Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HUAWEI HONOR 6 /THE FASTEST/ - Инфо, ревю, съдействие при проблеми.

Опитай с програмата Icon Changer.
https://play.google.com/store/apps/detai...changer.ad

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
Аксесоари

(2017-05-19, 17:52:13)MeRtYy написа:  Koя икона точно?

Тази.по средата

Тази.по средата

Предпазител на бутоните

Предпазител на бутоните


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай

Здравейте. Жена ми ползва тази машинка и е много доволна от него , обаче от едно известно време прави проблеми . Понякога го прави понякога не . Като стигне батерия между 50% и 30% телефона се естартира и при включване казва че има 5 или 10% и трябва да се зарежда .
ВЪпроса е проблема софтуерен ли ще да е или просто е заминала батерията и е за смяна . Благодаря

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

Батерията е.

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай

Много благодаря за отговора .

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

Възможно е да прави такива работи батерията ако е била изложена на много студено или ако я зареждаш за кратко много често. Според мен на батерията може да ѝ има нещо само ако е надута. Ако видимо не е надута може да пробваш първо да я калибриране с някой АПК от маркета. Ако не стане направи фабрични настройки и ако пак няма никакъв положителен резултат търси проблема в батерията.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Няма как да я видя дали е надута или не понеже не мога да го отворя . Дали е седял на студено незнам мисля , че не . Колкото до краткото зареждане всичките съм ги инструктирал , че телефона се зарежда когато си даде сигнализация, че няма батерия и се зарежда до 100% . Изключвам частните случаи .
Това приложение за първи път го чувам , но ще го тествам . Въпреки че съм малко скептично настроен към това, че ще има ефект . А и в крайна сметка батерията със смяната е 35лв не е 350 .
Благодаря за насноките

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

Здравейте,

През септември 2014 година купих моя Honor 6 и го използвах до май 2015 година, т.е около 8 месеца. След това си взех друг телефон и Honor-а остана в шкафа. Включвах го през няколко месеца да видя, че работи и да проверявам за евентуални ъдпейти. Преди около 1 година реших да използвам Honor-а като служебен телефон, занесох го на сервиз, за да му сменят дисплея (естествено вървят залепени преден панел, дисплей и т.н.) и гърба, понеже бяха пострадали от изпускане и започнах да използвам телефона. До момента няколко пъти ми се случва, включително преди няколко часа, телефонът да изгасне, да не тръгва и да не иска да зарежда. След няколко часа, телефонът вече се зарежда, но батерията му е на 0% и след това се включва. Наскоро пак ми направи същия номер и май го хванах точно навреме. Телефонът не искаше да тръгне и не се зареждаше, но забелязах че е леко топъл и ми се стори леко издут. След няколко часа нямаше нито топлина, нито издуване и телефонът се зареждаше и тръгваше. Всичко това ме навежда на мисълта, че просто батерията му е заминала и е за смяна. От друга страна, тези номера ги прави само няколко пъти за около година и при различни условия - веднъж на 2-3 месеца, веднъж 2-3 пъти в рамките на 1 месец, при оставаща батерия 80-90%, при оставаща батерия 20-30%... Не знам дали има значение, но на телефона има инсталирани само ES File Explorer и един Office. Интернет му пускам само Wi-Fi и то рядко само, за да проверя за ъпдейти.

Мислех директно да го занеса за смяна на батерия, но ми се иска да видя и други мнения преди това.

едит: след няколко неуспешни опита за включване и зареждане днес, току що телефонът се включи и е на над 80% батерия...

Xiaomi Poco F3 (MIUI 14.0.11; Android 13)
Huawei MediaPad M3 8.4" (EMUI 5.0.4; Android 7.0)
Huawei Watch GT2 (FW 11.0.17.6)
Redmi Buds 4 Pro
Цитирай

Някой още ползва ли телефона? Днес свалих Call of Duty Mobile с VPN,но ми излиза някаква грешка за requirements и ме изритва. Предполагам с gltools може да се подкара играта като се излъже за процесора и gpu-то,обаче телефона не мога да го руутна. В интернет единствено намирам някакви туториали за ънлокване на bootloader-а,но на сайта на huawei вече не дават кодове за по-старите модели...и до там. Има ли някакъв начин да се руутне?

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)