Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Самоизключване - Проблем може би с батерията.
#76

За 2ри път тел ми се изключва от нищото за последните няколко дена. При условие че преди никога не го е правил. Днеска през ноща след първото изключване като изкарах батерията и я сложих обратно се оправи, но след 1 час направи същия номер и умря тотално. Пробвах с друга батерия и тел тръгна веднага. Сега дърпам последния ъпдейт и ще пиша ако прави пак парчета. Усещам обаче че в най скоро време ще посетя сервиза на Глобул :wall:

LG G3 32GB
Цитирай
Аксесоари
#77

oxy2 написа:
svet999 написа:Просто от Глобул ми бяха дали върнат телефон. Добре, че човъркам повече, че да разбера в тридневния период за проблема.
неотваряна кутия и пак върнат телефон,така ли?или не си гледал кутията

За кутията не съм сигурен. Първият телефон при ъпдейта на софтуера актуализира само една версия до последната. А втория, който ми дадоха ъпдейтна 4 или 5 версии.

Иначе телефона беше с лепенките, но липсваха малките лепенки отстрани.
Цитирай
#78

Само за статистиката - от юли съм с този телефон и не съм имал проблеми със самоволни рестарти и/или изключвания.
Относно батерията - браузване, много мейли и телефония, включени постоянно блутче (заради колата), синхро, уайфай, данни, местоположение - спокойно ден и половина (на практика два работни дни). Само дето не играя игри, но съществено загряване не бих отбелязал.
Пожелавам успех на колегите с проблемни апарати, но едва ли е уместно да се правят генерални заключения поради единични случаи - имам наблюдения върху поведението и на други телефони от същия модел.
Цитирай
#79

И аз да кажа,че и моят е от Юли месец и до сега не съм имал нито един рестарт или изключване!!!!Титан 16ГБ от виваком.
Да чукам на дърво всичко е Ок.

         Samsung i9000 Galaxy S------Asus Memo Pad HD 7-------LG G3 16GB TITAN Marshmallow 6.0 [stock 30n+Xceed kernel]
Цитирай
#80

Искам да попитам притежателите на G3 закупили телефона през последните 1 - 2 седмици, дали са имали проблемите посочени от темата за самоизключването / саморестартирането?

Предполагам, че техните бройки би трябвало да са от по-нова партида, в която ми е интересно дали е решен проблема.

Също така за тези които притежават проблемни бройки четох, че проблема се решавал, като се изключи геотагването на снимките?!?




Ericsson GA 628 > Ericsson R320 > Sony Ericsson T630 > Sony Ericsson K800i > HTC HD2 > Samsung Galaxy Note 4
Цитирай
#81

HTC_HD2 написа:Искам да попитам притежателите на G3 закупили телефона през последните 1 - 2 седмици, дали са имали проблемите посочени от темата за самоизключването / саморестартирането?

Предполагам, че техните бройки би трябвало да са от по-нова партида, в която ми е интересно дали е решен проблема.

Също така за тези които притежават проблемни бройки четох, че проблема се решавал, като се изключи геотагването на снимките?!?


Моя е от един месец и нямам такъв проблем с рестартиране и самоизключване . Геотагването ми е включено .

HUAWEI NOVA 5T
Цитирай
#82

Моят е от първите, закупен от Технотата. След вторият ъпдейт (преди 2-3 мес.) този пробем бе решен. Всичко е включено!

Samsung Galaxy S10+     Samsung Galaxy Note 10+  
HUAWEI Mediapad M5 10.8" LTE
Цитирай
#83

Това нормално ли е,питам ,защото не съм мн наясно
Цитирай
#84

Явно наистина проблема със самоизключването и рестартирането съществува, защото не само тук , но и в много чужди форуми се тръби за това. Въпроса е следния ....дали проблема е наличен само при първите партиди на телефона или се проявява и в последните. За съжаление няма изказано мнение от хора закупили телефона през последния месец.....А така като гледам и от LG не са излезли официално със становище по въпроса. Жалко... с нетърпение чаках да дойде 30 октомври, защото от днес имам право да взема от Виваком телефон на изплащане, и точно си мислех да се обзаведа с G3. Но май ще поизчакам Smile

xiaomi 13
Цитирай
#85

това си беше чисто софтуерен проблем,който оправиха още отдавна.ако не те кефи Г3,пробвай ноут 4 или изчакай некс 6
Цитирай
#86

