Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със Sony Xperia T
#1

Здравейте. Имам проблем от 2 дни с телефона си. Както правя нещо на телефона и се изключва сам. Включвам го без проблем, стигам до пин-кода и след няколко секунди се изключва пак. Работи нормално(и то не винаги) само, когато е включен в зарядното. Дадох възстановяване на заводските настройки, изтрих всички програми, снимки и музика без резултат. Даже ми казаха да си сваля антивирусна и да го сканирам, пише, че няма проблеми, но пак се самоизключва в момента, в който го изключа от зарядното. Ще съм благодарна, ако някой има информация, какъв може да е проблема Cry
Цитирай
Аксесоари
#2

krisi12345 написа:Здравейте. Имам проблем от 2 дни с телефона си. Както правя нещо на телефона и се изключва сам. Включвам го без проблем, стигам до пин-кода и след няколко секунди се изключва пак. Работи нормално(и то не винаги) само, когато е включен в зарядното. Дадох възстановяване на заводските настройки, изтрих всички програми, снимки и музика без резултат. Даже ми казаха да си сваля антивирусна и да го сканирам, пише, че няма проблеми, но пак се самоизключва в момента, в който го изключа от зарядното. Ще съм благодарна, ако някой има информация, какъв може да е проблема Cry
При reset до фабрични настройки трябва да ти изтрие всичко. Щом допълнително си трил програми значи не си правил 'reset' както трябва.
Цитирай
#3

Значи аз първо изтрих всички програми и понеже видях, че проблема не е при някоя определена програма, последното нещо което направих, беше възстановяване на заводските настройки(reset). И продължава да са изключва, ако не е включен в зарядното или usb кабела в лаптопа. В момента, в който го изключа от кабела се изключва и телефона. Иначе си работи.
Цитирай
#4

krisi12345 написа:Значи аз първо изтрих всички програми и понеже видях, че проблема не е при някоя определена програма, последното нещо което направих, беше възстановяване на заводските настройки(reset). И продължава да са изключва, ако не е включен в зарядното или usb кабела в лаптопа. В момента, в който го изключа от кабела се изключва и телефона. Иначе си работи.
Ако е направен reset другия вариант или нов ROM или сервиз.
Цитирай
#5

Извинявай, но понеже не съм много навътре със тези термини, какво е "нов ROM"
Цитирай
#6

krisi12345 написа:Извинявай, но понеже не съм много навътре със тези термини, какво е "нов ROM"
Нова Операционна система, но на мен ми се струва, че не си направил истински 'reset' виж в YouTube как се прави на този модел.
Цитирай
#7

krisi, свали си Sony Update Service и си преинсталирай телфона. Ако след това проблема продължава, значи батерията ти е за смяна според мен.
Цитирай
#8

Благодаря ви много за бързия отговор. Smile
Цитирай
#9

Батерията :thumbup:

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#10

Имам абсолютно същия проблем. От сервиза ми казаха веднъж, че нищо не открили, но според мен ме мотаят, защото гаранцията ми изтича след 1 месец. Криси, можеш ли да споделиш дали си оправил/а проблема ?

Samsung Galaxy S7 + Huawei P8
Цитирай
#11

И аз съм за смяна на батерията.Впрочем на колко време е телефона?

PS: person,автора не темата е жена,чети между редовете. Smile

Motorola One Vision/9.0/

Цитирай
#12

Моя е на почти 2 години.

Samsung Galaxy S7 + Huawei P8
Цитирай
#13

Имал съм подобен проблем с Т. Смениха му батерия и дънна платка и се оправи.

Xiaomi Mi 10T, Xiaomi Mi 9, Xperia Z Ultra White
Цитирай
#14

Същия проблем го имах. Отначало започна да се изклчваше сам на 30% докато настана момент в който достигна 65-70%. Смяна на батерията с оригинална на Sony и работата ми излезе около 55 лв.

Galaxy S24 Ultra 512 GB & One Plus 12 1TB

Цитирай
#15

Аз имам същия проблем в момента, но не е свързан с процентите на батерията, няма значение на колко е все се гаси. Та въпроса ми е, как оправихте нещата? С рестарт на ОС или чрез смяна на батерията?
Цитирай
#16

Не знам дали някой ще ти каже как е оправил проблемът, но пробвай с преинсталация. Ако не се оправи, тогава вече ще търсиш нещо в хардуера (батерия, дънна платка). Smile

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)