Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Споделете мнения и каквото имате за Lenovo A 3500
#51

Голям ъпдейт на таблета(1,10 гб).Предимно промени и подобрения във фабричния лънчър но пак си остава нелепицата със всички приложения наблъскани на началния екран.Оставам си с лънчъра на Нова.

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай
Аксесоари
#52

Няма ли вече руут метод за този таблет ?


Цитирай
#53

май вече е излезнал http://forum.xda-developers.com/android/...h-t2879208 ако някой намери клипче да сподели
Цитирай
#54

Как се справя камерата на вашите таблети? Аз съм с 3500H с 5mpix камера, но снимките не са това което очаквах. Не са фокусирани и са размазани.
Цитирай
#55

На някой друг прави ли му номера батерията? Ако не го заредя повече от 2 дни батерията пада бавно, например на третия ден е на 46% и изведнъж за няколко секунди се срива и почва да пиши и е на 1-2%. Няколко пъти ми го прави това вече :wall:
Цитирай
#56

При мен е същото.Държи много ако не го ползваш а само си го заключил(все едно си го изключил) обаче не мери правилно заряда и един път седи на едни и същи проценти въпреки че работиш с него а после изведнъж се срине 20-30%, друг път си пада нормално и изведнъж пак спре и си стои.Като падне на 15% и сигнализира трябва веднага да търсиш зарядното защото после остатъка си заминава за 1-2 минути.Иначе може да ме кара по 5 дни без да го изключвам ако не работя много с него.
И това мисля че почна да го прави след последния ъпдейт.Ако мислиш да правиш ресет не помага, пробвах.

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай
#57

Ясно, значи не е само при мен. Не е болка за умиране, ама като примерно реша да разцъкам Асфалт като видя батерията на 40% след минута е на 14% и пада с процент на секунда Lol

Имам много наивен въпрос:
Да очакваме ли лолипоп за нас? :capitulation:
Цитирай
#58

Цитат:Имам много наивен въпрос:
Да очакваме ли лолипоп за нас?
Би било хубаво но ме съмнява.Таблета е евтин и едва ли ще се занимават още много с него.Съдя по поддръжката на един А3000 - въпреки че беше обещан кит-кат за него още стои на 4.2.2 и откакто е купен миналото лято е получил един единствен ъпдейт.Така че трябва да се чувстваме привилегировани даже от това че изобщо сме получили кит-кат камо ли пък близалката.Ще е много приятна изненада да не се окажа прав Wink

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай
#59

avkansazov написа:
Цитат:Имам много наивен въпрос:
Да очакваме ли лолипоп за нас?
Би било хубаво но ме съмнява.Таблета е евтин и едва ли ще се занимават още много с него.Съдя по поддръжката на един А3000 - въпреки че беше обещан кит-кат за него още стои на 4.2.2 и откакто е купен миналото лято е получил един единствен ъпдейт.Така че трябва да се чувстваме привилегировани даже от това че изобщо сме получили кит-кат камо ли пък близалката.Ще е много приятна изненада да не се окажа прав Wink
Напълно споделям мнението ти, но все пак си се надявам. Откъм софтуерна поддръжка не мога да се оплача. Още като го взех началото на август получих киткат и от тогава поне още 3 малки ъпдейта на системата. Иначе намерих в гугъл Лолипоп за А3500 ама не ми се правят гимнастики с неофициални софтуери Big Grin
Цитирай
#60

Здравейте, от скоро и аз съм собственик на това зверче А7-50, за сега съм доста очярован. Питането ми е дали някой все пак не е успял да разреши руут права на таблетчето? Понеже ще го ползва 3 годишната ми дъщеря искам да сложа някои програмки за заклчване и все пак и аз от време на време да се докосвам до него Angel


Току що разбрах как! И за да спестя лутане и на други:
http://androidxda.com/download-vroot
с този метод стажа най-лесно и най-бързо. Приятно руутване!!! (Мисля че става и за други видове таблетчета)

Samsung Galaxy S4 I9505 (PAC Rom)
Lenovo A 606 (Stock ROOT-ed)
Sony Xperia S (Stock)
...
Цитирай
#61

Някой сблъсквал ли с проблем при инсталацията на игри и програми? При мен излиза следният надпис: you have not purchased this app.

