Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HUAWEI HONOR 6 /THE FASTEST/ - Инфо, ревю, съдействие при проблеми.
#76

А дали има опция за запис по време на разговор?

HTC Desire 600 DSFA / Huawei Honor 6 (H60-L02) / LG G4 H818N / OnePlus 3T / Huawei Mate10 Pro / Huawei P20 Pro / Huawei P30 Pro / Huawei P40 Pro
Цитирай
Аксесоари
#77

ovchara написа:
svetlio1393 написа:Продавам си хонорчето на 2 седмици бял на цвят с 1година гаранция към магазин във Варна.до 2015г септември месец.Някой ако има интерес да пише.
Много бързо му се нарадва.
Изобщо несъм колега телефончето е уникално,просто ми трябват пари,че съм си харесал една кола и малко недостигат финансите.Това е причината за продажбата.

Samsung Galaxy S7 Edge Gold 
Цитирай
#78

Тази сутрин се актуализира до EMUI 3.0 B609.

Samsung Galaxy S7 Edge Gold 
Цитирай
#79

И на мен ми излезе този ъпдейт, но не съм го пускал още. Нещо ново има ли или са бъгфиксове? Ако не е нещо супер важно сигурно няма да бързам да го пускам. Сто процента ще ми наблъска пак китайския bloatware, който тъкмо съм изчистил.

LG G Watch R, Android wear 5.1.1
Huawei Honor 6, KitKat 4.4.2, Stock EMUI 3.0 Rooted | Gsmart Sierra S1, JB 4.2.2
Lenovo Tab A7, KitKat 4.4.2
Цитирай
#80

Разлика от B608 няма,поне аз не виждам.

Samsung Galaxy S7 Edge Gold 
Цитирай
#81

Днес и на мен ми пристигна телефона Dance
Поръчан от vickmall бях им казал да го пишат кейс за телефон с цена 15долара.
Дали заради написаното или ,че е пристигнал в петък към 15ч и ги е мързяло - ми се разминаха митниците.
Поръчах го с флип ковер на нилкин - работи си му изрязаното екранче перфектно.малко аз не съм им мн фен на флип коверите ,ама ще му свикна.
И стъклен протектор за отзад на нилкин си поръчах - не съм го сложил още.
Като цяло ми го дадоха с подарък силиконов кейс ,а като поръчах телефона и там от страницата за телефона има да си поръчаш и флип ковер и ти идва с към 4долара по ефтин ковера така.
Стъкления протектор е 12$ имам и 2 обикновенни протектори също.
Телефона е самолет в сравнение с предишния ми тел.
С пускането ми излезе и ъпдейт за телефона - който утре май ще го сложа - май трябва да е емуй3
Че в форума на хда някой се оплакваха ,че нерутнат рутнат не им излизат ъпдейтите и си ги слагат те.

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай
#82

Здравейте,
тази версия на 02 е с 32гб , а няма NFC , защо така?
http://www.minideal.net/huawei-honor-6-h...phone.html

HUAWEI HONOR 8 FRD-L19 4GB/64GB
HUAWEI HONOR 6 H60-L12
HTC 3D EVO
Цитирай
#83

Suffocation написа:Здравейте,
тази версия на 02 е с 32гб , а няма NFC , защо така?
http://www.minideal.net/huawei-honor-6-h...phone.html
Няма версия H60-L02 с 32 гб. Или е H60-L02 с 16гб и без NFC или е H60-L12 с 32гб и NFC. Като гледам цената най-вероятно става въпрос за H60-L12 и съответно би трябвало да има NFC.

Поправка: Видях скриншотите от Antutu. H60-L02 е модела и е с 16гб е телефона, съответно цената му тук е висока.

LG G Watch R, Android wear 5.1.1
Huawei Honor 6, KitKat 4.4.2, Stock EMUI 3.0 Rooted | Gsmart Sierra S1, JB 4.2.2
Lenovo Tab A7, KitKat 4.4.2
Цитирай
#84

H60-L12 трудничко се намира още.Надявам се да му смъкнат и цената . 400$ + много ми се струват

HUAWEI HONOR 8 FRD-L19 4GB/64GB
HUAWEI HONOR 6 H60-L12
HTC 3D EVO
Цитирай
#85

Да питам - от опцийте на камерата има да го направиш да снима бутона за намаляване на звука като го натиснеш 1.
Е да ,ама при мен изпикука и нищо - гледах в един клип като изпиука казваш името и тел-а набира.
Търсих доста ,ама невидях това откъде се спира и да си ми работи камерата с еднократното натискане...
Има и с два пъти бързо ,но доста пъти като натискаш 2 пъти бързо и снимката излиза размазана.

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай
#86

Стоковата камера мисля, че няма опциии за мапване на хардуерните бутони. Изтегли си някоя камера с повече опции от маркета. Camera ZOOM FX и Camera fv-5 имат такива опции.

LG G Watch R, Android wear 5.1.1
Huawei Honor 6, KitKat 4.4.2, Stock EMUI 3.0 Rooted | Gsmart Sierra S1, JB 4.2.2
Lenovo Tab A7, KitKat 4.4.2
Цитирай
#87

има гледал съм го из ревютата

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай
#88

В момента съм с B119sp05 EMUI 2.3.Ще се ъпдейтне ли по въздух до EMUI 3.0 или ще трябва локално да го правя?

