Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Root и какво да правя след него
#1

Здравейте драги съфорумници руутнах си телефона свалих си апп2сд и линк2сд и нали уж всички е премесено или линкнато и пак нямам памет разцелих си картата с MiniTool Partition Wizard за да може да се чете от телефона сд2 и пак не става пише че всички е преместено а памет нямам на телефона и нямам вече не ми останаха приложения а картата ми е 16гб с 2гб за СД2 аз ли не правя нещо както трябва.
За първи път руутвам телефон т.е. за първи път се сблъсквам с андроид и съм бос в темата.
Телефона е Y220
Цитирай
Аксесоари
#2

Може би и с форум за първи път се сблъскваш. В заглавието на темата (вижда се по останалите теми) се пише модела, няма как някой да ти отговори, като не знае за кой точно телефон става дума.
Това е малко относително, да си прехвърлиш памет на картата. На моя Y300 така и не ми остана време да изтествам това, но си спомням че бях сложил някаква такава програма и нищо не стана.
Цитирай
#3

Колега когато местиш с линк2сд му даваш отметки на всичко : на библиотеки на далвик и тн. Не е зле да направиш и някой скрийн шот за да ти помогнем
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)