Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[РЪКОВОДСТВО] Връщане към Стоков Ром (Stock Firmware), или Ънбрик нa LG G3 D855
#76

Днес купих на жената двусимовия d858hk. Изтеглих драйверите, програмата за флаш, нов ром 6.0, обаче чета тук кое първо трябва да се инсталира. В момента е с 4.4.2, мога ли направо 6.0 да му сложа е въпроса или трябва и през петицата да мина?

Oneplus 9 Pro 5 G Black 12/256 Gb
Цитирай
Аксесоари
#77

Извинявам се ако се повтарям, но четох всичките 4ри страници и не открих отговор на моя въпрос и за това питам и аз:

Със CyanogenMod съм . Така си закупих телефона, естествено втора ръка. Искам да му върна стоков ром и исках да ви питам дали с описания начин става да го върна и изобщо струва ли си последният ъпдейт или да върна на някой предишен, моля за съвет!?

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#78

Тук е това, което търсиш - https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=80453

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#79

Благодаря ама заслужава ли си да махам Cyanomoda...за последния стоков ром, или заради ред проблеми повечето залагат на него като издръжливост на батерията и т.н.

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#80

Погледни в темата за къстъм ромовете. Пробвай как е със стоков и реши сам Smile Мен най ме кефи XOSP 6.3 + aCC lite kernel

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#81

Здравейте, колеги! Някой знае ли как стоят нещата с руутването на G3 версия D851 T-mobile, който е със стоков 6.0?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)