Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HUAWEI HONOR 6 /THE FASTEST/ - Инфо, ревю, съдействие при проблеми.
#51

По принцип всеки сайт би трябвало да предлага различни варианти за транспорт - обикновена поща, експресна поща, DHL, Fedex, UPS и т.н. Също така, трябва да е упомената цената на всеки вид транспорт. По принцип, всички пратки които са на стойност над 30лв (ако не се лъжа) подлежат на спиране на митница и освобождаване след плащане на 20% ДДС. Ако имаш късмет, може да я прескочат и да мине между капките (ако е по пощата), но невинаги се получава. Пратки, които пътуват с куриери (DHL, Fedex и др) на 99,9% спират на митница. Чул съм, че дори пратката да е пратена на по-ниска стойност (20-30-50 долара), от митницата могат да изискат платежното, за да видят дали това е реалната стойност на пратката или нарочно е пусната ниска стойност.

При мен има един проблем или "проблем" и още не мога да се преборя с него - капачето, което покрива слотовете за СИМ картите и СД картата не може да се затвори изцяло и стърчи около 1-2мм. Предполагам че може пружината на слота за СИМ-а да е много натегната и затова да избутва картата, която пък да избутва капачето. Някой има ли такъв проблем?

Xiaomi Poco F3 (MIUI 14.0.11; Android 13)
Huawei MediaPad M3 8.4" (EMUI 5.0.4; Android 7.0)
Huawei Watch GT2 (FW 11.0.17.6)
Redmi Buds 4 Pro
Цитирай
Аксесоари
#52

Аз моят го взех с посредници. Те се занимаваха с поръчката, мита и ДДС-та. Дадоха и гаранция 1 година (най-вероятно ако изникне нещо ще го пратят и те в Китай, но поне няма да се занимавам аз). Не искам да им правя реклама, тъй че ако някой се интересува може да потърси в нета или да ми пише ЛС. Относно времето за доставка - поръчката беше направена във вторник, китайците го пуснаха на DHL в петък и следващия вторник беше във Варна. Досега каквито и боклуци да съм поръчвал от Китай винаги са ми спирали пратката на митницата и затова реших тоя път да си спестя главоболията.
@skvelichkov дано не се обидиш от въпроса, но SD картата като я слагаше щракна ли? т.е. хубаво ли влезе. Не вярвам Huawei да си оставят ръцете така и то на флагмана им.

LG G Watch R, Android wear 5.1.1
Huawei Honor 6, KitKat 4.4.2, Stock EMUI 3.0 Rooted | Gsmart Sierra S1, JB 4.2.2
Lenovo Tab A7, KitKat 4.4.2
Цитирай
#53

skvelichkov написа:По принцип всеки сайт би трябвало да предлага различни варианти за транспорт - обикновена поща, експресна поща, DHL, Fedex, UPS и т.н. Също така, трябва да е упомената цената на всеки вид транспорт. По принцип, всички пратки които са на стойност над 30лв (ако не се лъжа) подлежат на спиране на митница и освобождаване след плащане на 20% ДДС. Ако имаш късмет, може да я прескочат и да мине между капките (ако е по пощата), но невинаги се получава. Пратки, които пътуват с куриери (DHL, Fedex и др) на 99,9% спират на митница. Чул съм, че дори пратката да е пратена на по-ниска стойност (20-30-50 долара), от митницата могат да изискат платежното, за да видят дали това е реалната стойност на пратката или нарочно е пусната ниска стойност.

При мен има един проблем или "проблем" и още не мога да се преборя с него - капачето, което покрива слотовете за СИМ картите и СД картата не може да се затвори изцяло и стърчи около 1-2мм. Предполагам че може пружината на слота за СИМ-а да е много натегната и затова да избутва картата, която пък да избутва капачето. Някой има ли такъв проблем?

То този телефон не е чак толкова масов,че да събереш много отзиви,но всичките който съм виждал досега включително и моя нямат никакви такива отклонения.Ако си рязал сам картата да не си я оставил по-дълга?

