Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Самоизключване - Проблем може би с батерията.
#26

За 3 дена 2 изключвания, като това 2рото стана докато спях следобяд след работа, а не като последния път през ноща (сънят ми е бил не повече от 2 ч.). Явно като се остави без да се пипа тел. повече от час и се изключва, което значи че опираме до сервиз Sad Само да спомена че му направих хард ресед, даже и рекавърито му ъпдейтнах за всеки случай както някои хора препоръчват за оправяне на проблема.

LG G3 32GB
Цитирай
Аксесоари
#27

А замисляли ли сте се, че може просто да виждаме подобрена версия на ultra power saving mode ос Самсунг? Wink
Цитирай
#28

Unit 1 написа:А замисляли ли сте се, че може просто да виждаме подобрена версия на ultra power saving mode ос Самсунг? Wink
Smile..а подобрената версия на подобрената версия още повече ще запазва енергията като въобще не включва телефона..Wink
Цитирай
#29

Имате интересен проблем, при нас със сони го имаше същият проблем който се оказа софтуерен.
Някои хора прибегнаха до реинстал на системата през програмата за сони
Иначе хард ресет не върши работа, ще трябва да изчакате ъпдейта.
Ако може да ви попитам как е обхвата на wireless. Добър ли му е или не. Че искам да си взема нов телефон , но този път първо ще разуча. На сони много калпав макар да е с двойна антена като на самсунг.
Цитирай
#30

на някой от вас да му се е ъпдейтвал телефона с това?
http://forum.xda-developers.com/showpost...tcount=410




Ericsson GA 628 > Ericsson R320 > Sony Ericsson T630 > Sony Ericsson K800i > HTC HD2 > Samsung Galaxy Note 4
Цитирай
#31

аз не съм получавал нищо

LG G3 32GB
Цитирай
#32

италия имат 10е
Цитирай
#33

Да, извинявам се! Гледах един друг сайт, от който си свалям фърмуери от 2010 г. насам, но явно информацията там не е ъпдейтвана от много време http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=41
Тук може да видите за къде какъв е последния фърмуер http://www.mylgphones.com/lg-g3-firmware...te-history


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#34

И аз ъпдейтнах преди малко.
До сега не съм имал никакви проблеми с телефона, включително и тези описани по-горе в темата. Би било интересно тези от вас, на които им се самоизключва апарата да споделят от къде са го купили. Може частично причината да се крие в това.

За колегата, който пита за wifi-то. Не знам как е сравнено със Sony и Samsung, но сравнено с iPhone 5, G3 е по-добър. Там, където iPhone губи сигнала, G3 е на една чертичка (и работи).

Това, което ми прави впечатление е, че обратно на горното, G3 приема по-слабо сигнала на оператора. Там, където G3 губи сигнал, iPhone 5 има, макар и слаб.
Цитирай
#35

Има отворена тема във връзка с ъпдейта, моля обсъждайте го в нея! Последните мнения бяха преместени там.
Тук евентуално може да споделите дали се е, или не се е оправил проблема със самоизключването след ъпдейта.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#36

В последните няколко мнения от хда се твърди че има подобрения но проблема с изкл. си остава

"LG G3 - 3/32GB
V10e-EUR-xxx - no more overheating, or automatic lowering brightness.Resolved the problem of overheating."

"I can confirm that v10e doesn't fix the shutdown issue. A few minutes ago while I was using FB app the screen turned off (normally) and when I tried to wake the phone it was dead and I had to use the power button.
Also the phone doesn't get so hot anymore. No change with performance.
Int D855 3GB."

Споделяйте как е при вас след ъпдейта.




