Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Споделете мнения и каквото имате за Lenovo A 3500
#26

Беше NTFS и я форматирах към ФАТ32, но пак не ще. Вече 2 флашки пробвах и не става. Дръпнах си USB OTG checker от маркета и ми казва, че таблетът поддържа функцията. Не ми е ясно само къде се прекъсва връзката Big Grin За момента не ми се дават 15 лв за микросд и гледам да мина на тънко за известно време Tooth
Цитирай
Аксесоари
#27

Някой да има идея как мога да root-на това животно защото тая гадна забрана за sd картата ми лази по нервите :wall:
Цитирай
#28

Значи след ъпдейта 4.4.2. станаха неприятни неща! Омаза се навигацията
не работи читаво видеото!
Засега само това забелязах

Samsung Galaxy Nexus 4.2.1
Цитирай
#29

bluba написа:Значи след ъпдейта 4.4.2. станаха неприятни неща! Омаза се навигацията
не работи читаво видеото!
Засега само това забелязах
Как така не работи видеото? Та аз именно заради него мислех да надграждам до киткат, понеже на 4.2.2 имам проблеми с видео в приложения като Youtube, Vine, Instagram... :capitulation:
Цитирай
#30

Да добавя впечатления - тивизена работи без грешка за разлика от А3000 където изобщо нямаше поддръжка на програмата.Вградения лончър е отвратително измислен, сложих си Нова и е по-добре така.Чете флашки с fat32 през otg.Работи плавно но дисплея не всеки път реагира на докосванията или ги разчита грешно(мъча се да плъзна той ми отчита натиск и отваря програми без да го искам).
Още не съм му сложил карта памет да видя как ще работи с нея.
Едно от нещата които ме озадачиха е че нов модел таблет не поддържа 5 гигахерцови мрежи.Не ги хваща :unknw:

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай
#31

От няколко дни съм с Киткат 4.4 и съм много доволен.
Да уточня първо, че конкретно моделът ми е Lenovo a7-50 A3500 FL и ако съдя по гсмарена Lenovo A3500-F - Wi-Fi only (Mediatek MT8381). т.е. аз съм с модела без задна камера и слот за сим.

Като цяло има визуални промени, променили са GPS менюто и сега се искат гимнастики докато го пуснеш.

Иначе проблемът с видеото в сайтовете се оправи, всичко върви както трябва - Vine, Youtube, Instagram. Пуска видео в youtube до 720p и върви гладичкоо. Най-вероятно си внушавам, но батерията сякаш държи повече - след няколко часа ще направя 3ти ден без зареждане. Иначе USB OTG още не ми работи - явно от кабела е, ще се поръчва нов.

За огромна моя изненада (в добрия смисъл) вече могат да се местят приложенията в картата (при Jelly Bean нямаше такива неща поне при мен (уцелих и промоция в €маг за 16 гб карта за 12 лв)). Не съм ги местил всичките в картата, понеже все още имам предостатъчно място, но пробвах и се получи.

Преходът между хоумскрийновете вече не е толкова мазен колкото беше. Не мога да кажа, че е лагав, но си личи някой път като засича леко. Явно Project Butter си е казвало думата в предишната версия на операционната система.
Един съвет. След като инсталирате киткат направете едно Factory Data reset. След ресета ми се освободиха близо 2 гигабайта!!!

И един интересен факт. Знам, че не трябва да се правят крайни заключения ot пърформанс тестове, но вижте какво ми излезе на Антуту. Първата снимка е от Jelly Bean, втората - Киткат. 500 точки разлика не са малко...

[Изображение: before.png][Изображение: after.png]
Цитирай
#32

nzim имаше ли някакви проблеми при ъпдейта - загуба на инфо или нещо друго? И приблизително колко време отнема? От вчера и аз си имам такава играчка (официално се води на детето, ама...)