Huawei Honor 6 (H60-L02) /Xiaomi Redmi Note 3
Цитирай
#54

windnfog написа:Аз моят го взех с посредници. Те се занимаваха с поръчката, мита и ДДС-та. Дадоха и гаранция 1 година (най-вероятно ако изникне нещо ще го пратят и те в Китай, но поне няма да се занимавам аз). Не искам да им правя реклама, тъй че ако някой се интересува може да потърси в нета или да ми пише ЛС. Относно времето за доставка - поръчката беше направена във вторник, китайците го пуснаха на DHL в петък и следващия вторник беше във Варна. Досега каквито и боклуци да съм поръчвал от Китай винаги са ми спирали пратката на митницата и затова реших тоя път да си спестя главоболията.
@skvelichkov дано не се обидиш от въпроса, но SD картата като я слагаше щракна ли? т.е. хубаво ли влезе. Не вярвам Huawei да си оставят ръцете така и то на флагмана им.
СИМ картата не искаше да щракне и се прибираше само със затваряне на капачето и явно това беше проблемът. Сега опитах да я натисна с плоска капачка на една химикалка и щракна и направо "заспа". Явно с пръст не съм могъл да натисна картата достатъчно, че да щракне Big Grin

@ovchara, предишната я бях рязал аз, но Honor-а не я приемаше и си я смених с нова от Мтел. В крайна сметка разбрах причината за проблема Smile

Xiaomi Poco F3 (MIUI 14.0.11; Android 13)
Huawei MediaPad M3 8.4" (EMUI 5.0.4; Android 7.0)
Huawei Watch GT2 (FW 11.0.17.6)
Redmi Buds 4 Pro
Цитирай
#55

И аз моя си го поръчах от едно момче от Варна също със една година гаранция за 699 лв и съм повече от доволен.Преди имах Галакси С5,но Хонора ме радва повече и много по добре работи според мен.А за батерията мога да кажа че държи супер много.

Samsung Galaxy S7 Edge Gold 
Цитирай
#56

Излезе emui 3.0
http://www.emui.com/plugin.php?id=hwdown...ail&mid=76
https://my.pcloud.com/publink/show?code=...vmXzMqQoMX

От няколко часа го разцъквам, засега всичко работи ОК. Феновете на чистия андроид няма да са доволни обаче. Май вече всичко са префасонирали. Особено ме дразни Recent Apps, които вече не са едно под друго ами на страници от по 4, които се слайдват настрани. Камерата също е доста променена. Но всичко е въпрос на навикване. С EMUI 2.3 за няколко дни му свикнах.

LG G Watch R, Android wear 5.1.1
Huawei Honor 6, KitKat 4.4.2, Stock EMUI 3.0 Rooted | Gsmart Sierra S1, JB 4.2.2
Lenovo Tab A7, KitKat 4.4.2
Цитирай
#57

Тъкмо го разцъквам и май е по бърз от 2.3

Samsung Galaxy S7 Edge Gold 
Цитирай
#58

Трябва ли след всеки ъпдейт да се прави Фактор Ресет,или не е нужно.

Samsung Galaxy S7 Edge Gold 
Цитирай
#59

Не е задължително,но е препоръчително,за да нямаш бъдещи софт проблеми и бъгове след всеки ъпдейт.

SAMSUNG GALAXY S2 , Huawei P9 Lite
Цитирай
#60

Гледам ,че в ъпдейта на телефона има нова версия B119 .Някой с нея?

Huawei Honor 6 (H60-L02) /Xiaomi Redmi Note 3
Цитирай
#61

Ако те кефи EMUI 2.3 я пробвай - сигурно има някакви бъгфиксове. Във 4PDA видях, че пишат за B119SP01, но май и там не знаеха какви са разликите. Аз лично я прескочих и минах направо на B608.

LG G Watch R, Android wear 5.1.1
Huawei Honor 6, KitKat 4.4.2, Stock EMUI 3.0 Rooted | Gsmart Sierra S1, JB 4.2.2
Lenovo Tab A7, KitKat 4.4.2
Цитирай
#62

windnfog написа:Ако те кефи EMUI 2.3 я пробвай - сигурно има някакви бъгфиксове. Във 4PDA видях, че пишат за B119SP01, но май и там не знаеха какви са разликите. Аз лично я прескочих и минах направо на B608.
Е те точно за тази говорим.

Huawei Honor 6 (H60-L02) /Xiaomi Redmi Note 3
Цитирай
#63

При мен днес се ъпдейтна на B119SP01. Не съм забелязал някакви разлики. Промените са:

[Изображение: 7622469m.jpg]

Xiaomi Poco F3 (MIUI 14.0.11; Android 13)
Huawei MediaPad M3 8.4" (EMUI 5.0.4; Android 7.0)
Huawei Watch GT2 (FW 11.0.17.6)
Redmi Buds 4 Pro
Цитирай
#64

Ако на някой му насича игра е препорачително да си смени режима от интелигентен на нормален ( само когато играете игри а също и за приложението facebook работи много гладко.Влизате в Настройки-Енергоспестяващ режим и там се намират трите режима ( Свръх-Интелигентен и Нормален).За всекидневна употреба е Интелигентни, а за по натоварени игри и приложения е Нормалния.Със EMUI 3.0 съм.