Ericsson GA 628 > Ericsson R320 > Sony Ericsson T630 > Sony Ericsson K800i > HTC HD2 > Samsung Galaxy Note 4
Цитирай
#37

При мен след ъпдейта телефона се държи много добре,като че ли стана още по-плавен . Единственето което забелязвам е , че като загреее малко телефона и си намалява яркоста сам до 90% . Много ме дразни това..... При вас как е .
Цитирай
#38

Аз разлика след ъпдейта не намирам. Ползвам Next Launcher, може да е заради това, а може и да е защото не съм му свикнал още на телефона и да не ми прави впечатление. Относно намаляването на яркоста, до сега не ми го е правил. Не съм успявал да го загрея много, макар, че от време на време разцъквам по някоя игричка. По форумите пише, че след определено загряване яркостта може да намалее, но това е от преди последния ъпдейт, т.е. няма общо с него.
Цитирай
#39

Имам чувството , че след ъпдейта , като че ли батерията се разрежда по-бавно , но може и да се дължи на няколкото вече зареждания .

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай
#40

Някой който е имал проблем със самоизключването да сподели как е след ъпдейта !

Samsung Galaxy S9 ,Samsung Galaxy tab S3 9.7
Цитирай
#41

kukataedno написа:Някой който е имал проблем със самоизключването да сподели как е след ъпдейта !

Не съм има проблеми със самоизключване, преди и след Ъпдейта Smile

        
Цитирай
#42

Аз имам достъп до 3 G3-ки и нито едната няма проблем с това изключване ,много странно как се появява само при някои бройки .
Цитирай
#43

При мен след ъпдейта се получи едно изключване вчера, когато пътувах в участък със слаб обхват. Проведох два разговора като втория аз го бях набрал и след като затворих телефона угасна. Трябваше да изкарам батерията и пак да го включа. Общо взето всичките ми гасения общо 5-6 на брой са били когато обхвата е бил слаб и батерията под 50%. Това ми е първото самоизключване след ъпдейта. Винаги ми се е налагало да извадя батерията. Да видим дали скоро ще пуснат ъпдейт, с който да го оправят. Не ми се връща за гаранция, защото така като гледам може да ми дадат някой, който е по-зле. За сега ще изчакам да излезе окончателно решение от LG.

LG G3 32GB
Цитирай
#44

Цитат от хда девелоперс:

"After upgrading to V10g, the auto shutdown is gone.
New problem is auto reboot...XD
My G3 auto reboot twice in the past 24 hours.
To check whether your G3 has auto reboot or not, just check the booting time." :facepalm:

След 2 ъпдейта проблема все още не е решен.




Ericsson GA 628 > Ericsson R320 > Sony Ericsson T630 > Sony Ericsson K800i > HTC HD2 > Samsung Galaxy Note 4
Цитирай
#45

еми това е софтуерен проблем и не се случва с всеки г3,за разлика от други много известни апарати поне не ни пукат батерии или умират платки
Цитирай
#46

Мдааа и моя се ресна на малко батерия Rock

LG G3 White
Цитирай
#47

oxy2 написа:еми това е софтуерен проблем и не се случва с всеки г3,за разлика от други много известни апарати поне не ни пукат батерии или умират платки

Батерии пукаха само на първата партида, и ако батерията можеш сам да си я смениш, софта няма да успееш да си го пренапишеш. Още повече като чета дори и след ъпдейт проблема остава... може да не е софтуер

в момента Samsung Galaxy S22 и Galaxy Tab S6
Цитирай
#48

За сега засякох само 1 рестарт не помня точно на колко процента беше батерията с точност, но мисля че беше около 40%-50% и след това не се е случвало отново.
Off topic:
А снощи ми направи един проблем и не можех да си отключа телефона беше ми пуснат "facebook messenger-a" получих съобщение и съответно реших да го проверя, но когато се опитах да го отключа просто екрана светна и след 1 секунда може и по-малко пак изгасна и така няколко неуспешни опита и реших да го рестартирам, което пак си беше предизвикателство при положение че имах 1 секунда да натисна "power off" и след това "ok" но успях и се оправи до момента не го е правил отново и се надявам да не го прави.Ако сте имали подобен проблем моля споделете : )

LG G3 32GB
Цитирай
#49

При мен имаше две изключвания преди последния ъпдейт. След това не е имало никакви проблеми.
Цитирай
#50

При мен след последния ъпдейт спря да се изключва, но за сметка на това почна да се рестартира средно по 1 до 2 пъти на ден независимо от оставащия заряд на батерията.

LG G3 32GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)