Moto G8 Power
Цитирай
#33

Tailgunner написа:nzim имаше ли някакви проблеми при ъпдейта - загуба на инфо или нещо друго? И приблизително колко време отнема? От вчера и аз си имам такава играчка (официално се води на детето, ама...)

Ами то още преди да изтеглиш ъпдейта таблетът ти казва, че всякакво инфо ще бъде загубено. Моят таблет беше на седмица и нямаше почти нищо жизненоважно на него. Дори и да се е запазила информация аз веднага след ъпдейта направих хард ресет, защото от нищото бяха заети 2 гигабайта вътрешна памет. Не става бързо, самият ъпдейт се теглеше мъчително бавно, явно сървърите бяха натоварени. Самото инсталиране отнема 15тина минути, а и първият старт след това не е бърз.
Проблеми засега не виждам. Освен, че преходът между хоум екраните не е толкова мазен. Но проблемът със сайтовете, съдържащи видео се оправи, както и сякаш батерията се държи по-добре. Като цяло няма кой знае какви промени визуално, малко са изменени иконките.
Цитирай
#34

Определено след ъпдейта се движи по-мазничко. При мен OTG-то се върза без проблем към флашката. А вече мога да местя приложения на картата.

Moto G8 Power
Цитирай
#35

Има ново обновление:

[Изображение: Screenshot_2014_08_17_16_59_49.jpg]
Цитирай
#36

никаква разлика
Цитирай
#37

3g modem не тръгва Sad
Цитирай
#38

От горе долу една седмица имам таблета моя е с сим картата и задната камера поиска ми ъпдейт до 4.4.2 таблета върви перфектноо за 1.3 GHz мисля че направо разбива на антуту тест ми изкара около 21 000 което го постига нексус 7 който се води по висок клас, но този таблет накара тези великите с нексусите да си глътнат граматиката. Много съм доволен от таблета батерията след новия андроид държи вече повече видимо. Камерите са великолепни. Свалих всички най тежки игри и дори не усетих и заченка на лаг. Незнам какво слагат в тая колонка но е страшно силна. Силно препоръчвам таблетчето..

Sony Xperia Z1 14.6.A.1.236 Android 5.1.1 Lollipop
Цитирай
#39

От горе долу една седмица имам таблета моя е с сим картата и задната камера поиска ми ъпдейт до 4.4.2 таблета върви перфектноо за 1.3 GHz мисля че направо разбива на антуту тест ми изкара около 21 000 което го постига нексус 7 който се води по висок клас, но този таблет накара тези великите с нексусите да си глътнат граматиката. Много съм доволен от таблета батерията след новия андроид държи вече повече видимо. Камерите са великолепни. Свалих всички най тежки игри и дори не усетих и заченка на лаг. Незнам какво слагат в тая колонка но е страшно силна. Силно препоръчвам таблетчето.. Dance

Sony Xperia Z1 14.6.A.1.236 Android 5.1.1 Lollipop
Цитирай
#40

Здравейте колеги някой да има представа от къде и как се инсталира/преминава от 4.4.2 на 4.2.2 на Леново А3500Н .Благодаря на отзовалите се. Приятен ден.

SGS 1, SGS 3, SGS 5, LG G4,iphone 7,SGS7 edge
Note 8 GOLD
Цитирай
#41

Влизаш в настройки всички за таблета и софтуерен ъпгрейд Wink р

Sony Xperia Z1 14.6.A.1.236 Android 5.1.1 Lollipop
Цитирай
#42

nikol4o0o написа:Влизаш в настройки всички за таблета и софтуерен ъпгрейд Wink р

Точно по този начин както му казваш няма как да стане да мине от 4.4.2 на 4.2.2 Wink Smile

Mi Mix 2 6/128gb.,Smartisan Nut Pro 2 6/64gb.
Цитирай
#43

Извинявам се прочел съм го наобратно

Sony Xperia Z1 14.6.A.1.236 Android 5.1.1 Lollipop
Цитирай
#44

Здравейте, и аз да се похваля от два дни съм с а7-50 и съм много доволен , но имам един проблем когато си го взех с версия 4.2.2 стриймовете през chrome вървяха през сайтове като firstrow и bet365 и всичко беше ок ,докато вчера не ъпдейтнах до kitkat и вече не мога да пускам стриймове онлайн , пише ми че нямам флашплейър ,някой може ли да помогне да оправя стриймовете мерси предварително
Цитирай
#45

Има ли руут метод вече за A7 40 ? Smile иначе таблетчето е идеално.


