Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Много лесен начин за връщане на стоков ром на LG G2

Благодаря за информацията. Значи този метод за 2% работи.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
Аксесоари

Да работи Smile

LG G4 H815 HUN  
Samsung S8 
Цитирай

Ganchev, мерси за КДЗ файла за КитКат. Даунгрейда стана много лесно. Телефона пак си е перфектен. Не мога да разбера, как е възможно да ни дават толкова лоши ъпгрейди. То, абсолютно нищо не работеше. Камера, батерия, разговори, джипиес - всичко беше каша. Единствената логика е, за да си купим по новият модел. Няма как да не ги изпробват тези ромове предварително и да не знаят, че са бъгави. Update no more! Smile

LG G2 16GB black
Цитирай

Нещо при тебе не е било като хората. LP си работи идеално, без никакви забележки, ама наистина никакви. Даже и за камерата не мога да се съглася с повечето тук, че била лоша, то като цяло G2 снима зле, не е виновен LP за това.
Цитирай

Ами не знам. Замисли се, как така има теми с стотици, даже хиляди участници, които искат да си даунгрейднат от Лолипоп.А тела не съм го бъзикал по никакъв начин. Лолипоп го инсталирах през LG PC Sute. Много познати с ъпдейт до Лолипоп, имат подобни проблеми( S5, HTC one,LG G3). Жената е с S6 и там мога да кажа, че Лолипоп е перфект. Само че, този модел си излезе с този андроид.Важното е, че сега моето LG си работи, както преди. Още веднъж благодарности на Ганчев!

LG G2 16GB black
Цитирай

Факт е,че Лолипопа ни е бъгав. Остава ни да се надяваме, че от LG ще се погрижат да пъснат ъпдейт с поправка на нещата. Ако ли пък не има и custom rom-ове/downgrade и т.н.

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай

Здравейте и тук да драсна, понеже май няма оправия моето, но все пак. Реших да ползвам този метод да сложа Лолипоп. След като приключи флаш тула крашна, след рестартиране на 100% на телефона. Но като тръгна тъча не беше изобщо калибриран, пробвах да сложа други версии, пак върнах КитКат, после и 10А и след 10А в момента телефона се рестартира постоянно (само като е в зарядното към тока) иначе не.. Даже е на зарядно в тока и пак продължава сам да се рестартира след като покаже десктопа и се рестартира. Някой да има идея как да го оправя? Екрана стои тъмен и като натисна задното копче средното и вибрира.. Sad вече изобщо не иска да влезе даже в download режим.  

(ЛГ Г2 32ГБ D802 се води Made in Korea)

Shit happens when you party naked!
Цитирай

Как да го разкарам този Lg mobile support tool?
Няма го в контролния панел, нито с Revo uninstaller става..
Само ми предцаква нещата при връщането на рома.

едит; Или ако някой може  да каже от къде да изтегля този .tot файл, че никъде не го намирам в сайта
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2432476
Цитирай

След като въведа това http://csmg.lgmobile.com:9002/csmg/b2c/c...k2.jsp?esn= и тук сложа имея ми излиза нещо на корейски телефонче и х
Цитирай

Някои да знае от къде мога да си изтегля .kdz файл за оригиналния Jelly Bean 4.2.2
Цитирай

Примерно от тук:  http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=36

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Да разбирам ли, че
10А е Jelly Bean
20А е КитКат
30А е Лолипоп
Цитирай

Да. Точно така.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Вчера след около 3 часа борба успях да флашна моя G2 до Андроид 5.0.2 с въпросния LG Flash Tool. Постоянно ми се дисконект-ваше телефона. Пробвах един куп драйвери, УСБ портове и каквото още успях да се сетя, но без успех. Тръгва да ъпдейтва и след няма и минутка се разпада връзката.

Накрая забелязах следното - тръгва ъпдейта и примерно на 30% дисконект, обаче веднага разкачам и закачам УСБ кабела от компютъра и то след малко пак тръгва от начало да ъпдейтва, но вече стига малко по напред с едни 10-15%. И така 6-7-8 пъти и то взе че стана.

Благодарности на автора на темата и на всички, които са споделили опит Smile

LG G2, LG Optimus One
Цитирай

(2015-09-09, 19:41:57)mario_gangstera написа:  Как да го разкарам този Lg mobile support tool?
Няма го в контролния панел, нито с Revo uninstaller става..
Само ми предцаква нещата при връщането на рома.
При мен е тук "C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\LGMOBILEAX\LGMLauncher.exe"
Също така всичко се получи под уиндоус XP.
Цитирай

да кажа за 2% това се получава при уиндоус 7 поне така беше при мене сложих си уиндоус 10 и този проблем исчезна дали е рутнат или нерутнат пак се флашва бес проблем
Цитирай

И аз да кажа, че с уиндоус 10 даунгрейда към КК мина без никакви ядове за около 3-4 мин.
Все едно телефонът ми се "излекува от високата температура" на Близалката Smile
Цитирай

И с win 8.1 никакви проблеми. И тук за 3-4 мин всичко си мина без забележки.
Цитирай

(2015-09-11, 19:03:59)frank написа:  След като въведа това http://csmg.lgmobile.com:9002/csmg/b2c/c...k2.jsp?esn= и тук сложа имея ми излиза нещо на корейски телефонче и х

И аз имам същия проблем :Sad Някакви  идей ?
[Изображение: 3c715d2598a9acbc.jpg]

MI6
Цитирай

Ето решение - https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=69396
Или това - https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=73404

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

здравейте
снощи си брикнах телефона и сега нямам рекавъри но мога да влезна даунлоуд моде но флаштула забива на 2 процента

та въпроса ми може ли с някоя друга програма да флашна кдз файла че в близките няколко дена няма да мога да изтегля тот и длл файловете за другия флаштул
моля за по бърз отговор
благодаря предварително

Sony Ericsson Xperia™ X8 black | Bootloader Unlocked | > OC 787 MHz DUALtouch
------>> HTC DESIRE 500 STOCK ------->> LG NEXUS 4 > S-OFF > Bootloader Unlocked > Rooted Android L ----> LG G2 ------->> LG G PRO 2....
Цитирай

Вече е възможно флашването на kdz и с програмата LGUP. Стъпките са абсолютно същите,както и при LG G3 описани в тази тема - https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=80453
Лично аз пробвах и работи без проблем .Върнах се на Кит Кат от Лолипоп. За мен метода на флашване с LGUP е по-добрия и доста по-сигурен сравнен с LG Flash Tool 2014.
Знаете ,че при някои от вас програмата правеше проблеми .За това препоръчвам LGUP за флаш на kdz и tot файлове.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Здравейте, правя всичко както от първата страница и вече 10-15 минутки стои на 6%. Ако се опитам да направя всичко от начало, как да прекратя цялата процедура? Как мога безпроблемно да започна отначало?

П.п. Пуснах отново програмата и зареди за минутка. Не ми върна Кит-кат, но ми оправи проблема който имах с Google Play, да не мога да свалям нищо от него.  Странното е, че ми върна и старите инсталирани програми, а преди това връщах два пъти заводски настройки. Незнам защо така стана....
Цитирай

Защото си имал синхронизация на профила от Гугъл

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай

Упсях да руутна телефона успешно, но след това ползвах Flashify уж по лесно да инсталирам custom recovery. и след като рестартира телефона програмата застина телефона на Critical Error съобщението. Някой който ми помогне да го оправя ще съм му много благодарен.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)