Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★ FAQ ★ Samsung Google Nexus S [Въпроси && Отговори] -update 31.12

Мога ли някак да скрия албумите на гоогле, които се показват в галерията?
Цитирай
Аксесоари

Руутнах си телефона вчера и опитах се да му флашна тези Гаппс от първия пост на тази тема https://www.androidbg.com/forum/topic487...1root.html, но не стана и ми излизаше ерора Android keyboard has stopped. Направих каквото бяхте предложили да направи preslav91 (да флашне старите Гаппс от линка на с4е), но като ребуутнах телефона все още бях с тези от първия пост, които не ми работеха. Опитах се да флашна едни други от XDA developers, но стях нон стоп имах ерора Launcher has stopped.Отново се опитах да флашна старите Гаппс пак без ефект. След това фактори ресетнах тела през recovery-то и му флашнах старите Гаппс. Сега като го включа нямам работеща клавиатура (не мога да си напиша гуугле акаунта) и като скипна всички неща, които се задават след wipe на телефона и цъкна Finish, нон стоп ми изписва Launcher has stopped. Сега съм го изключил и ви пиша, за да ви помоля за помощ. Хрумва ли ви начин да го оправя? Благодаря предварително.

Google Nexus S | Rooted | CyanogenMod 10.1
HTC One | Stock Android 4.4.2
Цитирай

Оправих се! направих фактори ресет през recovery-то и си флашнах CM10 и се оправи.

Google Nexus S | Rooted | CyanogenMod 10.1
HTC One | Stock Android 4.4.2
Цитирай

здравейте имам въпрос когато направя wipe data/factory reset ; format system трие ли се backup-a?!?!

Phone History:Motorola V270,Sony Ericsson K510,Sony Ericsson k530i,Sony Ericsson K550i,Nokia 5530,Mtel A100 and APPLE IPOD TOUCH 8GB>>>Samsung Google Nexus S
Цитирай

Отговориха ти вече в другата тема. Confusedtupid:

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Здравейте, от скоро съм със samsung nexus S и все още го разучавам, но въпреки усиленото ми търсене така и не разбрах как бих могла да си сложа за звънене мелодия различна от тези на самия телефон. Прегледах и предните въпроси и отговори, но нямаше точен отговор на въпроса. Благодаря предварително.
Цитирай

просто си пускаш песента с player-a, натискаш Menu Button -> Set as Ringtone.

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)