерих Huh
Цитирай

Зареждаш линка. Горе в десния ъгъл ти изписва Pkease wait и ти изброява няколко секунди, като след изтичането им се пиявява SKIP ID в жълто, кликваш два пъти върху него и файла(kdz-то) започва де са изтегля

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай

Свалям го вече, благодаря пичове! Надявам се че няма проблем че е 32ГБ моя, и е за италия. Big Grin Ще пиша после какво е станало
Цитирай

Бойчев, не флашвай, че това е за 16 Gb версия.Съвсем забравих за това.
Ще ти напиша на лични, какво да правиш.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Съжалявам, не съм разбрал, че ти трябва за 32GB версия. Наистина не опитвай тогава с тази

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай

Весо, няма защо да се притесняваш. То, аз го обърках и съвсем забравих да го питам преди това с коя версия е.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Всичко добре, обаче ми изписа грешката още в началото че не иска да се свърже със сървара, и заби на 1% телефона и не помръдва... https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hph...e=557C7862 Ето .. Как да действам пичове?
Цитирай

Ама не е тази програмата за "downgrade\stock flash"! Тази е за ъпгрейд. В първи пост си е написано, че се прави с "LG Flash Tool 2014" и си има линк за сваляне на самата програма. 

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай

Той със нея се опитва, Весо. Като се пусне програмата точно това излиза.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)