Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[D855 - Официален ъпдейт] Актуализация до Android 6.0.* - дискусия/проблеми

а няма ли отдавна "о" за нас
Цитирай
Аксесоари

Колега Wild bear. как го измисли това за да го напишеш. Единственото "О" дето намрих е това:
401 6KA/KAZAKHSTAN_16G V10O LGD855
Но това е V10 , сега сме на V30 и чакаме да дойде V40 или V31 , с андроид 7.0 ама нее сигурно за него.

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай

(2016-11-02, 23:29:36)the_brave написа:  Колега Wild bear. как го измисли това за да го напишеш. Единственото "О" дето намрих е това:
401 6KA/KAZAKHSTAN_16G V10O LGD855
Но това е V10 , сега сме на V30 и чакаме да дойде V40 или V31 , с андроид 7.0 ама нее сигурно за него.
Виж последните версии в http://lg-phone-firmware.com/mobile/index.php?id_mod=41 всъщност пише v30e, но е v30o с ъпдейт на сигурността от септември. Обаче не са за Европа и ако го флашнем ще получим грешка при стартиране. Прикачвам и снимка.
А андроид 7 няма да получим със сигурност. Просто вече няма поддръжка на SD801
.[Изображение: e05b53679112718aef275653aa139714.jpg]

Sent from my LG-D855

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Еми то и V30N e с ъпдейт на сигурността от септември. Затова няма смисъл от това V30E или O като е същото и нее за Европа.
Аре пък дано излезне нещо по-ново с друга буква !!!

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай

(2016-11-03, 18:39:28)the_brave написа:  Еми то и V30N e с ъпдейт на сигурността от септември. Затова няма смисъл от това V30E или O като е същото и нее за Европа.
Аре пък дано излезне нещо по-ново с друга буква !!!
v30n е от август и да разлика между n и o освен ъпдейта на сигурността няма(според xpirt в xda). Smile

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Флаш за андроид 7 няма ли да има .. ?
Цитирай

Не. Няма да има повече поддръжка на чипсета 801 от Qualcomm и за това.

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Вече съм с V30n. Определено телефона се държи по-добре. По-малко грее и батерията държи повече.....
Цитирай

Здравей те! Имам проблем с възпроизвеждането на видео от сайтовете: you tube, fcebook ,vbox и тн. ,като това се  получи след ъпдейта до ММ 6.0 Само рестарта помага но за 2/3 дена и после пак спират да зарежда.Някой да има някаква идея?
Цитирай

Здравейте! Мисля да си сложа v30n. Доколкото разбрах, това трябва да се случи през LG UP, нали така? Свалил съм си всичко, но линкът за драйверите е изтекъл. Ако някой може да ми прати нов ще му бъда много благодарен! Smile
Цитирай

(2016-11-10, 23:06:14)piril написа:  Здравей те! Имам проблем с възпроизвеждането на видео от сайтовете: you tube, fcebook ,vbox и тн. ,като това се  получи след ъпдейта до ММ 6.0 Само рестарта помага но за 2/3 дена и после пак спират да зарежда.Някой да има някаква идея?
Не се сещам за друго освен да върнеш фбрични настройки или да флашнеш през lgup
(2016-11-11, 01:56:10)carpangler написа:  Здравейте! Мисля да си сложа v30n. Доколкото разбрах, това трябва да се случи през LG UP, нали така? Свалил съм си всичко, но линкът за драйверите е изтекъл. Ако някой може да ми прати нов ще му бъда много благодарен! Smile
http://tool.lime.gdms.lge.com/dn/downloa...0120120425

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Благодаря, колега! Всичко мина отлично и телефончето се държи много по-добре сега. Smile
Цитирай

Благодаря! Ще пробвам с lg up но първо да прочета как става защото нямам никаква идея, и дано се получи!!! Защото нещата са зле дори и след рестарт изкарва няколко часа и видеото се бъгва.
Цитирай

Здравейте колеги, четох, че LG G3 ще получи андроид 7, но колко е вярно не знам... Само празни надежди си давам. Big Grin
Цитирай

Днес получих някакъв ъпдейт на часовника, пък не виждам нещо да се променило. Big Grin

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай

Здравейте. Да попитам при вас как е обхвата, когато са пуснати 4G мобилните данни? Аз съм на Теленор и се чудя от мрежата ли е нещо или от модема дето съм флашвал на телефона? Имали ли сте пълен обхват при 4G или и при вас липсват няколко чертички?
     

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

При мен на 4G обхвата също не е пълен и на Теленор и на Виваком, така че не се притеснявай не е от телефона или от модема, който си флашнал. Пълен обхват имам само когато съм в центъра на града в непосредствена близост до клетките.

LG V10, Huawei P20
Huawei MediaPad T3 9.6 LTE AGS-L09
Цитирай

на Виваком съм и при мен е така!

         Samsung i9000 Galaxy S------Asus Memo Pad HD 7-------LG G3 16GB TITAN Marshmallow 6.0 [stock 30n+Xceed kernel]
Цитирай

Дори и с не пълен обхват на 4G батерията ми държи повече от пълен обхват на 3G.

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай

Интересно, но гледайки за другия ми телефон за update /S6/, забелязах че S5 има update за 7-ца... напрактика са три версии на галакси с, които ще получат update, без да броим новата от края на този месец... а ние с G3 нямаме....

LG G3 16 Gb / Samsung S6 / Huawei P Smart / Note 9 128 GB 
Цитирай

Знам че въпросът ми не е за тук но въпреки това ще попитам! Проблема с изключването премахнали се?
Цитирай

Един бърз въпрос-Имаме G3 вкъщи със официален Marshmallow.Проблема се състои във това,че анимациите в менюто се изключват сами доста често.Включвам ги-след малко пак същата работа.Някой има ли логично обяснение?Връщали сме телефона до фабрични-пак същата работа.Нещо от developer settings менюто,което трябва да погледна?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)