Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC Desire 310 SD Card
#1

Здравейте! Преди няколко дни си взех HTC Desire 310 и открих че не мога да местя приложенията на картата с памет. Прочетох в няколко форума как може да стане това руутнах телефона пробвах с всякакви програми но без резултат.
Моля някой ако знае как може да стане това преместване да ми помогне. Благодаря предварително
Цитирай
Аксесоари
#2

Psych0X написа:Здравейте! Преди няколко дни си взех HTC Desire 310 и открих че не мога да местя приложенията на картата с памет. Прочетох в няколко форума как може да стане това руутнах телефона пробвах с всякакви програми но без резултат.
Моля някой ако знае как може да стане това преместване да ми помогне. Благодаря предварително
Някои приложения просто не могат да се местят.

 
Цитирай
#3

NoMaD написа:
Psych0X написа:Здравейте! Преди няколко дни си взех HTC Desire 310 и открих че не мога да местя приложенията на картата с памет. Прочетох в няколко форума как може да стане това руутнах телефона пробвах с всякакви програми но без резултат.
Моля някой ако знае как може да стане това преместване да ми помогне. Благодаря предварително
Някои приложения просто не могат да се местят.
Така е но при мен никое не може то просто няма опция за местене а паметта е само 2 гб и това е проблем
Цитирай
#4

и аз имам същия проблем с местенето на приложенията и не зная какво да направя! опитах и с програма и пак не става, не ми се роотва телефона, че днес си го купих !!!!
Цитирай
#5

аз го руутнах но промяна няма :wall:
Цитирай
#6

Здравейте на всички.
Преди няколко дни купих въпросния desire310 и не мога да разбера как да си сложа MP3 за входящи.
Излизат ми само умрелите вградени ринг тонове. Ще съм много благодарен за помощ.
Цитирай
#7

vipcastello написа:Здравейте на всички.
Преди няколко дни купих въпросния desire310 и не мога да разбера как да си сложа MP3 за входящи.
Излизат ми само умрелите вградени ринг тонове. Ще съм много благодарен за помощ.
предполагам че пробваш през настройките и за това не става. влез в плеъра който ползвяш избери си песен задържаш пръст върху нея и след това използвяй като
Цитирай
#8

Здравейте!!! Аз имам същия проблем с картата памет, освен руут няма ли друго решение?
Цитирай
#9

Здравейте! Както и на вас така и на мен тези 2гб не ми стигат и намерих начин:
Влизате в Управител на файлове --> Памет на телефона --> Android --> data и намирате папката на приложението и след което я cut-вате и трябва да влезете в SD карта --> Аndroid --> data и поставяте папките. Готови сте Wink
Цитирай
#10

(2014-08-26, 12:06:52)Dessie.unicorn написа:  Здравейте! Както и на вас така и на мен тези 2гб не ми стигат и намерих начин:
Влизате в Управител на файлове --> Памет на телефона --> Android --> data и намирате папката на приложението и след което я cut-вате и трябва да влезете в SD карта --> Аndroid --> data и поставяте папките. Готови сте  Wink

Здравейте! Аз също съм с htc desire 310 от една година и пробвах с местенето , но когато приложението се отвори се създава автоматично пак папка в паметта на телефона.
Цитирай
#11

Незнам, ама телефона го рутнах 5 пъти и нито едно от приложенията не могат да се преместят на сд картата! Изобщо не е е позловолено. Няма ли кой да каже как се решава този проблем най - сетне ?
Цитирай
#12

Smile преди няколко месеца на телефона на жена ми го направихме чрез Link2SD.имаше някъде и урок на български но не го откривам сега.
http://tutorial-fornewbie.blogspot.bg/20...evice.html

Siemens C35>Nokia 3310>Samsung X500>Nokia 6131>Nokia 6260>Nokia 6290>Nokia 6220>Sony Ericsson Xperia X10>Prestigio 4055>Lenovo A536>Lenovo P70>Redmi Note 3 MTK>Redmi Note 3 Pro>Redmi Note 4x>Mi 8 Lite>Mi 9 Lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)