Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Много лесен начин за връщане на стоков ром на LG G2

Може, не помня наистина какво точно ми излезе на мен. Пробвайте с друг USB порт, ъпдейт на актуалните драйвери за LG. Успех

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай
Аксесоари

15 минути вече се инсталира, и на 9% кво се спря....  Само да не го прецакам и да не запали повече....  Sleepy Но не трябва да вадя кабела дори да го преместя в друг порт, нали? 

Така... Извадих кабела и май се по*сра... Сега, изключих го, опитвам да го пусна леко свети екрана и няма реакция, и в даун мод не иска да влезе....
Цитирай

@boichev95

Дано тази тема ти помогне:

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=60499

Успех!


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Реших повече да не се опитвам да го мъча, снощи я прочетох след като го збърках горкия... Оставих го да го оправят в един сервиз, и чакам обаждане. Дано успеят. Smile
Цитирай

Още един завърнал се към Кит Кат стана изключително лесно. Просто следвайте стъпките!!!

Xiaomi Mi9 T 6/64 Blue
Цитирай

Може би е добре Ганчев да добави в инструкцията да се деинсталира LG Mobile Support Tool преди флаша, ако има инсталиран такъв. Независимо от версията му. Има го в коментар надолу като препоръка, но знаем, че не всеки чете всички мнения.
Когато минавах на Лолипоп го бях деинсталирал и всичко мина гладко.
Когато се връщах на КитКат не бях го деинсталирал, а имах най-новата версия от сайта и при даунгрейда ми се зареди LG Mobile Support Tool и то с някакви йероглифи в него. Беше треперене, докато мина инсталацията.
Чета, че и при други поражда проблеми, така че намирам за добре да се деинсталира и после да се флашва рома.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

При мен проблем нямаше, въпреки че го имах инсталирано. Лг тула се пусна и започна да отброява процентите,но по бавно телефона се беше флашнал и просто кАто стигна 100% на лг флаш тула дадох край и до там. Разликата е очевидна също така и камерстс вече е добре.

Xiaomi Mi9 T 6/64 Blue
Цитирай

Пробвах какво ли не.Не мога да се върна на стоков ром.Постоянно ми изписва The phone is disconnected from PC помагайте 

LG G4 H815 HUN  
Samsung S8 
Цитирай

Инсталирал ли си тези драйвери - https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1139864
Сложи ги, рестартирай компютъра, влез в download mode и изчакай, докато се заредят драйверите и в Device Manager излезе в секцията "Usb Port" Android Net. Ако си с Windows 8 или 8.1 влез в официалната тема в XDA и изтегли последната версия на програмата. Ако пак продължават проблемите смени USB кабела.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Дайте линк за KitKat firmware за 32гб., че не прочетох темата преди да флашна и сега телефона пак е с Лолипоп.

Sony Vivaz - > Samsung Galaxy S - > Samsung Galaxy S2 - > Lenovo Vibe P1 - > Xiaomi Redmi Note 4x 3/32 MIUI 10 - > Alcatel 1S 2020 > POCO X3 NFC 6/64
Цитирай

Заповядай:

http://adf.ly/uRerv


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Още един който направи крачка назад за десетина минути безпроблемно, и отново се радва на добрия стар 4.4
Цитирай

Здравейте,
имам LG L5 Е610, който постоянно се рестартира т.н bootloop. Въпроса ми е ще е оправи ли със смяна на рома и от къде мога да изтегля stock     rom.
Благодаря предварително.
Цитирай

Ето от тук може да си изтеглиш стоков ром за твоя телефон - http://lg-phone-firmware.com/
Трябва да се оправи ,като флашнеш .Следвай инструкциите в първото мнение от темата .

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Моя телефон ми го върнаха вчера, сменяли са основната платка, като платих само транспортните разходи. Внимавайте като флашвате, не пожелавам на никого да му се случи, късмета ми бил такъв, не обвинявам никого, благодаря на всеки който се опита да ми помогне. Wink
И за да не съм ОФФ, със 4.4.2 дойде телефона, не съм му пуснал ъпдейт до 5.0.2, защото, загрява ДОСТА по малко, снима доста по добре, и батерията държи повече. Лично за мен доста привилегии, спрямо едни кръгъл интерфейс, котлон в ръцете, и бързо падаща батерия. Smile
Цитирай

Здравейте! Не ми дава KDZ файл . Moже ли някой да помогне? Телефона е LG-D802  16GB, закупен от Виваком
Цитирай

Какво kdz ти трябва?За Лолипоп или Кит Кат? Изтрил съм ти IMEI номера от мнението.Не е нужно да го споделяш ,защото може някой да злоупотреби с него.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Мерси за IMEI. Не знаех, че може да се ползва от друг. Търся KDZ файл за КитКат. Лолипоп ме влудява. Адски бавен а и батерията е по зле
Цитирай

Ето колега заповядай - http://adf.ly/uReyN

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Мерси!
Цитирай

Имам много сериозен проблем.От 5 часа не мога да върна стоков ром програма стига до 2% и до там какво не правих сменях драйвери,усб портове нищо не се получава как да се оправя ? ПОМАГАЙТЕ

LG G4 H815 HUN  
Samsung S8 
Цитирай

Ако не си деинсталирал LG Mobile Tool го направи и пак опитай. Ако пък си или я нямаш то погледни важната тема за забиване точно на 2%,както е при теб. Успех

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай

благодаря ви много получи се

LG G4 H815 HUN  
Samsung S8 
Цитирай

Колега, как се получи? Сподели, ако обичаш, за да може все пак да се знае. Може някой друг да има същия проблем.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Справих се с проблема с ТЕМАТА за 2% изтелих си файловете качих ги през рековерито и си флашнах рома благодаря  :D

LG G4 H815 HUN  
Samsung S8 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)