Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Инсталиране на български език (в 6ти пост)
#1

Здравейте,вече съм собственик на този невероятен телефон.Въпрос-от къде да изтегля меню на български език?
Предварително Благодаря/
Цитирай
Аксесоари
#2

Becko1972 написа:Здравейте,вече съм собственик на този невероятен телефон.Въпрос-от къде да изтегля меню на български език?
Предварително Благодаря/
Първо не си писал от къде е внесен. В общи линий не можеш да имаш българско меню.
Цитирай
#3

Живея в Испания,взех го днес,има испански,френски,немски,английски и португалски.
Цитирай
#4

Becko1972 написа:Живея в Испания,взех го днес,има испански,френски,немски,английски и португалски.
Не може да има БГ меню. Можеш да свалиш БГ клавиатура от Google Play, но тя ще става за писане. Можеш да сложиш Бг меню, но трябва да руутнеш. Не си струва. Сигурно има 2 год. гаранция, а с руутване веднага я губиш.
Цитирай
#5

Опитай това:
https://forum.androidbg.com/showthread.p...#pid971749
Не е гаранция, че ще помогне, но... знае ли човек.
Цитирай
#6

Колеги здравейте, искам да споделя как успях да си кача БГ-меню без рут. Първо пробвах начина на колегата bobytsekov, но нещо не се получи.   Моят начин е почити съшия, но по-лесен. С два клика в командния прозорец без да се пише нищо в него. Цялото меню и стоковите програми стават на БГ, дори и някои които съм инсталирал допълнително. Цялата работа става с Locale More Pro ( има я в Плей сторе-то, но аз съм я сложил в архива ) и adb в което има и run.bat-файл.

ВАЖНО Трябва да имате инсталирани на компютъра драйвери за телефона.

1. Сваляте архива от тук:

2. Инсталирате на телефона Locale More Pro.

3. Включвате телефона с USB-кабел към компютъра и активирате USB debugging на телефона.

4. Отваряте папка adb и стартирате run.bat-файла.

5. Ще се отвори command window ( cmd.exe ) и ще ви подкани да натиснете произволен клавиш, за да  продължите ( Press any key to continue.....). Съответно вие потвърждавате, след което ще излезе
отново това съобщение, отново натискате произволен клавиш и прозореца се затваря.

6. Отваряте Locale More Pro на телефона и избирате Български.

7. Откачате телефона от кабела и го рестартирате за всеки случай, и сте готови.

Дано да съм бил полезен. Успех

Galaxy S9+/128GB: 9.0 Galaxy S8+: 8.0 Galaxy S7 edge: 7.0
HTC One М8: 6.0 HTC One X: 4.4.2


Цитирай
#7

Благодаря колега много ми помогна! Smile
Цитирай
#8

Здравейте приятели.И аз опитах всичко описано ,но като отворя tun.bat ми изписва това:
Grand permission failed.
Please make sure your computer has installed the correct driver for your phone
Цитирай
#9

Грешка в правописа.Трябва run.bat да напишеш.

Galaxy s8
Цитирай
#10

hasi99 написа:Здравейте приятели.И аз опитах всичко описано ,но като отворя tun.bat ми изписва това:
Grand permission failed.
Please make sure your computer has installed the correct driver for your phone

Включи ли USB debugging?
3. Включвате телефона с USB-кабел към компютъра и активирате USB debugging на телефона.

Galaxy S9+/128GB: 9.0 Galaxy S8+: 8.0 Galaxy S7 edge: 7.0
HTC One М8: 6.0 HTC One X: 4.4.2


Цитирай
#11

след като си отключих менюто за да активирам прословутия дебъгинг, инсталнах последната версия на HTC Sync Manager защото тая която ползвах с One X не ми свърши работа показа ми, след няколко опита, че съм го отключил успешно и вече мода да си модвам каквото си поискам и ...... ГРЕДА избрах български език от менюто на програмата и отново ми показа какво да правя че да се сдобия с бг меню и аз упорит и глупав го направих пак като този път реснах и телефона въпреки безбожно тежкия рес който има и познайте какво стана -------> едно голямо МмМищо Confusedtupid: Dance
та нека ако някой има алтернатива да я сподели защото не се намирам в бг за да го дам и на сервиз, а на въпроси къде съм от къде е закупен телефона не виждам смисъл да отговарям защото проблема е в това че искам да си ползвам телефона на майчиния си роден език :wall:
Цитирай
#12

Колеги дали този номер ще мине при HTC ONE MAX понеже и аз няма БГ на него.Благодаря

XIAOMI MI5S..
Цитирай
#13

Няма значение какъв е телефонът, стига да е с Андроид. Wink
Цитирай
#14

Със More locale 2 не ти трябва кабел или да закачаш към комп

Motorola G5s XT1793
Цитирай
#15

Не ти трябва кабел или да закачаш към комп не само с More Locale 2, но и с всяка подобна програма, стига да имаш руут или да си с версия на Андроид по-малка от 4.2.2.
За Андроид 4.2.2 и нагоре или ти трябва руут, за да използваш подобна програма, или по някой от гореописаните начини.
Цитирай
#16

(2014-07-15, 21:49:31)bga написа:  Колеги здравейте, искам да споделя как успях да си кача БГ-меню без рут. Първо пробвах начина на колегата bobytsekov, но нещо не се получи.   Моят начин е почити съшия, но по-лесен. С два клика в командния прозорец без да се пише нищо в него. Цялото меню и стоковите програми стават на БГ, дори и някои които съм инсталирал допълнително. Цялата работа става с Locale More Pro ( има я в Плей сторе-то, но аз съм я сложил в архива ) и adb в което има и run.bat-файл.

