Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★ FAQ ★ Samsung Google Nexus S [Въпроси && Отговори] -update 31.12
#76

това е от ром-а, опитай сега с ICS и ще се пенсионираш. С 2.3.6 съм със средна скорост 6мб/с, даже до 10 съм стигал, като бях с ICS над 2 не съм видял.!

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай
Аксесоари
#77

Здравейте отскоро имам телефона(това не пречи да го изтърва 1 път,но нищо).
Много съм доволен,но имам следния въпрос.Вмомента съм със аднроид 2.3.3 искам да ъпдейтна телефона на 4.Х(сандвича).Пробвах веднър ръчно ,но инсталацията стига да половина и спира.
Как да го ъпдейтна така,че да е безпопасно и телефона да си остане легален ?
Много благодаря предварително. :thumbup:
Цитирай
#78

я кажи, как си пробвал ?

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай
#79

s3v3n написа:я кажи, как си пробвал ?
Ръчно със power i volume бутоните със зип файл видян тук във форума.
При внимателно спазване на инструкцийте, стигнах до инсталация и там стига бързо до полвина и се реска .След това съм пак със старата операционна.
Цитирай
#80

Съжалявам за тъпия въпрос, но съм малко невеж относно ресетове и т.н. Мога ли да направя бекъп на два андроид маркет акаунта и ако мога, как да го направя?...просто искам да ресна нексуса, а пък имам платени приложения и в двата акаунта (с андроид 4.0.3 съм, ако е от значение). Благодаря предварително.

Google Nexus S | Rooted | CyanogenMod 10.1
HTC One | Stock Android 4.4.2
Цитирай
#81

Здравейте имам следното питане качих новият Ice Cream Sandwich 4.0.3 но съм много не доволен. Много ниска е яркостта на дисплеят бързо пада батерията и е бавен та както и да е когато се опитам да вляза в рековери мод нищо не става телефона просто се рестартира и немога да кача нов ром и незнам какво да направя помогнете.
Цитирай
#82

plamen031 написа:Съжалявам за тъпия въпрос, но съм малко невеж относно ресетове и т.н. Мога ли да направя бекъп на два андроид маркет акаунта и ако мога, как да го направя?...просто искам да ресна нексуса, а пък имам платени приложения и в двата акаунта (с андроид 4.0.3 съм, ако е от значение). Благодаря предварително.
не е нужно да правиш бекъп, след като ресетнеш нексуса просто влизаш в двата акаунта и сваляш приложенията от ново, ако те не е свалят автоматично. След като свалиш приложенията от единия акаунт, влизаш в маркета, цъкаш Menu Button и даваш Accounts, за да смениш и да влезеш в маркета през другия акаунт, за да си свалиш и неговите приложения Smile

sh0lev написа:Здравейте имам следното питане качих новият Ice Cream Sandwich 4.0.3 но съм много не доволен. Много ниска е яркостта на дисплеят бързо пада батерията и е бавен та както и да е когато се опитам да вляза в рековери мод нищо не става телефона просто се рестартира и немога да кача нов ром и незнам какво да направя помогнете.
имал ли си руут преди това ? ако си имал, значи просто трябва да си флашнеш рековърито и после супер юзъра Smile след това влизаш в /etc намираш файла instal-recovery.sh и го преименуваш на instal-recovery.sh.bak, след това пак флашваш САМО рековърито и имаш CWM + superuser a.k.a. руутнат телефон и можеш да си правиш каквото искаш с ROM-овете и т.н.
EDIT: Добавям SU.zip файла, който трябва да флашнеш през CWM Smile

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай
#83

s3v3n
не е нужно да правиш бекъп, след като ресетнеш нексуса просто влизаш в двата акаунта и сваляш приложенията от ново, ако те не е свалят автоматично. След като свалиш приложенията от единия акаунт, влизаш в маркета, цъкаш Menu Button и даваш Accounts, за да смениш и да влезеш в маркета през другия акаунт, за да си свалиш и неговите приложения Smile

ааа само да попитам тогава значи няма значение дали има тикче на Back up my data и какво съм избрал на Back up account нали?

Google Nexus S | Rooted | CyanogenMod 10.1
HTC One | Stock Android 4.4.2
Цитирай
#84

Здравейте колеги имам Nexus искам да сложа 4.0.3 но не става бях с 2.3.4 и с помощ на колегите в горните постове го упдейтнах до 2.3.6. Влизам в менюто опитвам да сваля упдейта но не става казва ми, че за момента съм с най доброто. Опитах и чрез упдейта от 1ва страница на тази тема почва да инсталира и след секунди ми изписва, че инсталацията абортира.
Какво да направя за да сложа пача ?

SAMSUNG Galaxy S III 4.0.4 and Mercedes E class = Good Job ! ! !
Изкупувам Сребро с проба 925 и 999 за повече информация на лични ! ! !
Цитирай
#85

Реснах нексуса и сега не ми показва опжията за задаване на мои песни като мелодия за звънене нито от настройките, нито като задържа на песен. Какво да правя?

