Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Много лесен начин за връщане на стоков ром на LG G2

Колеги не мога да вкарам телефона в Download mode g3-то без проблеми Г2 то въобще не иска да влезе в download mode, а LGUP не го засича с Win 10 съм инсталирал съм драйвърите на лг.

Samsung Galaxy S9 
Цитирай
Аксесоари

(2016-07-27, 09:03:05)RayX написа:  Колеги не мога да вкарам телефона в Download mode  g3-то без проблеми Г2 то въобще не иска да влезе в download mode, а LGUP не го засича с Win 10 съм инсталирал съм драйвърите на лг.

Сигурен ли си, че при инсталацията не ти е изписало някъде "Not found"? Т.е да не би да не си инсталирал всички драйвъри, които се намират в самия пакет. Също виж тази тема: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72037  
И тази: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=60499

Xiaomi Redmi Note 11 pro 5G 
Цитирай

Вчера все на камък удрях,но днес нямаше проблеми. Поне не и с LGUP. Миже би вчера съм пропуснал нещо,което го имаше в клиповете,а именно при вклчване на телефона към USB на компа същия се включва за Лолипоп на MTP,а за КитКат и Джелито на LG софтуеър. Мисля,че това ми е убябнало вчера.

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай

Здравейте. Телефона ми е VS980., със заключени мобилни данни към оператор в Америка. Бихте ли ми казали как да процедирам за отключването. С флашване ще стане ли и кои файлове да използвам точно за този модел.
Благодаря.

.jpg Заснемане2.JPG Размер: 22.39 KB  Сваляния: 22


П.с. Флашнах тела със стоковия ром за модела и пак същото. Няма мобилни данни. Някакъв къстъм ром ще свърши ли работа?

Oneplus 3  A3000
Realme GT2
Цитирай

След флашването, въведох настройките за нета ръчно и тръгна. Преди това не щеше.

Oneplus 3  A3000
Realme GT2
Цитирай

Здравейте пичове,
тела е със 5.0.2. От доста време се каня да прочета как да го махна и ето че днес вече е неизбежно. Половината аппс не работя. единствено ш...бания фейс. телефона се бави и прочие. Дайте идея да минавам ли отново на киткат. С програмата от първия пост. интересува ме ще се изтрие ли всичко от вътрешната памет. Интересуват ме снимките и музиката.
Проверих с имея в сайта дава ми том с име Поланд Опън. Доста се обърках.
Мерси предварително
Цитирай

(2016-09-21, 11:11:10)Fieldy_ написа:  Здравейте пичове,
тела е със 5.0.2. От доста време се каня да прочета как да го махна и ето че днес вече е неизбежно. Половината аппс не работя. единствено ш...бания фейс. телефона се бави и прочие. Дайте идея да минавам ли отново на киткат. С програмата от първия пост. интересува ме ще се изтрие ли всичко от вътрешната памет. Интересуват ме снимките и музиката.
Проверих с имея в сайта дава ми том с име Поланд Опън. Доста се обърках.
Мерси предварително

Ако ти харесва 5.0.2 направи го по начина от първия пост. Иначе ще ти се изтрие всичко, все едно, кокато включваш телефона за първи път, но винаги можеш да си направиш бекъп с LG PC Suite или да си качиш на комп-а снимките и музиката.

Xiaomi Redmi Note 11 pro 5G 
Цитирай

Опитах се да флашна с програмата LGUP, като следвах всичко описано от колегата ganchev но винаги при старт на програмата ми излизаше "lgup there is no handset connected.Please,connect a handset(s)" ! С windows 7 64bit съм. Накрая флашнах с LG Flash tool инсталира си всичко но точно на края ми дава съобщение error и windows-а затваря програмата,на телефона обаче е друга ситуацията! Там вече е на етап където се е показало човечето на андроид и пише "изтриване"  след това се рестартира и телефона е флашнат!? Рутнах го сложих му къстъм рекавъри (с триста мъки) от там KitKat baseband и CloudyG2 2.2, сега всичко си му е 6 !
Според вас трябва ли пак да флашфам ,заради това ,че  LG Flash tool спря ?

П.П. За пробата вкарах телефона в Download Mode и стартирах LGUP.Програмата си стартира,разпозна телефона,работи си! Не съм флашфал ,защото за сега телефона се държи стабилно въпреки Error-а на LG Flash tool .
Цитирай

Няма нужда да флашваш пак. Някой път така се получава с програмата Lg Flash Tool 2014.Дава грешка, докато на телефона продължава да се инсталира.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Благодаря ти за бързия отговора ganchev !
Все пак ако искам някога да си сложа стоков КК мога ли с програмата LGUP,като аз вкарам телефона в Download Mode а не програмата ?
Цитирай

Можеш, но е добре програмата да го вкарва в Download mode. Важното е да разпознае телефона. Трябва в USB настройките на телефона да е на LG Software. Даже трябва да го добавя това в първия поуст Smile

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Направих го но сега пък ново 20,изписва ми "Unknown" ?! А когато съм в Download mode го разпозна без проблем !
Цитирай

Имаше ли G2 режим MPT ли беше?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Да има MTP има и LG софтуер
Цитирай

Пробвай в този режим също да видим.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Пробвах, същата работа!

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Сега със стоков ром ли си, без модификации? Ако не си няма да стане и там е проблема.

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Не съм със стоковия ! С Cloudy G2.2 съм ! Значи е от това,ясно. Тогава остава ли вариантанта за флаш в Download mode ?
Цитирай

Щом така си намерил начин значи трябва да стане. Иначе за това не разпознава телефона. Влез в темата за LG UP в Г3 раздела и там е написано как може да го разпознае.

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

може ли някой да ми каже как да върна телефона от 5.0 към 4.4 ,защото на 5.0 ми пада мн бързо батерията и загрява много .благодаря предварително
Цитирай

Чети първото мнение. Там е написано всичко какво трябва да направиш стъпка по стъпка.

Изпратено от моят GT-I9301I с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Четох , но там е за как да върнеш последен стоков а той е 5.0 , а аз искам 4.4
http://lg-phone-firmware.com/firmware-Lg...ti-36.html от тук как мога да разбера кой софтуер е за мен ,тъй като няма България
Цитирай

И къде пише, че е за последния стоков? Колега, чети хубаво и без свободни съчинения.Даже и в заглавието не виждам "последния". Влез в този същия сайт и търси за регион Унгария. Трябва ти 20h.

Изпратено от моят GT-I9301I с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Стъпките ги разбрах рома не мога да изтегля,влизам в 20х за унгария и след тва нищо и не го изтегля (пробвах с 2 браузара )
Цитирай

Копирай линка да стане син и след това натисни "Enter"

Изпратено от моят GT-I9301I с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)