Абе така като гледам още има хора които се оплакват... Първия пост на тази страница е от 12-ти октомври, което съвсем не е отдавна. А телефона много ми харесва

xiaomi 13
Цитирай
#87

абе не ми се занимава да ти обяснявам ,точно в този пост колегата пише че не го е ъпдейтнал.заеби,бъгав е.
Цитирай
#88

Е...аз ще съм ти благодарен ако обясниш....за да отпаднат притесненията ми, защото наистина телефона много ми харесва

xiaomi 13
Цитирай
#89

Моя е от първите в Мтел и до онзи ден нито е забивал нито се беше самоизключвал , но онзи ден при приключване на разговор по Вайбър се изключи и не искаше да се включи от бутона докато не му ръгнах зарядното , въпреки ,че батерията беше над 40% . От тогава си е пак ОК , аз го отдавам на бъгавия Вайбър , който при други телефони ми е правил подобни мизерии.
ПП. Да добавя , че съм с последния официален ъпдейт .

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай
#90

Телефона ми е на 14-си дни D855 32GB Версия на софтуера V10i-EUR-XX До момента ми е правил този проблем около 4-5 пъти при положение че съм му правил 2 или 3 хард ресета след последния ъпдейт. който го направих след 1-вото включване на телефона.
Цитирай
#91

Vasilii-Zaicev написа:Телефона ми е на 14-си дни D855 32GB Версия на софтуера V10i-EUR-XX До момента ми е правил този проблем около 4-5 пъти при положение че съм му правил 2 или 3 хард ресета след последния ъпдейт. който го направих след 1-вото включване на телефона.

От къде го закупи?




Ericsson GA 628 > Ericsson R320 > Sony Ericsson T630 > Sony Ericsson K800i > HTC HD2 > Samsung Galaxy Note 4
Цитирай
#92

Телефонът е закупен във Варна от магазин за телефони, който не е на мобилен оператор!
Цитирай
#93

смяташ ли да го водиш на сервиз ....почетох малко и в няколко чужди форума, както и в нашия и ми направи впечатление че за този проблем сигнализират само притежателите на 32 гб версия...или поне не засякох никой с 16-ка да споделил за такива проблеми

xiaomi 13
Цитирай
#94

kalinaki написа:и ми направи впечатление че за този проблем сигнализират само притежателите на 32 гб версия...или поне не засякох никой с 16-ка да споделил за такива проблеми

С 32 съм и никога не ми е правил какъвто и да е проблем.

★Mi 9Т, 6/64★
Цитирай
#95

artmika написа:
kalinaki написа:и ми направи впечатление че за този проблем сигнализират само притежателите на 32 гб версия...или поне не засякох никой с 16-ка да споделил за такива проблеми

С 32 съм и никога не ми е правил какъвто и да е проблем.
И на мен да чукна на дърво!
Цитирай
#96

От 3-4 дни съм с телефон закупен от Мтел и не съм се сблъсквал с горепосочените проблеми. След като купих телефона и го включих имаше 2 ъпдейта за инсталиране Wink

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#97

Аз имам един въпрос защо батерията ми пада супер бързо и то при нормално ползване до 2 чеса на обяд едвам издържа
Цитирай
#98

sami96 написа:Аз имам един въпрос защо батерията ми пада супер бързо и то при нормално ползване до 2 чеса на обяд едвам издържа

От колко време имаш телефона? Smile

★Mi 9Т, 6/64★
Цитирай
#99

Ами от юли месец
Цитирай

От месец юли съм с телефона и нямам рестарти и т. н. Но днес една позната с G3 от месец ми се оплака, че се самоизключвал 3-4 пъти.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)