Google Nexus S | Rooted | CyanogenMod 10.1
HTC One | Stock Android 4.4.2
Цитирай
#86

ето как се оправих:
http://www.androidpit.com/en/android/for...g-Galaxy-S
няма значение, че тук става въпрос за галакси с...просто, както пише, ти трябва друг плейър, в който да има опцията, а за първия начин не знам Smile

Google Nexus S | Rooted | CyanogenMod 10.1
HTC One | Stock Android 4.4.2
Цитирай
#87

plamen031 написа:s3v3n
не е нужно да правиш бекъп, след като ресетнеш нексуса просто влизаш в двата акаунта и сваляш приложенията от ново, ако те не е свалят автоматично. След като свалиш приложенията от единия акаунт, влизаш в маркета, цъкаш Menu Button и даваш Accounts, за да смениш и да влезеш в маркета през другия акаунт, за да си свалиш и неговите приложения Smile

ааа само да попитам тогава значи няма значение дали има тикче на Back up my data и какво съм избрал на Back up account нали?
като влезеш в сайта на маркета от компютър и виждаш приложенията, в най-лошият случай ще трябва от там да ги инсталиташ и като се вържеш към wifi да ти се свалят на телефона, НО провери дали приложенията ти са видими на маркет сайта. влизаш в сайта и после на My Appps или нещо от сорта до търсачката)

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай
#88

Верно обаче при мен скороста не се качва повече от 1.30 мб като прехвърлям от пц на телефона тап филм

Nexus S
ICS
Цитирай
#89

а някой успявал ли е да си качи MC3 fallen nation на телефона при мен фейлва нещо, като инсталирам апк-то и почва да забива преди да влезе още в играта и се пуска наново и наново..

Nexus S
ICS
Цитирай
#90

plamen031 написа:ето как се оправих:
http://www.androidpit.com/en/android/for...g-Galaxy-S
няма значение, че тук става въпрос за галакси с...просто, както пише, ти трябва друг плейър, в който да има опцията, а за първия начин не знам Smile
Радвам се, че си се оправил. Имам и аз папка медия, но там единствено се намира нотификацията на фейсбук приложението. Рингтоуновете ми са в папка рингтоунс извън папка медия в главната директория на сд дялът. Smile

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай
#91

Само аз ли мисля че качеството на снимките които заснема нексуса под 4.0.3 сa дарстично по-лоши от 2.3.x

a1429 (p1000; i9020; n7000; i9300)
Цитирай
#92

Има ли някого (освен мен) ,на когото да му крашва YouTube?...днес ми се случва постоянно...и ми ги няма Subscription-ите...

Google Nexus S | Rooted | CyanogenMod 10.1
HTC One | Stock Android 4.4.2
Цитирай
#93

plamen031 написа:Има ли някого (освен мен) ,на когото да му крашва YouTube?...днес ми се случва постоянно...и ми ги няма Subscription-ите...
Ютуба рядко го ползвам, но колкото пъти да съм го ползвал, не е имало проблем.

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай
#94

Same here, ползвам го от време на време, но не съм имал проблем. Ако не ползваш YouTube за музика, а просто за гледане на клипове, препоръчвам application-а на Vimeo. Подборът е страхотен, има чудесни неща за гледане и е в пъти по-приятен за използване от YouTube, за мен поне. Smile

Nexus 5, Franco Kernel + Stock / Nexus S, Jelly Shot / Nexus 7 2012, Lean Kernel
Цитирай
#95

plamen031 написа:Има ли някого (освен мен) ,на когото да му крашва YouTube?...днес ми се случва постоянно...и ми ги няма Subscription-ите...
аз го ползвам по 2 часа на ден и нямам проблеми , кажи с коя версия на андроид си и дали имаш руут и сменен ром Smile

Подписът е променен от екипа на АндроидБГ
Цитирай
#96

Да попитам, дали на някой му се е случвало нещо подобно. Имам блуетут донгъл(доста старичък) за настолката. Реших онзи ден да си метна едно apk чрез блуетута(че ме домързя да му слагам кабела), и за мое огромно учудване не успях да прехвърля. Преди това с този донгъл съм си прехвърлял снимки и пдф и не е имало проблем. Та се чудех, дали проблема е в донгъла(понеже е старичък) или не е възможно да се прехвърлят apk по този начин.
Някой да има мнение по въпроса? Smile

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай
#97

Според мен е по-вероятно да не си успял понеже е apk. Пробвай да го зипнеш и после да го прехвърлиш, ако и така не успееш вероятно е хардуерно.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#98

emski_vas написа:Според мен е по-вероятно да не си успял понеже е apk. Пробвай да го зипнеш и после да го прехвърлиш, ако и така не успееш вероятно е хардуерно.
Със zip няма проблеми. По скоро ме учуди факта, че не може да се изпраща незипнато apk. Smile

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай
#99

Да има такова ограничение в повечето стокови ромове. И аз се учудих отначало, но сега си зипвам и няма проблеми. И на мен ми е чудна идеята, имайки предвид, че има лесна вратичка, но .....

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай

splendor написа:Да попитам, дали на някой му се е случвало нещо подобно. Имам блуетут донгъл(доста старичък) за настолката. Реших онзи ден да си метна едно apk чрез блуетута(че ме домързя да му слагам кабела), и за мое огромно учудване не успях да прехвърля. Преди това с този донгъл съм си прехвърлял снимки и пдф и не е имало проблем. Та се чудех, дали проблема е в донгъла(понеже е старичък) или не е възможно да се прехвърлят apk по този начин.
Някой да има мнение по въпроса? Smile
с 2.3.6 няма проблеми за прехвърляне от и към телефона на апк файлове, снимки, мп3 и т.н.
аз ползвам bluetooth file transfer. Иначе съм му дал пълни права на телефона за достъп през блутуут към лаптопа. Пробвай през телефона да копираш от например десктопа ти апк-то в телефона. Аз обикновено така правя и няма проблем Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)