Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[D855 - Официален ъпдейт] Актуализация до Android 6.0.* - дискусия/проблеми
#26

Току що ъпдейтнах. Мисля че лага значително е намалял и работи по плавно.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
Аксесоари
#27

Днес направих още една актуализация- от V10e на V10g. Не знам от кога е, аз я видях днес.

Mi 11 Ultra 12/512 
Цитирай
#28

И аз днес я видях,и съм изключително доволен вече лаг не забелязвам Smile .
Цитирай
#29

и аз минах на 10g и ми се запази руут-а Cool
Цитирай
#30

И при мен нямаше проблеми с руут-а.Стана направо през телефона.

LG G3 ;  Sony M2
Galaxy TAB 2 3110 ;LG G PAD 8.3 V500 ; LG G Pad 8 V490
Цитирай
#31

Като ъпдейтвах до G ми изписа , че актуализацията касае оптимизация на мощността и Google , разбира се не пропусна и 34 апликации.

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай
#32

Откъде са ви телефоните? Моя е от Техномаркет 32GB вариант ама ми изписва, че няма актуализации. Сега съм с V10e.
Цитирай
#33

Моят също е от техномаркет 32 гб.
Сам си свали актуализацията след като пуснах wifi то сутринта.

HTC Desire HD/ Lg G3 32gb/ Lg G6
Цитирай
#34

Моя е от Мтел и не ми беше изпискал за актуализация , но при проверката излезе , че има налична и след ъпдейта си отиде на 10G.

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай
#35

Същата работа

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#36

Да, и при мен вече се появи. Вече ъпдейтвам Smile
Цитирай
#37

Ъпдейтнах го и също ми се струва доста по-плавен :power: :power:
Цитирай
#38

Само преди 4-5 часа пробвах през LGMobile Support Tool и ми изписа , чесъм с последната 10е и само преди 1 час го получих през телефона и вече съм с 10g. Моят от Глобул.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#39

Моя днес по случайност решиш да го пробвам и взе че ми даде 10g. За сега не мисля че има кой знае каква разлика... Даже сигурно е нещо незабележимо. От време на време ме е страх с тия ъпдейти, защото бившата ми има ноут3 и като го ъпдейтна батерията почна да пада доста по бързо - около 30-35% което е много... Та и ние да не се опарим ако LG решат да ни изненадват така.

Samsung Galaxy S7 Edge Silver Titanium 32GB > LG G3 Titan 16GB(Sold) > HTC One S JB stock, z520 1.5GHz x2 Krait cores(Still works)
Цитирай
#40

И при мен мина ОТА

        
Цитирай
#41

Поредния ъпдейт (15 mb) тази сутрин, само че този път включваше вече и ''Google кръпки''

LG G3 32GB
Цитирай
#42

излезе и ъпдейт до V10g оптимизация на мощостта и google кръпка
Цитирай
#43

Аз нямам, а това LG Support tool не иска да ми сваля драйвъра, пробвах доста пъти. При LG има ли нещо като районирането на Самсунг (CSC)? и ако има къде се вижда? Телефона ми е руутнат с PurpleDrake.
Цитирай
#44

russy написа:Аз нямам, а това LG Support tool не иска да ми сваля драйвъра, пробвах доста пъти. При LG има ли нещо като районирането на Самсунг (CSC)? и ако има къде се вижда? Телефона ми е руутнат с PurpleDrake.

И при мен не искаше да свали драйверите с LG Support tool. Дори и ръчно да ги инсталирах пак не ми разпознаваше телефона. Най накрая преинсталирах уиндолса и се оправиха нещата.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#45

някой пробвал ли е вече 10i или 10j
Цитирай
#46

oxy2 написа:някой пробвал ли е вече 10i или 10j

При мен изписва, че няма нови версии.
Цитирай
#47

j е тестова,обаче i го има за флашване,но не знам защо не го пускат чрез ОТА
Цитирай
#48

май все още и двата не са пуснати, т.е. не са официални.
Цитирай
#49

нещо много хвалят j, телефона загрявал по малко и fps по дефоулт май бил вече на 60(при 30сега)и от там по малко лаг
Цитирай
#50

oxy2 написа:нещо много хвалят j, телефона загрявал по малко и fps по дефоулт май бил вече на 60(при 30сега)и от там по малко лаг

ами дано да го пуснат скоро.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)