Huawei Honor 6 (H60-L02) /Xiaomi Redmi Note 3
Цитирай
#89

ovchara написа:В момента съм с B119sp05 EMUI 2.3.Ще се ъпдейтне ли по въздух до EMUI 3.0 или ще трябва локално да го правя?
Като цяло не мога да им разбера схемата на китайците. До B118SP02 всичко беше ОК.
След това на сайта на EMUI пуснаха официално B608 (EMUI 3.0), а в сайта на huawei продължиха да пускат нови рилийзи на 2.3 и съответно OTA ъпдейтите бяха за 2.3. Уж EMUI е на Huawei, а става някакво разминаване с тия рилийзи. В същото време на сайта на EMUI пуснаха ъпдейт B609, който е за 3.0. Освен това ромовете за Honor 6 и на двата сайта излизат само в китайските им версии. Но да кажем, че това е разбираемо при положение, че HONOR 6 официално не се продава в Европа и САЩ.
Може би някой ден ще пуснат OTA ъпдейт от 2.3 към 3.0, но за момента тия които са с 2.3 получават ъпдейти за 2.3, а тия които са си сложили 3.0 с локален ъпдейт получават OTA ъпдейти за 3.0.

LG G Watch R, Android wear 5.1.1
Huawei Honor 6, KitKat 4.4.2, Stock EMUI 3.0 Rooted | Gsmart Sierra S1, JB 4.2.2
Lenovo Tab A7, KitKat 4.4.2
Цитирай
#90

Правите ли разлика между Developer и Stable версиите? Ако имате Stable, няма как да получавате OTA на Developer и обратното. Android

Доколкото знам, 3.0 е Developer версия. Albert

Huawei Ideos -> P1 -> P6 -> Honor 3X -> P9 -> Mate 10 lite
Цитирай
#91

А защо не намирам този телефон в официалната страница на HUAWEI? Дали някой знае дали поддържа DTS звук?

HUAWEI HONOR 8 FRD-L19 4GB/64GB
HUAWEI HONOR 6 H60-L12
HTC 3D EVO
Цитирай
#92

Ето това е официалната страница за продажби на Huawei: http://www.vmall.my/

На телефона си по всяка вероятност и стоково приложение имаш наречено "Vmall" Android

Huawei Ideos -> P1 -> P6 -> Honor 3X -> P9 -> Mate 10 lite
Цитирай
#93

Аз не съм го взел , но събирам инфо , като цяло е доста добро телефончето. Надявам се да поддържа този DTS звук.

HUAWEI HONOR 8 FRD-L19 4GB/64GB
HUAWEI HONOR 6 H60-L12
HTC 3D EVO
Цитирай
#94

Suffocation написа:Аз не съм го взел , но събирам инфо , като цяло е доста добро телефончето. Надявам се да поддържа този DTS звук.

Има опция в Settings->Sound->DTS Mode
Относно сайта, мисля че HONOR серията се прави от някакво подразделение на Huawei и затова в сайта им не го намираш. Имат си отделен сайт: http://www.honor.cn/
и съответно ето го Honor 6: http://www.honor.cn/honor6/

LG G Watch R, Android wear 5.1.1
Huawei Honor 6, KitKat 4.4.2, Stock EMUI 3.0 Rooted | Gsmart Sierra S1, JB 4.2.2
Lenovo Tab A7, KitKat 4.4.2
Цитирай
#95

Благодаря за инфото, загледах и тоя vmall , добре е презентиран , но не описват за версия с 2 карти.

Опитвам се да сравня камерите на Honor 6 и Xiaomi Mi4 , на места ги дават с еднакви Сони IMX214 , но с различни параметри . На Xiaomi пише че има 6 лещи , а за Honor-a няма инфо , ако някой го е проучил това ще съм благодарен , ако го сподели. Надявам се да са с еднакви параметри камерите , защото определено тази на Xiaomi e много по-добре представена.

HUAWEI HONOR 8 FRD-L19 4GB/64GB
HUAWEI HONOR 6 H60-L12
HTC 3D EVO
Цитирай
#96

Абе я кажете,на тоя EMUI 3.0 като ми звънят и изпише телефона отдоло пише страната,ама на китайски пък аз нещо съм го позабравил.На стария 2,3 си пишеше на бг.Има ли начин да се оправи това,че адско много дразни?

Huawei Honor 6 (H60-L02) /Xiaomi Redmi Note 3
Цитирай
#97

Май трябва всички номера да са ти без +359 ,а да си почват с 0

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай
#98

nastykb написа:Май трябва всички номера да са ти без +359 ,а да си почват с 0
Точно така,но когато ти звънят пак излизат с 359 и съответно на шльокавица. При стария емуи го нямаше това.

Huawei Honor 6 (H60-L02) /Xiaomi Redmi Note 3
Цитирай
#99

Възможно ли е от Китай да дойде с безплатна DHL доставка?

HUAWEI HONOR 8 FRD-L19 4GB/64GB
HUAWEI HONOR 6 H60-L12
HTC 3D EVO
Цитирай

Suffocation написа:Възможно ли е от Китай да дойде с безплатна DHL доставка?
Това зависи от изпращача.

Xiaomi Poco F3 (MIUI 14.0.11; Android 13)
Huawei MediaPad M3 8.4" (EMUI 5.0.4; Android 7.0)
Huawei Watch GT2 (FW 11.0.17.6)
Redmi Buds 4 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)