Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Самоизключване - Проблем може би с батерията.
#51

След връщане на фабричните настройки би трябвало да ги няма тези аномалии.
Цитирай
Аксесоари
#52

вече нямаме самоизключване,сега си имаме саморестартиране Smile
Цитирай
#53

oxy2 написа:вече нямаме самоизключване,сега си имаме саморестартиране Smile

Да и то по няколко пъти на ден, понякога...

LG G3 32GB
Цитирай
#54

Казах ви...

LG Optimus 2x - SGS III - SGS5 : ))
Цитирай
#55

Интересно на какво се дължи. Аз имам телефона над 1 месец и нямам никакви рестарти и п.р.

П.С Да не дърпам дявола за опашката де :whistle:

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#56

Е по-добре от изключване.
Цитирай
#57

На мен ми се случи веднъж рестарта и изключването веднъж и после update и после но проблемо Lock

LG G3 White
Цитирай
#58

и аз в самото начало имах 1 изключване,сега съм с 10j и засега нямам никакви такива неща
Цитирай
#59

Днес имах едно изключване. Говорих по телефона и след като затворих телефона угасна. Трябваше да изкарам батерията, за да мога да го включа. Обхвата беше слаб. Мрежата мисля, че беше G или Е показваше. До сега винаги при по-слаб сигнал се е самоизключвал. С 10h съм в момента и това първото ми изключване с тази версия.

LG G3 32GB
Цитирай
#60

Здравейте!
Продължават ли да ви се изключват\ рестартират телефончетата?
И някой не го ли е носил гаранционно в сервиз? Утре ще преподписвам с глобул и съм решил да си го взема от там, и малко ме притеснява този проблем.
Поздрави!

LG V30
Цитирай
#61

аз съм с 10j и нямам нито загряване,нито самоизключвания
Цитирай
#62

oxy2 написа:аз съм с 10j и нямам нито загряване,нито самоизключвания
Сам ли си го флашнал или ти дойде като ъпдейт? В xda също хвалят 10j като най-доброто за сега.

LG V30
Цитирай
#63

флашнах си го,става много лесно Smile
Цитирай
#64

Здравейте, знам че вече има такава тема но да попитам случва ли се вече нещо от горепосочените с D885 и батерията правила ли е някакви проблеми, като бавно зареждане или много бързо отзареждане.
Цитирай
#65

това пък с батерита за първи път чувам,d855 ли имаш предвид или наистина 885,което не знам кой модел е
Цитирай
#66

дa d885 който се продава в българия
Цитирай
#67

е щом толкова си сигурен че е 885,значи не си за този раздел,търси информация другаде,нашия модел се води lg g3 d855,официално продаващ се и в България
Цитирай
#68

Днес си взех и аз телефон от Глобул и утре ще ходя да го връщам. След като пусна два пъти подред Antutu и се рестартира. А преди това ми се рестартира 2 пъти без да е натоварен процесора или температурата да е висока. Много съм разочарован. Добре, че не продадох С5-ицата Smile
И още нещо забелязах. Батерията има някаква вдлъбнатина в долян ляв ъгъл. Както на тази снимка: http://www.raqwe.com/wp-content/uploads/...com-02.jpg

При вас има ли такава вдлъбнатина?
Цитирай
#69

svet999 написа:Днес си взех и аз телефон от Глобул и утре ще ходя да го връщам. След като пусна два пъти подред Antutu и се рестартира. А преди това ми се рестартира 2 пъти без да е натоварен процесора или температурата да е висока. Много съм разочарован. Добре, че не продадох С5-ицата Smile
И още нещо забелязах. Батерията има някаква вдлъбнатина в долян ляв ъгъл. Както на тази снимка: http://www.raqwe.com/wp-content/uploads/...com-02.jpg

При вас има ли такава вдлъбнатина?


На моята батерия също има такава вдлъбнатина.От Мтел е моя,иначе не се е рестартирал самоволно.С V10h съм.

Huawei Mate 10 Lite
Цитирай
#70

ц
svet999 написа:Днес си взех и аз телефон от Глобул и утре ще ходя да го връщам. След като пусна два пъти подред Antutu и се рестартира. А преди това ми се рестартира 2 пъти без да е натоварен процесора или температурата да е висока. Много съм разочарован. Добре, че не продадох С5-ицата Smile
И още нещо забелязах. Батерията има някаква вдлъбнатина в долян ляв ъгъл. Както на тази снимка: http://www.raqwe.com/wp-content/uploads/...com-02.jpg

При вас има ли такава вдлъбнатина?
по добре го върни като е рано,този телефон не става за антуту ползване,иначе отдавна оправиха проблема с самоизключванията
Цитирай
#71

Не са го оправили поне при мен още се самоизключва с 10h

LG G3 32GB
Цитирай
#72

При мен също имаше такава вдлъбнатина на батерията, но още на другия ден ми я смениха. Иначе не имало изключване или рестартиране до сега. Явно е само при някои бройки.
Цитирай
#73

След последния ъпдейт проблема с рестарта изчезна, телефона загрява по - малко и така..., обаче има един интересен лаг. Когато затворя дадено приложение, после го изчистя от последно използвани и отворя някоя папка да кажем с група от приложения. Изисква поне 1 сек. да се появят всичките в папката. Аз си го обяснявам с чистене на рам паметта всеки път когато трия последните използвани приложения, тъй като в G3 вече няма опцията на периоди да чисти рам както при G2. Междо другото и моята батерия има малка деформация, но мисля че това не е от значение.

LG G3 32GB
Цитирай
#74

Не е нередност с батерията. Моя телефон го смениха и новата има подобна вдлъбнатина. След смяната се оправи и рестартирането. Просто от Глобул ми бяха дали върнат телефон. Добре, че човъркам повече, че да разбера в тридневния период за проблема.
Цитирай
#75

svet999 написа:Просто от Глобул ми бяха дали върнат телефон. Добре, че човъркам повече, че да разбера в тридневния период за проблема.
неотваряна кутия и пак върнат телефон,така ли?или не си гледал кутията
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)