Samsung Galaxy S7 Edge Gold 
Цитирай
#65

На кои приложения или игри ти насича. Не съм забелязал при мен такова нещо. По дефолт ми е на Smart режим и досега не съм имал причина да го сменям. Преди няколко дни сложих Asphalt 8 колкото да видя как върви и си беше добре дори на High графика.

LG G Watch R, Android wear 5.1.1
Huawei Honor 6, KitKat 4.4.2, Stock EMUI 3.0 Rooted | Gsmart Sierra S1, JB 4.2.2
Lenovo Tab A7, KitKat 4.4.2
Цитирай
#66

Примерно на фейсбук има едно малко лагене (насичане) и като обърна режима върви супер плавно без лаг.На Asphalt 8 също има едино малко насичане много леко,което се оправя като обърна режима.И San andreas има подобрение като е обърнат режима.Може да пробваш и да си поиграеш да видиш разликата.Най се забелязва на фейсбука.

Samsung Galaxy S7 Edge Gold 
Цитирай
#67

Мога ли да се върна от EMUI 3.0 B608 На B119sp05 EMUI 2.3.

Samsung Galaxy S7 Edge Gold 
Цитирай
#68

Пробвах и немога да се върна.Тъкмо тръгва да се слага и ми изписва че има някаква грешка.Някой да има идея как да се върна.

Samsung Galaxy S7 Edge Gold 
Цитирай
#69

Ето как става. Тук мисля е описано как да се върнеш до B118, но от там може да си ъпдейтнеш до b119
http://forum.xda-developers.com/showthre...st55543689
А защо искаш да се върнеш на EMUI2.3? Аз вече свикнах с тройката и даже ми харесва.

LG G Watch R, Android wear 5.1.1
Huawei Honor 6, KitKat 4.4.2, Stock EMUI 3.0 Rooted | Gsmart Sierra S1, JB 4.2.2
Lenovo Tab A7, KitKat 4.4.2
Цитирай
#70

Исках да пробвам нещо,но май няма да се връщам.И все пак благодаря за бързия отговор.И на мен 3.0 Ми харесва повече от 2.3.Ти с B608 ли си,и да те попитам този B608 да ли е официален.

Samsung Galaxy S7 Edge Gold 
Цитирай
#71

И аз си поръчах телефончето Wink
Искам да ви попитам как е българския език в EMUI 2.3 - EMUI 3.0, на колко процента е преведено менюто?

HTC Desire 600 DSFA / Huawei Honor 6 (H60-L02) / LG G4 H818N / OnePlus 3T / Huawei Mate10 Pro / Huawei P20 Pro / Huawei P30 Pro / Huawei P40 Pro
Цитирай
#72

На който не му харесва стоковия brawser да си изтегли от маркета ( UC Browser HD ).Много добър зарежда мигновенно и работи много гладко.

Samsung Galaxy S7 Edge Gold 
Цитирай
#73

Продавам си хонорчето на 2 седмици бял на цвят с 1година гаранция към магазин във Варна.до 2015г септември месец.Някой ако има интерес да пише.

Samsung Galaxy S7 Edge Gold 
Цитирай
#74

svetlio1393 написа:Продавам си хонорчето на 2 седмици бял на цвят с 1година гаранция към магазин във Варна.до 2015г септември месец.Някой ако има интерес да пише.
Много бързо му се нарадва.

Huawei Honor 6 (H60-L02) /Xiaomi Redmi Note 3
Цитирай
#75

svetlio1393 написа:Исках да пробвам нещо,но май няма да се връщам.И все пак благодаря за бързия отговор.И на мен 3.0 Ми харесва повече от 2.3.Ти с B608 ли си,и да те попитам този B608 да ли е официален.
Официален е да, от сайта на EMUI. Линка го пуснах малко по-нагоре.

stobi написа:И аз си поръчах телефончето Wink
Искам да ви попитам как е българския език в EMUI 2.3 - EMUI 3.0, на колко процента е преведено менюто?
Преведен е ако не на 100%, то поне на 95%. Смених го преди малко за да мога да ти отговоря и го разцъках за 5-10 мин. Мисля, че всичко е преведено. Има някои недоразумения, но като цяло е добре. Аз предпочитам да ми е на английски по принцип и там всичко е на 6.

LG G Watch R, Android wear 5.1.1
Huawei Honor 6, KitKat 4.4.2, Stock EMUI 3.0 Rooted | Gsmart Sierra S1, JB 4.2.2
Lenovo Tab A7, KitKat 4.4.2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)