Цитирай
#46

nzim написа:От няколко дни съм с Киткат 4.4 и съм много доволен.
Да уточня първо, че конкретно моделът ми е Lenovo a7-50 A3500 FL и ако съдя по гсмарена Lenovo A3500-F - Wi-Fi only (Mediatek MT8381). т.е. аз съм с модела без задна камера и слот за сим.

Като цяло има визуални промени, променили са GPS менюто и сега се искат гимнастики докато го пуснеш.

Иначе проблемът с видеото в сайтовете се оправи, всичко върви както трябва - Vine, Youtube, Instagram. Пуска видео в youtube до 720p и върви гладичкоо. Най-вероятно си внушавам, но батерията сякаш държи повече - след няколко часа ще направя 3ти ден без зареждане. Иначе USB OTG още не ми работи - явно от кабела е, ще се поръчва нов.

За огромна моя изненада (в добрия смисъл) вече могат да се местят приложенията в картата (при Jelly Bean нямаше такива неща поне при мен (уцелих и промоция в €маг за 16 гб карта за 12 лв)). Не съм ги местил всичките в картата, понеже все още имам предостатъчно място, но пробвах и се получи.

Преходът между хоумскрийновете вече не е толкова мазен колкото беше. Не мога да кажа, че е лагав, но си личи някой път като засича леко. Явно Project Butter си е казвало думата в предишната версия на операционната система.
Един съвет. След като инсталирате киткат направете едно Factory Data reset. След ресета ми се освободиха близо 2 гигабайта!!!

И един интересен факт. Знам, че не трябва да се правят крайни заключения ot пърформанс тестове, но вижте какво ми излезе на Антуту. Първата снимка е от Jelly Bean, втората - Киткат. 500 точки разлика не са малко...

[Изображение: before.png][Изображение: after.png]

След ъпдейта ми изчезна съвсем иконката за gps. Таблета ми е a3500-fl. Правих какво ли не, хард ресет, писах до съпорта на леново, говорих със сервиза и нищо... ако някой може да помогне ще съм благодарен.
Цитирай
#47

От 3 дни ми дава постоянно съобщение, че микросд картата е извадена.

На някой друг прави ли му тази магария? Много е досадно. Рестартирвах, трих картата нещо да не прави проблем с контакта ама не помага. Преместих приложенията да са всичките на вътрешната памет, че да не ги изгубя и в краен случай ще я форматирам.
Цитирай
#48

Здравейте. От няколко дена съм с А7-40 с 4.2.2 и съм много доволен от машинката, но не мога да се справя с един проблем и ми е нужна помощ.
Не иска да работи с СД картата на фотоапарата ми - тя е SDHC, 8 ГБ, ФАТ32.
Когато свържа фотото с таблета, в таскбара излиза точния модел на фотоапарата, но само толкова, ни чете, ни записва.
Когато свържа само картата чрез картрийдър - все едно няма нищо маунтнато.
При работа с флашки няма никакви проблеми.
Някакви идеи?
Цитирай
#49

Този проблем с СД картата и при мен го има. Някой да знае как се оправят нещата ?


Цитирай
#50

Нещо имам проблем с игрите. При стартиране ми казва, че не съм ги купил или нещо такова. А пък някои тръгват и при повторно пускане не искат. Някой да има подобен проблем и решение??? Cry

Moto G8 Power
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)