Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официален 4.2.2 - България
#1

Колеги, каква изненада! Бях с CM 11, добре работеше, но бързо ми падаше батерията. Имам официалния 4.0.3. за България и викам чакай да видя тая официалната как ще работи. Слагам я през ODIN и в момента в който таблета се свърза с мрежата показа, че има нова актуализация на софтуера. Помислих, че е до 4.1.2 - 729mb , но като се свали и чета 4.2.2. Таблета работи супер. Странното е, че в sammobile я няма, за Kies не съм гледал. Виваком ми е мобилния оператор, но това не е от съществено значение.
Цитирай
Аксесоари
#2

Tasho2255 написа:Колеги, каква изненада! Бях с CM 11, добре работеше, но бързо ми падаше батерията. Имам официалния 4.0.3. за България и викам чакай да видя тая официалната как ще работи. Слагам я през ODIN и в момента в който таблета се свърза с мрежата показа, че има нова актуализация на софтуера. Помислих, че е до 4.1.2 - 729mb , но като се свали и чета 4.2.2. Таблета работи супер. Странното е, че в sammobile я няма, за Kies не съм гледал. Виваком ми е мобилния оператор, но това не е от съществено значение.
И как я свали аз не я намирам ?
Цитирай
#3

Не знам, в момента в който се включи след преинсталацията с Один, попита ме за регистрация на устройството и изведнъж излезна прозорец и ми каза, че е налична актуализация на софтуера. Аз помислих, че е 4.1.2, но се оказа 4.2.2.
Цитирай
#4

Да питам в тази моя тема - този ром за България ли е :

Номер на компилацията - JDQ39.P5100XXDNA1
Версия на основната честота - P5100XXDMG1
Цитирай
#5

Малко си правих експерименти тия дни и се оказа, че рома който е за Виваком в смисъл таблета се продава с този ром в магазините им има актуализация до 4.2.2. Този, който е на Глобул/констатирах го приложенията на Глобул интегрирани в рома/ - няма. И си намира актуализацията на момента Вивакомския.
Цитирай
#6

Аз имам Вивакомски и не намирам нищо. И в Саммобайл няма за България.

Galaxy S 24 ultra
Цитирай
#7

Просто вече съм тотално разочарован с това чакане на 4.2 за глобул

Samsung Galaxy tab 2 10.1 p-5100 white <------> Samsung Galaxy S III white and S V white
The world of samsung....
Цитирай
#8

Дали до Нова Година ще ни огрее с 4.2.2 , дълбоко се съмнявам.....
Аааа то днес е излязло и за Узбекистан.....
Цитирай
#9

Не можах и аз да дочакам 4.2.2 и си сложих с помоща на форума и на 'rado_8' Official 4.2.2 за Франция и за сега съм доволен, но има много неща които скрити и сега ги разучавам. Благодаря на форума, тук научих много неща и още мисля да науча тук.Тъй като гледам малко хора останахме с работещи таблети, но всяко мнение тук е ценно. Смело си качайте 4.2.2 има БГ меню, но и като всяко ново има доста неизвестни....
Цитирай
#10

От тук може да изтеглите всички Official Firmware за GT-P5100:  http://android-recovery.info/143/firmwar...Tab+2+10.1
Цитирай
#11

Предпочитам 4.1.2

Nokia 8
Цитирай
#12

'ivanrd' и на мен 4.2.2 не ми харесва много, но хабер си нямам от 4.1.2 по-добра ли е ?
Цитирай
#13

Понеже 'ivanrd' каза, че v.4.1.2 е по-добра от 4.2.2 реших да я опитам. От сайта който съм посочил 2 поста нагоре реших да я изтегля, но не видях държава в която да има БГ меню и изтеглих за EUR (понеже знам, че има) v.4.0.3 като очаквах, че ще има update до 4.0.4 каква то е в момента за България. Наистина почна да се обновява, но какво ми беше учудването като стана 4.2.2 и сега имам Official ROM за България.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)