Moto G8 Power
Цитирай
#62

Tailgunner написа:Някой сблъсквал ли с проблем при инсталацията на игри и програми? При мен излиза следният надпис: you have not purchased this app.
На таблета конкретно не ми се е случвало. На телефона ми се е случвало, когато съм се опитвал да инсталирам ръчно апк, за което плей стора ми казва, че е несъвместимо.

Иначе преди няколко дни получих нов ъпдейт. Радвам се, че все още обръщат внимание на модела Smile
Цитирай
#63

Здравейте.Притежавам въпросния таблет и много ми харесва,но вчера го ъпдейтнах до 4.4.2 и ми изчезна иконата на навигацията.Това не ме бърка поне за сега,но някой може ли да ми каже също защо не ми работят и двата говорителя.При пускане на музика работи само единия.Може би трябва да се включат от някъде,но аз не знам.Предварително благодаря!
Цитирай
#64

Таблетът не е стерео, само долният е говорител горния е слушалка за разговори(скайп, вайбър).

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай
#65

Решение на проблема с СД картата при КИТКАТ без рут :http://m.instructables.com/id/How-to-bypass-Android-44-KitKat-external-SD-write-/
Цитирай
#66

Колко цикъла на пълно зареждане и разреждане направихте!Аз -два!
Цитирай
#67

Здравейте и аз от скоро имам A7 50 ,нещо не мога да изтегля Войото ,някой има ли такъв проблем ,и кажете някоя читава програмка за онлайн ТВ?
Цитирай
#68

Как не можеш да го изтеглиш, при мен излиза за теглене значи е съвместим?Или ти дава грешка при инсталацията?
Читава програма няма, всичките излъчват нелегално и рано или късно почват да губят канали или изчезват и други ги заместват.

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай
#69

avkansazov написа:Как не можеш да го изтеглиш, при мен излиза за теглене значи е съвместим?Или ти дава грешка при инсталацията?
Читава програма няма, всичките излъчват нелегално и рано или късно почват да губят канали или изчезват и други ги заместват.

Дава грешка при инсталацията!
Цитирай
#70

Рутване на А3500H
1.Сваляте vroot.exe на комп/първото,което Гугъл ви даде/
2.Инсталирате VROOT
3.Вземате таблета и от настройки отивате на"За таблета"
4.Тапвате/докосвате с пръст последователно/B
"BUILD NUMBER"
Още след първото докосване ,таблетът ще Ви каже,че сте на еди-колко си стъпки от"DEVELOPER/РАЗРАБОТЧИК"!
Докоснете 7 пъти!ще ви каже ,че вече сте разработчик!
точки3. и 4. са много важни
5.Сега се връщате в "Настройки"! Ще видите ново подменю в дъното " DEVELOPERS"
6.Влизате в него и слагате отметка на "USB DEBUGGING"
7Свързвате с компа и пускате VROOT!
8.Гледайте и таблета! Първо програмата ще инсталира драйвери!Трябва да одобрите от таблета!После почва рутването!Таблетът ще се рестартира през това време!Пак на едно място трябва да потвърдите от таблета/ПростоОК/
8.Таблетът е рутнат

Готови сте!
Цитирай
#71

Здравейте, отскоро имам Lenovo A3500-FL и искам да попитам има ли възможност при стоковия браузър след отваряне на дадена страница и след нейното зуумване, текстът отново да се преоразмерява според екрана.
Поне на телефона ми е така (HTC Desire X) и е изключително удобно...
Цитирай
#72

Milenrec написа:Здравейте и аз от скоро имам A7 50 ,нещо не мога да изтегля Войото ,някой има ли такъв проблем ,и кажете някоя читава програмка за онлайн ТВ?

BG TV ONLINE се казва програмата!
Цитирай
#73

Здравейте ,не разбрах от цялата тема някой справили се и как с изчезването на GPSа?
Цитирай
#74

GPS е заменен вече с икона място. Избираш режим и готово.
Цитирай
#75

Бъдете по конкретни в питанията си!
Какво разбираш под "GPS" - навигация, бутон, пряка връзка, програма?
Леновото има две програми - пробна версия на платена такава и Карти-те на Гугъл.В най-новата версия на гугълската стартирането на навигацията е елементарно - влизаш в Карти и натискаш синия бутон най-долу в дясно.Въпросът е какво искаш ти?

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)