1. Сваляте архива от тук:

2. Инсталирате на телефона Locale More Pro.

3. Включвате телефона с USB-кабел към компютъра и активирате USB debugging на телефона.

4. Отваряте папка adb и стартирате run.bat-файла.

5. Ще се отвори command window ( cmd.exe ) и ще ви подкани да натиснете произволен клавиш, за да  продължите ( Press any key to continue.....). Съответно вие потвърждавате, след което ще излезе
отново това съобщение, отново натискате произволен клавиш и прозореца се затваря.

6. Отваряте Locale More Pro на телефона и избирате Български.

7. Откачате телефона от кабела и го рестартирате за всеки случай, и сте готови.

Дано да съм бил полезен. Успех

Беше даже много полезен!Buga Благодаря! Обаче имам един въпрос. Направих въпросната операция на HTC One E8 и сега телефона си има БГ меню. Обаче, когато получи Lolipop мисля да му направя ресет и не знам дали ще остане на български или ще трябва да повтарям операцията. Имаш ли информация след ресет дали трябва да се повтаря всичко отново?

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#17

Да, ще трябва да повториш операцията.

Galaxy S9+/128GB: 9.0 Galaxy S8+: 8.0 Galaxy S7 edge: 7.0
HTC One М8: 6.0 HTC One X: 4.4.2


Цитирай
#18

Е, това е малко неприятно. Дано и на Lolipop да мине без проблем.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#19

здравейте може ли нов линк за ADB

HTC One M9/S-ОFF/Viper One M9 4.3.0
Цитирай
#20

Заповядай
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2588979

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#21

Много благодаря

HTC One M9/S-ОFF/Viper One M9 4.3.0
Цитирай
#22

(2014-07-15, 21:49:31)bga написа:  Колеги здравейте, искам да споделя как успях да си кача БГ-меню без рут. Първо пробвах начина на колегата bobytsekov, но нещо не се получи.   Моят начин е почити съшия, но по-лесен. С два клика в командния прозорец без да се пише нищо в него. Цялото меню и стоковите програми стават на БГ, дори и някои които съм инсталирал допълнително. Цялата работа става с Locale More Pro ( има я в Плей сторе-то, но аз съм я сложил в архива ) и adb в което има и run.bat-файл.

1. Сваляте архива от тук:

2. Инсталирате на телефона Locale More Pro.

3. Включвате телефона с USB-кабел към компютъра и активирате USB debugging на телефона.

4. Отваряте папка adb и стартирате run.bat-файла.

5. Ще се отвори command window ( cmd.exe ) и ще ви подкани да натиснете произволен клавиш, за да  продължите ( Press any key to continue.....). Съответно вие потвърждавате, след което ще излезе
отново това съобщение, отново натискате произволен клавиш и прозореца се затваря.

6. Отваряте Locale More Pro на телефона и избирате Български.

7. Откачате телефона от кабела и го рестартирате за всеки случай, и сте готови.

Дано да съм бил полезен. Успех

Здравей, има htc one max и се опитах  да направя тази инсталация, но когато отворя папката adp от телефона през компютъра нямам run.bat-файла. Какво да правя. помогнете .
Цитирай
#23

(2015-09-01, 19:34:11)diqn88 написа:  Здравей, има htc one max и се опитах  да направя тази инсталация, но когато отворя папката adp от телефона през компютъра нямам run.bat-файла. Какво да правя. помогнете .
Следвай този ред и обърни внимание на т.3 и 4.

1.
Инсталираш на телефона Locale More Pro.
2. Включваш телефона с USB-кабел към компютъра и активирате USB debugging на телефона.

3. adb го свляш на компютъра и го отваряш директно от него.


4.
Отваряш папка adb ( директно от компютъра ) и стартираш run.bat-файла.


5.
Ще се отвори command window ( cmd.exe ) и ще ви подкани да натиснете произволен клавиш, за да  продължите ( Press any key to continue.....). Съответно потвърждаваш, след което ще излезе
отново това съобщение, отново натискаш произволен клавиш и прозореца се затваря.
6. Отваряш Locale More Pro на телефона и избираш Български.
7. Откачаш телефона от кабела и го рестартираш за всеки случай.

Galaxy S9+/128GB: 9.0 Galaxy S8+: 8.0 Galaxy S7 edge: 7.0
HTC One М8: 6.0 HTC One X: 4.4.2


Цитирай
#24

При мен не се получава и по двата метода,може ли фаѝловете на ново някоѝ да качи моля.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#25

Заповядай
https://app.box.com/s/3flxd6nlta0lurof23mudqir1sbomek0

Galaxy S9+/128GB: 9.0 Galaxy S8+: 8.0 Galaxy S7 edge: 7.0
HTC One М8: 6.0 HTC One X: 4.4.2


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)